İstanbul Minibüsçüler Odası Çağrı merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Minibüsçüler Odası Müşteri Hizmetleri numarası var mı? İstanbul minibüsçüler odası müşteri hizmetleri direk bağlanma, İstanbul minibüsçüler odası müşteri temsilcisi direk bağlanma, İstanbul minibüsçüler odası müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Minibüsçüler Odası

Türkiye’ nin ve hatta dünyanın en önemli metropollerinden birisi olan ve dünya tarihinin en değerli şehirlerinden birisi olan İstanbul, her yönüyle taşıdığı tarihi ve kültürel değerleri ve doğal güzellikler ve coğrafik konumunun getirileri ile dünyanın en popüler şehirlerinden birisidir. Günümüzde neredeyse 20 milyonu bulan nüfusu ve aynı zamanda da her yıl ağırladığı on milyonlarca turisti ile günün her anında hareketli bir şehir özelliğine sahiptir. Bu durumda günümüzde İstanbul’ un son derece dinamik bir kamu hizmet altyapısına sahip olmasını gerektirmektedir. Özellikle ulaşım ihtiyaçlarında önemli bir rol üstlenen minibüsler, bu açıdan vatandaşın en önemli yardımcılarından birisidir.

Türkiye’ nin ve hatta dünyanın en geniş ve en büyük organizasyonuna sahip olan İstanbul minibüsçüleri tarafından İstanbul Minibüsçüler Odası kurulmuştur. Bu şekilde hem sektördeki mesleki ve teknik gereksinimlerin belirlenmesi ve karşılanması hem de vatandaşa daha kaliteli ve odaklı bir hizmet sunumunun planlanması amaçlanmaktadır. Bu noktada hem oda üyelerinin hem de vatandaşların her konuda başvuruda bulunabilecekleri İstanbul Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri bulunmaktadır.

Kuruluşu 1959 yılına kadar uzanan köklü bir tarihi bulunan İstanbul Minibüsçüler Odası, sektörün İstanbul nezdinde gelişimi açısından önemli bir rol üstlenmektedir. Hem hizmet sunumunu gerçekleştiren minibüs sahiplerinin hem şoförlerin hem de vatandaşın mağduriyetine yol açmayacak şekilde uzun vadeli planlama ve çalışmaları ile sektörün dinamik şekilde işleyişinin kesintisiz olarak sürdürülmesini sağlamaktadır. Bu sebeple de günümüz Türkiye’ sinde oldukça büyük kapsam ve ağı ile diğer şehirlerdeki minibüs organizasyonlarına ilişkin örnekte teşkil etmektedir. Günümüzde İstanbul Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri numarası, sektörüm tüm paydaşlarının istek, öneri ve şikayet taleplerine yanıt vermek amacıyla faaliyet göstermektedir.

İstanbul Minibüsçüler Odası Şikayet

İstanbul’ un her noktasına ulaşan on binlerce minibüsün kayıtlı olduğu devasa bir organizasyon olan İstanbul Minibüsçüler Odası’ nın sunmuş olduğu hizmetlerinin yanı sıra denetim yapısının sağladığı avantajlardan çağrı merkezi aracılığı ile yararlanabilmek mümkündür. Günümüzde vatandaşlar, minibüs sahipleri veya minibüs şoförleri her türlü sorun ve mağduriyetlerine istinaden kolay bir şekilde İstanbul Minibüsçüler Odası şikayet bildirimlerini oda çağrı merkezi numarası üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Bu şekilde çok daha kolay bir şekilde her türlü sorun ve mağduriyet için dinamik yanıt alabilme imkanına sahip olabilmektedir.

İstanbul Minibüsçüler Odası Telefon Numarası

Her ne kadar doğrudan İstanbul Minibüsçüler Odası çağrı merkezi olarak faaliyet göstermiyor olsa da İstanbul Minibüsçüler Odası telefon numarası ile her türlü konuda istek, öneri ve şikayet başvurusu gerçekleştirilebiliyor. Neredeyse 20 milyonu bulan nüfusu ve yüksek turist hacmi ile dünyanın en hareketli ve en dinamik şehirlerinden birisi olan İstanbul’da minibüs organizasyon ve hizmetleri ile ilgili olarak tüketicilere dinamik hizmetler sağlanmaktadır. Özellikle de her türlü konuda yetkili bir muhatap ile görüşme gerçekleştirilebilmesi kurumsal dünyanın en önemli gerekliliklerinden birisi olduğundan İstanbul Minibüsçüler Odası tarafından da çağrı merkezi desteği etkin bir şekilde sağlanmaktadır.

İstanbul’ un Avrupa yakasında bulunan merkezi ile faaliyet göstermekte olan İstanbul Minibüsçüler Odası’ na başvuruda bulunmak ya da bilgi almak için telefonla ulaşmak isteyenler, bu işlemi kolayca yerine getirebilmektedir. İstanbul Minibüsçüler Odası telefon numarası ile çalışma saatleri içerisinde başvuru gerçekleştirebilme imkanı bulunmaktadır. Bu çerçevede de tüketiciler 0212 534 81 02 numaralı telefon ile kolay bir şekilde İstanbul Minibüsçüler Odası çağrı merkezi personellerine bağlantı sağlayabiliyor. Bu şekilde çok kısa süreler içerisinde yetkili birimlerle görüşme sağlayarak, sorun ve mağduriyetleri için çözüm desteği alabiliyor veya istek ve önerileri için başvurularını tamamlayabiliyor.

İstanbul Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 534 81 01

İstanbul Minibüsçüler Odası İletişim Mail Adresi
info@minibusculerodasi.org

Arama Terimleri: istanbul minibüsçüler odası iletişim bilgileri, istanbul minibüsçüler odası telefon no, istanbul minibüsçüler odası irtibat tel, istanbul minibüsçüler odası müşteri temsilcisi, istanbul minibüsçüler odası şikayet hattı, istanbul minibüsçüler odası müşteri hizmetleri

Yorum Yap