Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizin yetiştirdiği başarılı hekim ve sağlık personeli ile kıymetli üniversite hastanelerimizden olan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ilklere imza atan bir merkezdir. Keza pek çok organ nakli ve radikal/ girişimsel operasyonlar ile tedavi yaklaşımları, tercih sebebi olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Amacımız hastalanmadan önce korunma yöntemleri ile sağlığımızı muhafaza etmeye yöneliktir. Gönül ister ki yalnızca bebeklerimiz dünyaya geleceği vakit hastane ziyaretleri yapılsın. Ancak hayatın gerçekleri böyle değildir. Bu nedenle her hastalık ve tedavide profesyonel sağlık ekibi ve hekim kadromuzla hijyenik ortamlarda sizlere hizmet vermekteyiz. Danışmak istediğiniz her konuda çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak en kıymet verdiğimiz değer elbette ki insandır. Yani söz konusu olan ve bizlerin dava edindiği konu bireylerin ruh ve beden bütünlüklerini sağlıklı bir biçimde korumaktır. Düzenli kontrol ve takipleriniz esnasında yahut da ilk defa hastanemize müracaat ettiğinizde aklınıza takılan ya da hatalı sayılan bir durumla karşılaşmış olabilirsiniz. Böylesi tatsız bir tecrübe karşısında ya da sadece merak ettiğiniz bir hususta 0 242 249 44 00 olan müşteri hizmetleri numaramzdan ilgili birimimize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlerin sorunlarını en makul bir şekilde neticeye ulaştıracaklardır. Yapılan görüşmeler kayıt altında tutulur. Kişisel verilerin korunması ilkesi kapsamında güvenli bir görüşme sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hasta ve danışanlarının sağlığını her zaman en ön planda tutan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi hayat kalitenizi her zaman yükseltmeyi hedefler. Hastanemizde herhangi bir nedenden dolayı başvurmuş olduğunuz departmanda yaşayabileceğiniz aksaklık için bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. 0 242 249 44 00 numaralı hattımızdan arayıp direkt olarak hastane temsilcimize bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayet Hattı

Her türlü istek, öneri ve problemde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri hattımıza danışabilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz antalyaeah@saglik.gov.tr adresinden de şikayetinizi oluşturabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0242 249 44 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Varlık Mh. Kazım Karabekir Cd. 07100 /Antalya
İrtibat Tel: +90 242 249 44 00
E -Mail: antalyaeah@saglik.gov.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon no, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi irtibat tel, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi canlı destek, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim numarası, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap