JTI çağrı merkezi numarası Müşteri Hizmetleri Telefonu Şikayet Hattı

JTI Çağrı Merkezi Numarası Müşteri Hizmetleri Telefonu Şikayet Hattı

JTI’ın İzmir ilinde kurulmuştur. İzmir’ e bağlı Torbalı ilçesindeki fabrikasında üretim yapımına başlamıştır. Bu fabrikalarda dünyaca ünlü markalar Türk tütünü kullanılarak üretilmekte. Türkiye’den tütün ihraç eden ilk özel şirket olmuştur. JTI’ın Torbalı’daki fabrikasında üretilen ürünlerin yüzde sekseni yurt içi piyasaya sürülmektedir. Kalan yüzde yirmisi yurt dışına ihraç ediliyor. Fabrika bu özelliğiyle, Japan Tobacco Inc. açısından oldukça önemli olup üssü konumlarından biridir.

Türk kültürünün bir parçası halinde olan tütün oldukça önemli yer edinmektedir. Şark tipi tütün, aromatik içimi ve özel tadıyla biliniyor. Ülkemiz dünyanın en iyi şark tipi tütünlerini yetiştirmek için mükemmel bir iklime sahip olduğu bilinmektedir. İlk sigaralar Türk tütünü kullanılarak yapılmış olup bu alanda kendini geliştirmiştir. Sigara yapma stili yıllar içinde değişmiş olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak şark tipi tütün sigara harmanında kullanılarak bu anlamda geliştirilmiştir.

Ülkemizde 24 bölgeye bağlı satış ekibi bulunan firma günden güne büyümesine devam etmektedir. Her yıl ülke çapında otuz üç milyon kilometre yol yapan firma gelişimine devam etmektedir. 135.000’i aşkın perakendeciye, 14 milyondan fazla ziyarette bulunan JTI, Türkiye’nin en önemli ve lider durumunda olmayı amaçlayan bir firmdır.

İç pazardaki başarısının yanında ihracat pazarlarındaki gücü, Japan Tobacco Inc. Türkiye’nin En İyi 100 Şirketinden biri haline getirmiştir.. Türkiye’nin büyük ölçekli firmalarından olan JTI son yıllarda oldukça büyüme sağlayarak gelişimine devam etmiştir.

Bünyesinde iki bin dört yüzden fazla çalışan bulunduran  Japan Tobacco Inc. gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla JTI çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Tütün ve sigara üretimi sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen JTI her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda önemli bir konumda bulunmaktadır. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden firma ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla geliştirecektir.

JTI amacı müşterilerine hitap eden ürünleri sunarken oluşturulan talebi en kısa sürede ve sağlam olarak göndermektedir.

JTI Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden JTI, özellikle tütün ve sigara üretimi sektöründe kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe ürün çeşitliliğini ve tütün harman kalitesini arttırarak kendini yenilemektedir. Tütün ve sigara alanında birbirinden farklı ve talep gören ürünlerin yanı sıra gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütüyor. Müşteri kitlesi büyüdüğü için JTI müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor.

İşini ancak çalışanlarımızın yeteneklerini ve becerilerini geliştirerek büyüteceğine inanan firma bu anlamda oldukça gelişime müsaittir. Bu nedenle çalışanlarına yatırım yapmaya devam ederken en iyi işverenlerden biri olmayı amaçlamaktadır. Çalışanlarına en iyi fırsatları sunma taahhüdünü yansıtan ve Investors in People (IIP) tarafından verilen Altın IIP sertifikasını haketmiştir. Ayrıca Great Place to Work Enstitüsü tarafından sunulan Türkiye’nin En İyi İşverenleri ödülünü alarak oldukça memnun olmuştur. Bunların dışında Top Employers Türkiye ödülleri dâhil olmak üzere pek çok ödüle lâyık görülmüş olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bu seçeneklerin dışında JTI internet web sitesi üzerinden iletişim formu seçeneği bulunmaktadır. Bu kısım üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi çağrı merkezi aracılığıyla da işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

JTI Çağrı Merkezi Numarası Şikayet Hattı

0 232 850 0000

jtiturkey@jti.com  iletişim e posta adresi olarak verilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren firma sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda e posta adresine mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: JTI iletişim bilgileri, JTI telefon no, JTI irtibat tel, JTI canlı destek, JTI müşteri temsilcisi, JTI şikayet hattı, JTI müşteri hizmetleri numarası, JTI çağrı merkezi numarası

Yorum Yap