Buharistan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Buharistan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Buharistan çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Buharistan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Buharistan şikayet hattına erişebilirsiniz. Buharistan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Buharistan Çağrı Merkezi Numarası

Buharistan, elektronik sigara endüstrisinde 2013 yılından beri hizmet veren bir kuruluştur. Elektronik sigara sektörünü yakından takip ederek ihtiyaçlar doğrultusunda hareket etmektedir. Birçok markada olan elektronik sigara ve onlarla ilgili yedek parçalar, likitler, salt likitler, sigara kapsülleri yurt dışından getirilerek satışı yapılmaktadır. Müşteri siparişleri aynı gün kargoya verilmektedir. İnternet sitesine kayıt olarak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek alabilirsiniz. Kampanyalı ve indirimli fiyatlardan da faydalanabilirsiniz. Özellikle fazla sigara tüketen kişiler elektronik sigara ile sağlığa zararlı olan sigaranın etkilerinden korunabilirler. 7/24 Online Destek almak isteyen kişiler sohbet panelinden müşteri temsilcileri ile görüşebilirler. Ayrıca iletişim sayfasından destek talebinde bulunabilirler.

Buharistan çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Buharistan Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektronik sigara, sigara kullanıcıları için çıkarılan alternatif bir üründür. Normal sigaraya göre de oldukça avantajlıdır. Sigaranın kokusuna maruz kalmazsınız, kıyafetleriniz ya da saçlarınız kokmaz. Yanınızda çakmak taşımak zorunda kalmazsınız, dişlerinizde sararma yaşamazsınız. Temiz ve kokusuz bir şekilde sigara içme avantajlarına sahip olursunuz. Müşteri hizmetleri ile bağlantı kuracaksanız hafta içi 10:00- 24:00 saatleri arasında, sitede canlı destek üzerinden anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca 7 gün 24 saat buharistan@gmail.com e-mail adresi üzerinden tüm soru ve sorunlarınızı da iletebilirsiniz. Elektronik sigara ve yedek parça alacak kişiler için 200 liralık alışverişte kargo ücreti alınmamaktadır. Ödemeler de havale, eft şeklinde yapılmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Buharistan müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Buharistan Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Buharistan’ı sosyal medya platformlarından takip edebilirsiniz. İnstagram, facebook, twitter üzerinden takip etmeniz mümkündür. Firmaya mail yolu ile iletişim kurabilmektesiniz. Telefon numaraları bulunmamaktadır. İnternet siteleri üzerinden sipariş oluşturabildiğiniz gibi istek, dilek ve önerilerinizi bildirebileceğiniz müşteri temsilcileri de bulunmaktadır. Yazılı olarak iletişim kurabilir ve aklınızda bulunan sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Buharistan müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Buharistan Şikayet Hattı

Aldığınız ürünlerle ilgili sıkıntılarınızı ve şikayetlerinizi firmaya bildirebilirsiniz. Yanlış ya da sorunlu gelen ürünleri iade edebilmeniz mümkündür. İnternette bulunan iade talep formunu doldurmanız bunun için yeterlidir. Sizlere en kısa zamanda cevap verilir. Elektronik sigaraya dair her şeyi bulabileceğiniz adres olan Buharistan müşterilerinin haklarını gözetmektedir. Müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Buharistan müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Buharistan şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Buharistan Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

buharistan@gmail.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Buharistan çağrı merkezi numarasına buharistan@gmail.com isimli e posta adresinden erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : buharistan@gmail.com

Arama Terimleri: Buharistan iletişim bilgileri, Buharistan telefon no, Buharistan irtibat tel, Buharistan canlı destek, Buharistan müşteri temsilcisi, Buharistan şikayet hattı, Buharistan müşteri hizmetleri numarası, Buharistan çağrı merkezi numarası, Buharistan iletişim numarası, Buharistan çağrı merkezi, Buharistan müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap