marmarabirlik-cagri-merkezi-numarasi

Marmarabirlik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marmarabirlik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Marmarabirlik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Marmarabirlik şikayet hattına erişebilirsiniz. Marmarabirlik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Marmarabirlik, 1954 yılında kurulmuş olan sofralık zeytinlerinin yetiştirilmesi ve pazarlanması amacıyla, bölgedeki tüm zeytin üreticilerinin karşılıklı yardım ve dayanışma içerisinde 1954 yılında kurmuş oldukları bir Tarım Satış Kooperatifleri Birliği’dir. Ülkemizde zeytin sektörünün öncüsü haline gelmiş zeytin markasıdır. Marmarabirlik’in bugün toplamda 30.500’ü aşkın kayıtlı zeytin üreticisi bulunmaktadır.

Marmarabirlik Çağrı Merkezi Numarası 

1954 yılında yöre insanının kurduğu kooperatif olarak kurulan Marmarabirlik, Türkiye’de zeytin denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biridir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ürün ve sağlığa önem veren firma müşteri memnuniyetini öncelikli tutmaktadır. Yarım asırdan fazladır ayakta olan firma, müşterilerinin memnun olması ve damakta kalan lezzet olarak hatırlanmak istemektedir. Bu kapsamda müşteri memnuniyeti için tüm imkanları kullanan firma, bu kapsamda çağrı merkezi hizmeti sunarak her türlü konuda müşterilerine destek vermektedir.

Marmarabirlik çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Marmarabirlik’in; Gemlik, Mudanya, Orhangazi, İznik, Erdek, Edincik, Marmara Adası, Mürefte kooperatifleri bulunmaktadır. Marmarabirlik üretip satışını yaptığı ürünler ise şu şekildedir; Extra, Naturel, Sızma, Biber Dolgulu, Zeytin Ezmesi, Gold, Kuru Sele, Zeytin, Zeytin Yağı, Zeytin Ezmesi.

Marmarabirlik Müşteri Hizmetleri Numarası 

Sadece zeytin değil, üreticinin alın teri olan birçok ürün ile hizmet veren Marmarabirlik, müşterilerine ulaşmak için her türlü yolu kullanmaktadır. Alanında uzman personeller ile kurulan çağrı merkezi departmanı, müşterilere ulaşmak için kullanılan ve firmanın en çok üstünde durduğu platformdur. 0 224 449 00 10 numaralı telefon ile çağrı merkezi personellerine ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanında herhangi bir üründe yaşadığınız sıkıntı veya sorunu çağrı merkezi üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında bilgi alabilir ve üreticiden tüketiciye modeli hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Marmarabirlik müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Marmarabirlik’in 0224’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Marmarabirlik ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, kooperatifler hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan iletişim formu aracılığıyla da Marmarabirlik ile iletişime geçebilirsiniz.

Marmarabirlik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Yarım asırdan fazladır hizmet veren firma, önce insan demektedir. Damakta kalan bir lezzeti asla unutulmayacağını bilen Marmarabirlik, müşterilerine ulaşmayı kendine misyon edinmiş durumdadır. Bu nedenle 0 224 449 00 10 numaralı çağrı merkezi kurulmuştur. Müşterilerinin her anında yanında olmak isteyen firma, çağrı merkezi ile müşterilerine ulaşabilmektedir. Herhangi bir konuda bilgi almak veya yaşanılan bir sıkıntı durumunda çözüm bulmak için çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Alanında uzman personeller ile ilgili konuyu konuşabilirsiniz. Yaşadığınız tüm sorun ve sıkıntıları bu alandan iletebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Marmarabirlik müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Marmarabirlik Şikayet Hattı

Marmarabirlik ailesi olarak, sadece çağrı merkezi üzerinden değil, teknolojinin getirdiği tüm imkanlar ile birlikte iletişim kurabilirsiniz. Bu kapsamda oluşturulan şikayet hattı ile firma ile irtibata geçebilirsiniz. Marmarabirlik@marmarabirlik.com.tr web adresi üzerinden şikayet hattı ile irtibata geçebilirsiniz. Tüm bunların yanında çağrı merkezinde yaşadığınız herhangi bir sorun olursa şikayet hattı üzerinden bu konuyu da iletebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti kapsamında her türlü olanakları kullanarak müşterisine ulaşmaya çalışan firma, dün olduğu gibi bugün de müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya yönelik adımlar atmaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Marmarabirlik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Marmarabirlik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Marmarabirlik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0224 449 00 10

Marmarabirlik İletişim Mail Adresi
marmarabirlik@marmarabirlik.com.tr

Marmarabirlik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0224 449 00 10

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Marmarabirlik çağrı merkezi numarasına 0224 449 00 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük Adres : Başköy Mahallesi İzmir Yolu Caddesi Marmarabirlik Genel Müdürlüğü No:682 Nilüfer / BURSA

İletişim Telefon Numarası : 0 224 449 00 10

Faks Hattı :  0 224 449 00 30-31

Arama Terimleri: Marmarabirlik iletişim bilgileri, Marmarabirlik telefon no, Marmarabirlik irtibat tel, Marmarabirlik canlı destek, Marmarabirlik müşteri temsilcisi, Marmarabirlik şikayet hattı, Marmarabirlik müşteri hizmetleri numarası, Marmarabirlik çağrı merkezi numarası, Marmarabirlik iletişim numarası, Marmarabirlik çağrı merkezi, Marmarabirlik müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. tülay 10 Aralık 2017

Yorum Yap