İGA İstanbul Havalimanı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İGA İstanbul Havalimanı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İGA İstanbul Havalimanı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İGA İstanbul Havalimanı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

7 Ekim 2013 tarihinden itibaren kurulmuştur. Havalimanını inşa edip bunu 25 yıl boyunca idare etme ve çalıştırma hakkını alan firma sektörde önemli bir atılım yapmıştır. Dört fazla tamamlanacak olan ve şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunan havalimanında 2 pist ve 90 milyon yolcu kapasiteli terminal binası planlanmıştır.

Hem yurtiçi hem de yurtdışında birçok sektörde bulunan firma ortak bir oluşum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu firma inşaat, enerji gibi sektörlerde karşımıza çıkarken ayrıca turizm, madencilik, liman ve havalimanı gibi sektörlerde de  faaliyetleri bulunmaktadır.

İGA İstanbul Havalimanı Çağrı Merkezi Numarası

İş sağlığı ve güvenliğine önem veren firma aynı zamanda da yolcular için rehber oluşturarak yaşanabilecek aksaklıkları en asgari düzeye çekmektedir. Her geçen gün binlerce yolcunun kullandığı bu alan hem güvenilirliği hem de konforu ile oldukça ön plana çıkarken şirket faaliyetlerine daha uzun yıllar devam edecektir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İGA İstanbul Havalimanı müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti İGA İstanbul Havalimanı olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İGA İstanbul Havalimanı ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi İGA İstanbul Havalimanı çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

İGA İstanbul Havalimanı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 1 442

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İGA İstanbul Havalimanı çağrı merkezi numarasına 444 1 442 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İstanbul Havalimanı

Çağrı Merkezi: 444 1 İGA / 444 1 442

WhatsApp İletişim Hattı: 444 1 442​

Adres: Tayakadın Mah. Terminal Cad. No:1 Arnavutköy / İstanbul

Müşteri İlişkileri: customercare@igairport.aero

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz İGA İstanbul Havalimanı iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren İGA İstanbul Havalimanı sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi İGA İstanbul Havalimanı iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: İGA İstanbul Havalimanı iletişim bilgileri, İGA İstanbul Havalimanı telefon no, İGA İstanbul Havalimanı irtibat tel, İGA İstanbul Havalimanı canlı destek, İGA İstanbul Havalimanı müşteri temsilcisi, İGA İstanbul Havalimanı şikayet hattı, İGA İstanbul Havalimanı müşteri hizmetleri numarası, İGA İstanbul Havalimanı çağrı merkezi numarası, İGA İstanbul Havalimanı iletişim numarası

Yorum Yap