İstinye Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Şikayet Hattı Telefon Numarası

İstinye Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Şikayet Hattı Telefon Numarası

İstinye Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İstinye Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Anadolu Vakfı tarafından 2016 yılında açılmıştır. Öğrencilerine var olan bilgiyi aktarma hedefiyle hareket eden üniversite bu yolla kendi alanlarında güçlü bir donanım sağlamayı istemektedir. Eğitim ve araştırma performansını en iyi şekilde yansıtarak bunlarla yeni bilgi üretilmesine katkıda bulunma amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin ve dünyanın seçkin üniversiteleri arasında yer almayı isteyen ve bunu da başarılı kılacak yolları geliştiren bir konumdadır.

Ulusal ve uluslararası düzeyde akademik bilgiyi üreterek bunlarla bu bilgiyi yurt içi ve dışından bilim insanlarının farklı bakış açıları harmanlama vizyonu ile hareket etmektedir. Ayrıca bu bilgileri kaynaştırarak paylaşma ve toplumu daha fazla aydınlatma düşüncesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

İstinye Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Araştırma, planlama, eğitim ve öğretim alanlarında en iyi şekilde fayda sağlama vizyonu ile hareket etmektedir. Ayrıca tüm insanların düşüncelerini özgürce ifade edebilen bir konuma gelebilmesini amaçlayan ve çağın gerekleri ile donanımlı, disiplinler arası ortak çalışma ruhu olan bireyler yetişmesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran İstinye Hastanesi gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmuştur. İstinye Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

İstinye Üniversitesi Hastanesi Şikayet Hattı

Hasta haklarına hassasiyetle dikkat eden ve tedavi sürecinde en iyi sonuçlara odaklı çalışan hastane oldukça talep edilmektedir. Bu noktada yaşayabileceğiniz sorunlar için İstinye Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı ile iletişime geçebilir ve sorunlarını aktarabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

web@isuhastanesi.com

0212 979 40 00

İstinye Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0212 979 40 00

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren İstinye Üniversitesi Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi İstinye Üniversitesi Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: İstinye Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri, İstinye Üniversitesi Hastanesi telefon no, İstinye Üniversitesi Hastanesi irtibat tel, İstinye Üniversitesi Hastanesi canlı destek, İstinye Üniversitesi Hastanesi hasta temsilcisi, İstinye Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı, İstinye Üniversitesi Hastanesi hasta hakları numarası, İstinye Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası, İstinye Üniversitesi Hastanesi  müşteri hizmetleri numarası

Yorum Yap