Letgo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Letgo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Letgo müşteri hizmetleri numarası 2019, Letgo telefon numarası, Letgo iletişim, Letgo müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

Letgo Müşteri Hizmetleri Numarası 2019​

İkinci el pazarına devrim niteliğinde bir yenilik getiren Letgo, 2016 yılından bu yana tüketicilerin kullanmadıkları ürünleri veya ihtiyaç fazlası olan ikinci el ya da sıfır ürünlerin satışını kolay bir şekilde gerçekleştirebilmelerine yardımcı oluyor. Mobil teknolojinin getirmiş olduğu fırsatlardan yararlanılabilen bir dijital Pazar hizmeti sağlayan Letgo, özellikle ikinci el ürünlerin satışlarının daha pratik şekilde gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Temel çalışma prensibine göre Letgo, yakın çevredeki ikinci el veya sıfır ürünlerin satış ilanlarının kolayca bulunabilmesine ve hızla satın alınabilmesine yardımcı olacak mobil teknolojisini kullanıyor. Lokasyon bazlı satış kanalları ile ürünlerin satın alındıktan sonra teslim alım işlemlerinin da daha hızlı ve daha rahat şekilde yapılabilmesini sağlıyor. Milyonlarca müşteriye sahip olan bir dijital ikinci el platformu olan Letgo uygulamasına ilişkin karşılaşılan sorunlarda da Letgo müşteri hizmetleri numarası 2019 ile teknik destek alınabiliyor.

Sadece Türkiye ölçekli olarak faaliyet göstermeyen Letgo, ABD’ deki milyonlarca müşterisi ile en çok kullanılan mobil uygulamalardan birisi haline geldi. Mobil uygulama olarak kullanılan Letgo hizmetlerinde, kullanıcılar “GPS” teknolojisi sayesinde veya bölge seçimleri ile söz konusu noktaya yakın lokasyonlarda yer alan ikinci el veya sıfır ürün satış ilanlarına kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Böylelikle kargo, taşıma vb. konular ile uğraşmadan, kolay bir şekilde elden teslimi veya çok daha kısa süreler içerisinde teslimi gerçekleştirilebiliyor. Bireysel olarak elinde bulundurduğu ikinci el ürünleri veya ihtiyaç fazlası sıfır eşyalarının satışlarını çok kolay bir şekilde bölge seçimiyle Letgo uygulamasında ilana çıkartabilen kullanıcılar, yakın lokasyondan fiyat teklifleri veya satın alım başvuruları alabiliyor. Bu şekilde çok fazla uğraşmadan ve çok kısa zaman dilimleri içerisinde ürünlerin satışını gerçekleştirebiliyor. Herhangi bir problem durumunda da Letgo müşteri hizmetleri numarası 2019 hizmetlerine başvuru gerçekleştirmek isteyebiliyor.

Letgo, yakın lokasyonda faaliyet gösteren bir şirket olduğundan, ürünlerin daha hızlı şekilde satılabilmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda da Türkiye’ de de çok hızlı şekilde büyüyen ve her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran bir platform olarak milyonlarca alıcı ve satıcıyı bir araya getiriyor. Bu şekilde de Letgo ilanlarının çok yoğun ilgi alarak, kısa zaman dilimlerinde beklemek zorunda kalmadan satışının gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Ayrıca güvenli ödeme sistemi ile ikinci el veya sıfır ürünlerin satış işlemlerinin hem satıcı hem de alıcı cephesinde tamamen güvenli olmasını sağlıyor. Bu şekilde ikinci el pazarında çok sık görülen sorunların olmadığı bir ticaret gerçekleştirilebilmesine imkan veren bir platform hizmeti sunuyor. Ancak hesap işlemleri, ürün ve ödeme işlemleri, teknik arızalar gibi çeşitli problemler Letgo uygulamasında da görülebiliyor. Bu durumda Letgo kullanıcıları tarafından Letgo müşteri hizmetleri numarası 2019 ile teknik destek alınmak istenebiliyor. Ancak Letgo uygulaması tarafından sağlanan müşteri temsilcileriyle telefonla görüşme imkanı veren bir çağrı merkezi servisi bulunmuyor.

Letgo Çağrı Merkezi Numarası 2019

Türkiye genelinde yoğun olarak kullanılan Letgo uygulamasının genel kullanıcı sayısı ise 10 milyonu aşmıştır. Bu durumda her bölgede açılan Letgo ilanlarının kısa süreler içerisinde alıcı bulabilmesini sağlıyor. Bu şekilde alıcı ve satıcıları bir araya getiren Letgo uygulaması, ilk olarak iOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabiliyordu. Ancak artık bilgisayarlardan da kullanılabilmesi mümkündür. 7 farklı dil desteği bulunan bir ikinci el uygulaması olan Letgo’ nun Türkiye’ de resmi ofisleri veya temsilcileri bulunmuyor. Bu sebeple de Türkiye’ de Letgo çağrı merkezi numarası 2019 yılında da bulunmuyor. Yani kullanıcılar uygulamadaki işlemlerinde yaşadıkları sorunlar için herhangi bir çağrı merkezini arayarak, teknik destek alamıyor.

Letgo çağrı merkezi numarası 2019 yılında bulunmuyor olsa da kullanıcılar için Letgo tarafından, yaşadıkları problemlere ilişkin olarak yardım servisleri bulunuyor. Uygulama üzerinden veya bilgisayardan Letgo Yardım Merkezi’ne ulaşılarak, yaşanan sorunlara ilişkin olarak hızlı ve dinamik yanıtlar alınabiliyor. Letgo müşteri hizmetleri servisi bulunmadığından kullanıcıların, direkt olarak müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebileceği bir numarası bulunmamaktadır. Ancak kullanıcıların yaşadıkları teknik sorunlara ilişkin olarak yardım ve destek merkezi bulunuyor. Bu destek merkezinde yaşanan sorunlara ilişkin olarak yapılabilecek işlemlerle ilgili olarak kolay anlaşılır ve pratik yönlendirmeler bulunuyor. Bu yönlendirmeler ışığında kolayca yaşanan sorunlara ilişkin olarak çözüm oluşturabiliyor.

Türkiye’ de Letgo çağrı merkezi numarası 2019 bulunmuyor olsa da Letgo Yardım sayfasında Türkçe dil desteğiyle tüm sorunlar için yardım alınabiliyor. Letgo Yardım sayfasında Letgo kullanım sorunları, Letgo hesap sorunları, Letgo genel özellikleri hakkında bilgi alma, Letgo teknik arızaları ve Letgo güvenlik ve gizlilik şikayetleri ile ilgili olarak kolayca işlem gerçekleştirilebiliyor. Bu sınıflarda kullanıcıların genellikle yaşadıkları sorunlardan ve aynı zamanda da yazılım kaynaklı teknik olasılığı bulunan arıza risklerine yönelik olarak kapsamlı işlem seçenekleri bulunuyor. Bu şekilde yaşanan tüm Letgo sorunları için yardım sayfasından çözüm için bilgi ve yönlendirme alınabiliyor. Böylelikle de Letgo kullanımında yaşanan bireysel hesap sorunları veya genel teknik arızalardan nasıl kurtulabileceği öğrenilebiliyor.

Letgo Telefon Numarası

Türkiye’ de Letgo telefon numarası hizmeti/desteği bulunmadığından Letgo kullanıcıları, yaşadıkları problemlere ilişkin olarak teknik desteği çağrı merkezinden alamıyor. Kullanıcıların müşteri temsilcileri ile direkt olarak görüşme gerçekleştirememesine karşın, sorunları için çözüm desteği ise uygulama ve sitesi üzerinde yer alıyor. Letgo Yardım sayfasında bulunan geniş içerikli sorun çözüm merkezi sayesinde tüm sorunlar için hızlı bir şekilde çözümler sağlanabiliyor.

Letgo şikayet, öneri ve istek bildirimlerine yönelik olarak da faaliyet gösteren bir Letgo telefon numarası bulunmamaktadır. Yani çağrı merkezinde müşteri temsilcileri ile görüşerek, yaşanan sorunların yanı sıra şikayet, öneri ve istek bildirimlerinin iletilebilmesi mümkün değildir. Ancak farklı iletişim kanalları ile de Letgo şirketinin ilgili birimleri ile iletişime geçebilme fırsatı bulunuyor.

Letgo İletişim

Şirket tarafından Letgo iletişim numarası yayınlanmamış olduğundan, kullanıcılar Letgo çağrı merkezi hizmeti alamıyor. Ancak Letgo Yardım sayfası üzerinden kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Buna karşın Letgo Yardım sayfasından Letgo ilgili departmanları ile de iletişim kurulamaz. Bu sebeple de Letgo şirketi tarafından tüketicilerin istek, öneri ve şikayet bildirimlerini yapabilmesi için çağrı merkezi dışında bir iletişim kanalı oluşturulmuştur.

Günümüzde pek çok dijital ve internet hizmetlerinde olduğu gibi Letgo uygulamasına ilişkin olarak da müşteri destek hizmetleri direkt olarak e-posta yolu ile sağlanmaktadır. Bu çerçevede de Letgo iletişim kanalları arasında yer alan Letgo mail adresi üzerinden kullanıcılar, istek, şikayet ve öneri bildirimlerini ilgili birimlere iletebiliyor. Bu noktada güncel Letgo mail adresi ise resmi sitesi ve uygulaması üzerinde “info@letgo.com” olarak belirlenmiştir. Bu şekilde kullanıcılar günün her saatinde kolayca mail adresi üzerinden bildirimlerini gerçekleştirebiliyor. Ayrıca diğer iletişim seçeneklerinden birisi de hem uygulama hem de resmi internet sitesi üezrinde yer alan “Bize Ulaşın” ekranıdır. Burada yer alan iletişim formunu dolduran kullanıcılar, kolay bir şekilde yaşadıkları teknik sorunları, istek, öneri ve şikayetleri ile ilgili bildirimlerini gönderebiliyor. Bu iletişim kanallarından yapılan işlemler sonucunda kısa süre içerisinde ilgili birimlerden geri dönüşler sağlanır.

Letgo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Letgo müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Onun yerine aşağıdaki linklerden yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili çözüm bulabilirsiniz.

Letgo Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Letgo’ya Facebook İletişim
Mesaj Gönder

Letgo müşteri hizmetleri ile canlı destek üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken aşağıda Letgo Canlı Destek sayfasına tıklayarak gitmeniz ve açılan sayfanın sağ alt kısmından, Yardıma İhtiyacın mı Var? seçeneğini seçerek canlı destek için bir müşteri temsilcisini beklemek.

Letgo Canlı Destek

Letgo müşteri hizmetleri adlı konumuza da göz atabilirsiniz.

Arama Terimleri: Letgo çağrı merkezi, Letgo iletişim bilgileri, Letgo telefon numarası, Letgo müşteri temsilcisi, Letgo şikayet hattı, Letgo müşteri hizmetleri 2019

One Response

  1. Mehmetali gül 20 Nisan 2019

Yorum Yap