maximum-kart-cagri-merkezi-iletisim-telefon-numarasi

Maximum Kart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maximum Kart çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Maximum Kart müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Maximum Kart şikayet hattına erişebilirsiniz. Maximum Kart müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Maximum Kart, Türkiye İş Bankası tarafından oluşturulmuş bir kredi kartı türüdür. Maximum Kart; her geçen gün yenilenen kampanyaları, müşteri odaklı yaptığı promosyon ve indirimler, puan kullanımı ve birçok yerde kullanabileceğiniz bedava kampanyalarla Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kart türlerinden biri olmayı başarmıştır.

Maximum Kart Çağrı Merkezi Numarası

Maximum kart, yurt içinde ve dışında pek çok noktada geçerli olan bir kredi kartıdır. Türkiye’de 440.000’i aşan sayıda iş yeri üyesine sahip olan kart sayesinde, bu noktalarda MaxiPuan kazanılıp biriktirilen MaxiPuanlar da bu noktalarda harcanılabilir. USD ve EURO hesap özeti tercihlerinde bulunulursa yurt dışında gerçekleştirilen alışveriş işlemleri, ilgili yabancı para biriminden kartlara borç olarak kaydedilmektedir.

Maximum Kart çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hesap özeti, döviz cinsinden oluşturulmakta olup alışverişler toplam döviz borcu üzerinden ödenebilir. Kartın çağrı merkezi numarası 0850 724 0 724’dür. 

Maximum Kart Müşteri Hizmetleri Numarası

Kart sahibi olabilmek için uygulama üzerinden veya Türkiye İş Bankası şubelerinden başvuru yapılabilir ve kısa bir süre içerisinde kart, belirtilen adrese gelir. Böylelikle, kartın tüm faydalarından yararlanılabilir. Uygulama içerisinden başvurulan kartlarda, kartın fiziksel olarak basılması istenmiyorsa kart, yalnızca dijital biçimde kullanılabilir. Kartın üzerinde isim bilgisi yer almadan da kart başvurusu yapılabilmektedir. Karta ilişkin akla takılan tüm sorularda, müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 0 724 üzerinden iletişime geçilebilir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Maximum Kart müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Maximum Kart kullanıcılarını Türkiye İş Bankası tarafından düzenlenen kampanyalar, özel ayrıcalıklar, birçok alışveriş markalarında ve alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz kampanyalarla en sevilen ve en gözde kartlardan biri olmuştur. Maksimum kart türleri ise şu şekildedir; Maximum Kart, Maximum Premier Kart, Maximum Gold Kart, Maximum Platinum Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı.

Maximum Kart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Karta yönelik herhangi bir aidat ücreti ödemek istemeyenler için kart, aidatsız seçeneğiyle sunulmakta ve kullanılabilmektedir. Aidatsız kart ile birlikte, kartın yine tüm özelliklerinden eksiksiz bir şekilde yararlanılabilir. Ancak aidatsız karta sahip olanlar, kartın sağladığı bazı ayrıcalıklardan da yararlanamayacaktır. Kolay bir şekilde başvurulan aidatsız kart, çok kısa bir süre içerisinde uygulamada veya bankada belirtilen adrese gönderilmektedir. Aidatsız karta ilişkin herhangi bir konuda bilgi alınmak istenirse yukarıda yer alan numaradan irtibat kurulup bilgilenilebilir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Maximum Kart müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Maximum Kart Şikayet Hattı

Kart, her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen ve müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veren özellikleri bünyesinde bulundurmaktadır. Her geçen gün artan üye iş yeri sayısıyla birlikte, müşteriler girdikleri pek çok ortamda diledikleri şekilde ödeme yapabilmekte, alışverişlerini taksitlendirebilmekte ve MaxiPuanlarını sıkıntısız bir biçimde kullanabilmektedir. Ayrıca kart sayesinde tüm Bankamatiklerden vadesiz hesaba ulaşılabilmekte; buradan para hareketleri kolayca gerçekleştirilebilmektedir. Karta ilişkin tüm şikayet, görüş, soru ve önerileriniz için yukarıdaki numaradan iletişime geçip aktarım yapabilirsiniz.

Maximum Kart’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kayıp çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, kartınız ve dönem borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Maximum Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 724 0 724

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Maximum Kart müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Maximum Kart şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Maximum Kart Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 724 0 724

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Maximum Kart çağrı merkezi numarasına 0850 724 0 724 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Maximum Kart iletişim bilgileri, Maximum Kart telefon no, Maximum Kart irtibat tel, Maximum Kart canlı destek, Maximum Kart müşteri temsilcisi, Maximum Kart şikayet hattı, Maximum Kart müşteri hizmetleri numarası, Maximum Kart çağrı merkezi numarası, Maximum Kart iletişim numarası, Maximum Kart çağrı merkezi, Maximum Kart müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap