izmirimkart-cagri-merkezi-numarasi

İzmirim Kart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmirim Kart çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İzmirim Kart müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İzmirim Kart şikayet hattına erişebilirsiniz. İzmirim Kart müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İzmirim Kart, 2016 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir kartı projesi kapsamında kullanıma başlayan ulaşım kartıdır.

İzmirim Kart, İzmir Metro, İZBAN, ESHOT, vapur iskelesi gibi toplu taşıma araçlarında ödeme kartı olarak kullanılmaktadır. Bu araçlarda ödeme geçtiğiniz 90 dakika içerisinde bindiğiniz tüm toplu taşıma araçlarında ücretsiz aktarma hakkını kullanabilirsiniz. Ayrıca İzmirim Kart’ı otoparklarda, Bisim noktalarında, Teleferik, Doğal Yaşam Parkı, Buz Pisti, Akıllı Tuvalet gibi İzmir Belediye’sine ait çoğu hizmette ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.

İzmirim Kart Çağrı Merkezi Numarası

İzmir’de şehirler arası toplu taşıma araçlarında kullanılan İzmirim Kart ile şehir içinde rahat bir seyahat yapabilirsiniz. Büyük şehir ulaşım projeleri içinde yer alan tek kartla her türlü ulaşım aracını kullanabilme durumu; bu ilimizde de uygulanmaya başlanmıştır. Karta para yükleyerek 90 dakika içerisinde aktarma yapabilmeniz mümkündür. Otobüs, metro, vapur gibi toplu taşıma araçlarında aktarma yapmanız gerekirse artı ücret ödemenize gerek yoktur. Hatta otoparklar, doğal yaşam parkları ve tuvaletler gibi yerlerde de bu kartı kullanabileceksiniz.

Karta para yüklemeyi internet üzerinden online olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için hesap kartı ya da kredi kartı yeterlidir. İlk kez kart alacak olan kişiler izmirimkart.com.tr adresinden kart başvurusunda bulunabilirler. Öğrenci, öğretmen, 65 yaş üstü kart taleplerinizi internetten online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Şehirde bulunan bütün kart dolum merkezlerinden kartınızı almanız mümkün olmaktadır. Çağrı merkezlerimize aklınızdaki her türlü soruyu da sorabilirsiniz. İzmirim Kart çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İzmirim Kart Müşteri Hizmetleri Numarası

2016 yılından bu yana kullanılmakta olan İzmirim kart metro, İzban, Eshot, vapur iskelesi gibi her türlü toplu taşımalarda bu kartı kullanabilirsiniz. 0 232 320 0 320 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak her türlü yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca internette yer alan İzmirim kart iletişim formunu doldurarak da bizlerle bağlantı kurabileceksiniz. Kartınıza en fazla 200 liraya kadar para yüklemesi yapabilirsiniz. Yükleme yaptınız ama paranız sistemde görünmedi ise müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilmeniz mümkündür.

İnternetten online gerçekleştirilen para yükleme durumlarında bakiyeniz bir saat içerisinde ilk kart kullanımda aktif olacaktır. Ama yine de aklınıza takılan her türlü soru ve sorunda müşteri hizmetlerimizden yardım talep edebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi İzmirim Kart müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

İzmirim Kart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıdaki iletişim numarasından müşteri hizmetlerini direk aramanız mümkündür. Sesli yanıt sisteminde uzun zaman beklemeye gerek kalmadan kısa süre içerisinde operatöre bağlanabileceksiniz. Temsilcimizle her konuda görüşme yapabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İzmirim Kart müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

İzmirim Kart Şikayet Hattı

İzmirim kartınızın kırılması, yüklediğiniz bakiyenin görünmemesi ve her türlü sıkıntı duyduğunuz konularda bizleri arayabilirsiniz. Oluşturacağınız şikayetler tarafımızca giderilecektir. Kartınız ile İzmir ili içerisinde şehir içi ulaşım araçlarından çoğunu kullanabileceğiniz için bu durum da sizlere büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İzmirim Kart müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İzmirim Kart şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

ESHOT Çağrı Merkezi: 0(232) 320 0 320

Adres: Milli Kütüphane Cad. No:10/1-C Konak / İZMİR

ESHOT Genel Müdürlüğü Telefon Numarası: 0(232) 293 50 00

Adres: İnönü Mahallesi Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı No: 500 35380 Buca / İZMİR

İzmirim Kart’ın bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır, bu çağrı merkezi aracılığıyla online ödeme esnasında karşılaştığınız sorunlara, kartınızla ilgili tüm sorunlara çözüm bulabilir; istek, öneri, şikayet ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Ayrıca web sitelerinde bulunan iletişim formu aracılığıyla da iletişime geçebilirsiniz.

Ek olarak aşağıda belirtilen bağlantılar aracılığıyla İzmirim Kart’ınıza bakiye yüklemesi yapabilir, kart başvurusunda bulunabilir ve kart bakiyenize ulaşabilirsiniz.

İzmirim Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 320 0 320

İzmirim Kart İletişim Formu

İzmirim Kart Bakiye Yükleme Sayfası

İzmirim Kart Başvuru Sayfası

İzmirim Kart Bakiye Sorgulama Sayfası

Arama Terimleri: izmirim kart iletişim bilgileri, izmirim kart telefon no, izmirim kart irtibat tel, izmirim kart canlı destek, izmirim kart müşteri temsilcisi, izmirim kart şikayet hattı, izmirim kart müşteri hizmetleri numarası, izmirim kart çağrı merkezi numarası, izmirim kart iletişim numarası, izmirim kart çağrı merkezi, izmirim kart müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap