Emlak Konut GYO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emlak Konut GYO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Emlak Konut GYO çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 0216 579 15 15 Emlak Konut GYO ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Emlak Konut GYO Müşteri Hizmetleri Numarası

İnsanların yaşam kalitesini yükselmek için 1953 yılında kurulan Emlak konut gyo, bir ülkenin kentleşme çalışmalarına öncülük edecektir. İnşaat alanının en köklü markası olan Emlak konut Gyo nun başarılarla dolu yolculuğu başlamıştır. İnsanların hayatına konfor katacak, çevreye duyarlı şekilde çalışma sağlayan, modern kentler kurmak ve müşteri memnuniyeti kurumsal vizyon olarak belirlenmiştir. Temel amaçla birlikte emlak konut, sektörüne pek çok yenilik getiren uygulamaların mimarı olmuştur.

Ülkemizin planlı kentleşmesinde örnek teşkil efen, iz bırakan projeler gerçekleştirmiştir. Bulunduğu semte ismini verecek büyüklükte ve dönemin en yenilikçi kalieli kentlerini inşa eden Emlak konut gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi giderek büyümesine devam etmektedir. Büyüdükçe kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına son süraat devam etmektedir. 2002 yılında Emlak Konut , gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüşmüştür. Bu dönüşüm aslında ilerleyen dev projelerin, ses getirecek atılımların ve daha büyük bir şirket olmanın habercisiydi. “Gayrimenkul yatırım ortaklığı” olmasıyla beraber Emlak konut; tasarım alanında dünyada yankı bulan, çevreye duyarlı, teknolojik gelişmelere önem veren, şehre değer katan niteliklerde projelerin arasında yer almıştır.

2003 yılında bugüne değin,çeşitli büyüklükte toplam 139 projenin ihalesini alarak, bu projelerin tamamlanması sonucunda yaklaşık 132 bin bağımsız bölümün yapılmasını sağlamış olacaktır.

Emlak Konut, hızlı büyümesini taçlandıracak, hedeflerini daha geniş ufuklara taşıyacak bir atılımla iki kez halka sunuldu. 2010 yılında ilk arz, Cumhuriyet tarihinde en büyük 5 halka arzı arasına girdi. 2013 de ise ikincil harka arz ise son 5 yılda Avrupa’da gayrimenkul alanında yapılan en büyük arz oldu. Halka emlak alanında yapılan arzlarla büyüyen Emlak Konut, 3,8 milyar liralık ödenmiş sermayesiyle 2018 yılı itibariyle ulaştığı, 22 milyar liralık toplam kazancıyla, Türkiye’nin en güçlü şirketleri arasındaki yerini daha da sağlamlaştırıp, emin adımlarla ilerlemeye devam etmiştir.

Kuruluşundan beri artan kalitesi, insan odaklı felsefesi ve geldiği noktadaki konumu itibariyle yarınlara daha güçlü, sağlam adımlarla yürüyor. Bu ülkenin gururla anılacak şirketleri arasında yer alıyor. Evrensel olarak da en iyisi olmaya özen gösteren Emlak konut, küresel oyuncu olma hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşmaktadır.

Emlak Konut GYO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 579 15 15

Emlak Konut GYO Faks Numarası
0216 456 48 75

Emlak Konut GYO Mail Adresi
info@emlakkonut.com.tr

Emlak Konut GYO Adres
Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2 B (BATI ATAŞEHİR) ATAŞEHİR – İSTANBUL

Arama Terimleri: emlak konut gyo çağrı merkezi, emlak konut gyo iletişim, emlak konut gyo müşteri hizmetleri, emlak konut gyo telefon numarası, emlak konut gyo şikayet hattı, emlak konut gyo müşteri hizmetleri numarası, emlak konut gyo şikayet

Yorum Yap