İzmirim Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

İzmirim Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İzmirim Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İzmirim Kart, 2016 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir kartı projesi kapsamında kullanıma başlayan ulaşım kartıdır.

İzmirim Kart, İzmir Metro, İZBAN, ESHOT, vapur iskelesi gibi toplu taşıma araçlarında ödeme kartı olarak kullanılmaktadır. Bu araçlarda ödeme geçtiğiniz 90 dakika içerisinde bindiğiniz tüm toplu taşıma araçlarında ücretsiz aktarma hakkını kullanabilirsiniz. Ayrıca İzmirim Kart’ı otoparklarda, Bisim noktalarında, Teleferik, Doğal Yaşam Parkı, Buz Pisti, Akıllı Tuvalet gibi İzmir Belediye’sine ait çoğu hizmette ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.

İzmirim Kart’ın bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır, bu çağrı merkezi aracılığıyla online ödeme esnasında karşılaştığınız sorunlara, kartınızla ilgili tüm sorunlara çözüm bulabilir; istek, öneri, şikayet ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Ayrıca web sitelerinde bulunan iletişim formu aracılığıyla da iletişime geçebilirsiniz.

Ek olarak aşağıda belirtilen bağlantılar aracılığıyla İzmirim Kart’ınıza bakiye yüklemesi yapabilir, kart başvurusunda bulunabilir ve kart bakiyenize ulaşabilirsiniz.

İzmirim Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 320 0 320

İzmirim Kart İletişim Formu

İzmirim Kart Bakiye Yükleme Sayfası

İzmirim Kart Başvuru Sayfası

İzmirim Kart Bakiye Sorgulama Sayfası

Arama Terimleri: izmirim kart iletişim bilgileri, izmirim kart telefon no, izmirim kart irtibat tel, izmirim kart canlı destek, izmirim kart müşteri temsilcisi, izmirim kart şikayet hattı

Cevapla