Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nike çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nike müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Sporla ilgilenen insanların bir çoğunun tercih ettiği marka olan Nike, spor ve sporcu ürünleri ile markasından söz ettiren bir firma olmuştur. 7 den 70 e hem spor ile ilgilenen, hemde spor giyinmeyi seven bir çok insanın tercih ettiği ilk firmaların başında gelmektedir.

Nike markası dünya üzerindeki bir çok spor kulübü ve sporcu için sponsor olmuştur. Barcelona ve Real Madrid Nike’ın sponsor olduğu en büyük spor kulüpleridir. Futbol kulüplerinin yanı sıra Neymar, Cristiano Ronaldo ve Ibrahimovic gibi dünya yıldızlarının da sponsorudur.

Tenis raketinden futbol ayakkabısına, basketbol topundan beysbol sopasına kadar aklınıza gelebilecek her türlü ürünü Nike bünyesi altında bulabilirsiniz.

Nike oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmesinin bir çok sebebi vardır. Dünya da oldukça büyük bir pazar hacmine sahip olan nike ülkemizde de oldukça popülerdir. Kalite ve estetik açıdan oldukça iyi ürünler üreten firma her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir. Kaliteden ödün vermeden en iyi ve sağlam ürünleri oluşturmaya özen gösteren firma teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve çağın şartlarına uygun ürünler piyasaya sürmektedir. İnsanların oldukça fazla nike markasını tercih etmesi haliyle firmanın üretim talebini arttırmış ve dünya üzerinde bir çok ülkede geniş seçeneklerle ürün üretimini sunmasına olanak sağlamıştır.

Nike Çağrı Merkezi Numarası

Nike dünyanın bir çok yerine ürünlerini götürürken en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Gelişen teknolojik çalışmalar eşliğinde en iyi ve kullanışlı ürünleri sunmayı amaçlayan firma büyümeye devam etmekte her geçen gün gelişimini ilerletmektedir.

Nike ürünlerini mağazasından alabileceğiniz gibi internet sitesinden de görebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi alabileceğiniz aynı zamanda istek ve şikayetlerinizi aktarabileceğiniz Nike iletişim 444 lü numarası yerine Nike müşteri hizmetleri numarası mevcuttur. Aşağıda yazılı olan Nike telefon no yu arayarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Nike çağrı merkezi numarası sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamakta ve kısa, pratik ayrıca hızlı çözümler sunmaya çalışmaktadır.

Nike çağrı merkezi numarası 0212 365 04 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nike Telefon Numarası

Nike, dünyanın önde gelen spor giyim ve ayakkabı markalarından biri olarak bilinir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Nike, tüketicilerine her türlü soru, sorun veya ihtiyaçları için yardımcı olmaya hazır bir müşteri hizmetleri ekibi sunar. Nike müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isterseniz, Nike müşteri hizmetleri numarası 0212 365 04 90’dır. Bu numara, Türkiye’de Nike ile iletişim kurmanız için kullanabileceğiniz resmi telefon numarasıdır.

Nike müşteri hizmetleri, ürünler hakkında bilgi almak, siparişlerinizi takip etmek, iade işlemleri, ürün garantileri veya herhangi bir sorunuz için size yardımcı olabilir. Ayrıca, Nike web sitesi üzerinden canlı sohbet veya e-posta ile de iletişim kurabilirsiniz. Nike müşteri hizmetleri ekibi, profesyonel ve bilgili personelden oluşur ve tüm müşteri taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verme konusunda hassas bir yaklaşım sergiler.

Unutmayın ki Nike ile iletişime geçerken, ürünlerinizin model ve seri numarasını, sipariş numarasını veya diğer ilgili bilgileri hazır tutmanız yardımcı olacaktır. Bu, size daha hızlı ve verimli bir yardım sağlamalarına yardımcı olacaktır. Nike müşteri hizmetleri, müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini sunmayı amaçlar ve her türlü sorunuzu çözmede size yardımcı olacaktır.

Nike telefon numarası 0212 365 04 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nike Müşteri Hizmetleri Numarası

Nike hem sponsorluk anlaşmaları ile hem de sunmuş olduğu hizmet açısından büyük beğeni toplamış olup oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Oldukça büyük kitleye hitap eden firma haliyle nike müşteri hizmetleri numarası olarak da erişilebilir ve çözüm sunan bir çağrı merkezi arayışına girmiş olup müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Nike firmasına ait müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden yardım talebinde bulunabilir ve ürünlerle ilgili her türlü bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz. Bunun dışında iletişim formu üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

Nike müşteri hizmetleri numarası 0212 365 04 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nike Şikayet Hattı

Nike şikayet hattı müşterilerinin her türlü şikayetleri için hazır beklemektedir. Nike şikayet hattını arayarak yaşamış olduğunuz sorunlar için çözüm üretilmesini sağlayabilirsiniz. Nike her zaman müşterilerinin yanında yer almaya ve sorunlarına çözüm üretmeye çabalamaktadır. Nike şikayet hattını arayarak her türlü sorununuz için çok kısa süre içerisinde yardım alabilirsiniz.

Nike şikayet hattı 0212 365 04 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 212 365 04 90

Çalışma saatleri: 09:00-18:00 | Çalışma günleri: Pazartesi-Cuma

İnternet üzerinden Nike müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Nike Türkiye İletişim Formu

Arama Terimleri: nike iletişim bilgileri, nike telefon no, nike irtibat tel, nike canlı destek, nike müşteri temsilcisi, nike şikayet hattı, nike müşteri hizmetleri, nike çağrı merkezi, nike müşteri hizmetleri numarası, nike çağrı merkezi numarası

340 Yorum

 1. Hüseyin 13 Mart 2019
 2. Aytül ceyhun 18 Mart 2019
 3. yavuz ezgi 8 Nisan 2019
 4. Nazlı 22 Nisan 2019
 5. HÜLYA 9 Mayıs 2019
 6. DOĞAN BİLGİN 10 Mayıs 2019
 7. Derya Özkan 10 Mayıs 2019
 8. seda karabulut 24 Haziran 2019
 9. Serkan Hoşafcı 31 Temmuz 2019
 10. ufuk maraş 8 Ağustos 2019
 11. Sadettin 21 Ağustos 2019
 12. Osman TURAN 20 Eylül 2019
 13. uful 27 Aralık 2019
 14. Özlem 27 Temmuz 2021
 15. Nazlıcan 18 Ocak 2022
 16. Ertan Beder 11 Eylül 2022
 17. Ozan 7 Ekim 2022
 18. Emirhan çepiş 23 Aralık 2022
  • Emirhan çepiş 23 Aralık 2022
 19. Ayşegül odabaş 2 Şubat 2023
 20. oktay dogan 8 Şubat 2024

Yorum Yap