Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sporla ilgilenen insanların bir çoğunun tercih ettiği marka olan Nike, spor ve sporcu ürünleri ile markasından söz ettiren bir firma olmuştur. 7 den 70 e hem spor ile ilgilenen, hemde spor giyinmeyi seven bir çok insanın tercih ettiği ilk firmaların başında gelmektedir.

Nike markası dünya üzerindeki bir çok spor kulübü ve sporcu için sponsor olmuştur. Barcelona ve Real Madrid Nike’ın sponsor olduğu en büyük spor kulüpleridir. Futbol kulüplerinin yanı sıra Neymar, Cristiano Ronaldo ve Ibrahimovic gibi dünya yıldızlarının da sponsorudur.

Tenis raketinden futbol ayakkabısına, basketbol topundan beysbol sopasına kadar aklınıza gelebilecek her türlü ürünü Nike bünyesi altında bulabilirsiniz.

Nike ürünlerini mağazasından alabileceğiniz gibi internet sitesinden de görebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi alabileceğiniz aynı zamanda istek ve şikayetlerinizi aktarabileceğiniz Nike iletişim 444 lü numarası yerine Nike müşteri hizmetleri numarası mevcuttur. Aşağıda yazılı olan Nike telefon no yu arayarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Nike Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 212 365 04 90

Çalışma saatleri: 09:00-18:00 | Çalışma günlerimiz: Pazartesi-Cuma

İnternet üzerinden Nike müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Nike Türkiye İletişim Formu

Arama Terimleri: nike iletişim bilgileri, nike telefon no, nike irtibat tel, nike canlı destek, nike müşteri temsilcisi, nike şikayet hattı, nike müşteri hizmetleri

269 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla