Kale Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kale Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kale Seyahat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kale Seyahat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kale Seyahat şikayet hattına erişebilirsiniz. Kale Seyahat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kale Seyahat Çağrı Merkezi Numarası

İnsanların yaşamında ulaşım olgusu da başlı başına önemli bir yer teşkil eder durumdadır. Nitekim bugün günümüzde insanlar bir yerden bir yere ulaşım noktasında farklı ulaşım biçimlerini kullanıyor. Bunlardan bir tanesi de otobüs ile yapılan yolculuklardır. İşte Kale Seyahat isimli otobüs firması da toplu taşıma araçlarını tercih eden insanların tercih ettiği otobüs firmalarından bir tanesidir. Tekirdağ Saray merkezli olup 1975 yılında kurulmuş, o günden bugüne kadar da hızlı bir biçimde gelişim ve ilerleme göstermiştir. Son derece lüks araçlar ile konforlu bir yolculuk sunan firmanın çağrı merkezi numarası ise 0850 811 5959 biçimindedir.

Kale Seyahat çağrı merkezi numarası 0850 811 59 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kale Seyahat Müşteri Hizmetleri Numarası

Eğer bu seyahat firmasından bilet almak, bilet rezervasyonu yaptırmak ya da bir başka konuda kafanıza takılan herhangi bir sorunun yanıtını almak isterseniz tek yapmanız gereken şey üstte yer alan 0850 811 5959 telefon numarasını aramanız olacaktır. Karşınıza çıkacak olan müşteri hizmetleri yetkilisi size kafanıza takılan her konuda en ince ayrıntısına kadar yardımcı olacaktır. Firma bu konuda müşteri memnuniyetini son derece önemseyerek hizmet verir bir durumdadır. Bu numara aranarak güvenle istediğiniz yer yöne bilet alınabilir. Yolculuklar hakkında bilgi alınabilir.

Kale Seyahat müşteri hizmetleri numarası 0850 811 59 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kale Seyahat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer bu hızla ilerleme gösteren firmadan herhangi bir kişi ile görüşmek isterseniz ve o kişiye doğrudan bağlanmak isterseniz o zaman eğer bu kişinin numarasını biliyorsanız aramanız yeterlidir. Yok eğer bilmiyor iseniz o zaman yukarıda yer alan müşteri hizmetleri numarası arandığında karşınıza çıkan müşteri hizmetleri yetkilisinden görüşmek istediğiniz kişinin adını vererek direkt bağlanma noktasında yardım alabilirsiniz.

Kale Seyahat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 811 59 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kale Seyahat Şikayet Hattı

Diyelim ki bu firma ile yolculuk yaptınız ama herhangi bir sebepten ötürü sorun yaşadınız ve bu sorunu şikayet etmek istiyorsunuz, o zaman yapmanız gereken şey yine üstte belirtilen numarayı arayarak karşınıza çıkan operatöre sorununuzu aktarabilir ve ondan yardım isteyebilirsiniz. Firma bu konuda son derece hassastır. Sorununuz ne olursa olsun en kısa zamanda giderilmesi için firma yetkilileri ellerinden geleni yapacaktır.

Kale Seyahat şikayet hattı 0850 811 59 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kale Seyahat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kale Seyahat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kale Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 811 59 59

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kale Seyahat çağrı merkezi numarasına 0850 811 59 59 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : KALE ULUSLARARASI TURİZM SEYAHAT VE İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ.

Adres : Ayazpaşa Mah. Otogar İçi 6/L SARAY / TEKİRDAĞ

Telefon : 0850 811 59 59

Arama Terimleri: Kale Seyahat iletişim bilgileri, Kale Seyahat telefon no, Kale Seyahat irtibat tel, Kale Seyahat canlı destek, Kale Seyahat müşteri temsilcisi

Yorum Yap