Cookplus çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası şikayet hattı

Cookplus Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Şikayet Hattı

Cookplus, 2012 yılında Karaca A.Ş.’nin bir yatırımı olarak e-ticaret sektörüne giriş yaparak bu alanda kendini geliştirmeye ve müşterileri hitap etmeye başlamıştır. Mutfak dikeyinde faaliyet gösteren Cookplus, geniş ürün yelpazesi ile oldukça dikkat çekmektedir. Avantajlı kampanyaları ile müşterilerine en iyi fiyata kaliteden taviz verilmeden ürünleri sunmaktadır. Yemek takımı, pişirme grubu, kahvaltı takımı, çatal kaşık bıçak, aksesuar, çay kahve pasta takımı, bardak, kek kalıbı, mag, havan, fırın eldiveni, supla gibi mutfakta kullanılan binlerce ürün ve seçenekleri ile takipçi ve müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap etmektedir.

Züccaciye ürünleri dışında Cookplus.com, ev tekstili ürünleri ve elektrikli kategorisi ile ürün alanlarını ve çeşitliliğini arttırırken kaliteden asla taviz vermemektedir. Sağlam ürün sigortası uygulamasıyla her zaman müşterilerinin yanında olan ve bu anlamda %100 müşteri memnuniyetini amaçlayan firma gücünü Karaca’dan alarak kendini sürekli yenilemektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Cookplus gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Cookplus çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

E-ticaret sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Cookplus her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden Cookplus ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla geliştirerek en iyi hizmetleri sunacaktır.

Cookplus amacı müşterilerine hitap eden ürün yelpazesini genişletirken en güzel şekilde sunumunu yaparken oluşturulan siparişleri en kısa sürede ve güvenilir olarak sizlerle ulaştırmaktadır. Hizmetlerinin arkasında duran Cookplus aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek imkanları sunmaktadır.

Cookplus Müşteri Hizmetleri Numarası

Cookblog mutfak, hediyelik, dekorasyon, pratik bilgiler ve eşsiz tarifler kategorileriyle müşterilerine oldukça eğlenceli zaman geçirmeyi amaçlayan bir blogudur. Cookplus.com’un Harikalar Mutfağı sitesi yemek tarifleri dışında makaleler bölümünde sağladığı içeriklerle diğer sitelerde farklılığını göstermekte ve haliyle oldukça beğenilmektedir.  Cooklife, Cookplus.com’un desteklediği değerli başka bir girişim olup bu alanda da varlığını sürdürmektedir. Cooklife, İstanbul başta olmak üzere birçok seçkin mekanda takipçilerine hitap edne oldukça kaliteli ve kendinden emin adımlarla ilerleyen bir dergi haline gelmiştir.

Gün gün büyümesine ve gelişimine devam eden Cookplus, özellikle e-ticaret sektöründe kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden ürün çeşitliliğini ve güvenilir tercihleri arttırarak kendini yenilemektedir. E-ticaret alanında birbirinden farklı ürünlerin yanı sıra gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütüyor.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Cookplus müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Cookplus ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Cookplus çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında Cookplus internet web sitesi üzerinden bize yazın seçeneği bulunmaktadır. Bu kısım üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi çağrı merkezi aracılığıyla da işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Cookplus Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0850 2525 572

Çalışma saatleri sabah saat 09:00 ile akşam saat 20:00 arasındadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Cookplus sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Cookplus iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Cookplus  iletişim bilgileri, Cookplus telefon no, Cookplus irtibat tel, Cookplus canlı destek, Cookplus müşteri temsilcisi, Cookplus şikayet hattı, Cookplus müşteri hizmetleri numarası, Cookplus çağrı merkezi numarası

One Response

  1. Nimet Zaim 19 Ağustos 2022

Yorum Yap