CK Enerji Akdeniz Elektrik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CK Enerji Akdeniz Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CK Enerji Akdeniz Elektrik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde CK Enerji Akdeniz Elektrik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden CK Enerji Akdeniz Elektrik şikayet hattına erişebilirsiniz. CK Enerji Akdeniz Elektrik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

CK Enerji Akdeniz Elektrik Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’ de özelleştirilen elektrik dağıtım hizmetleriyle birlikte Akdeniz bölgesine yönelik faaliyet göstermek amacı ile 2013 yılında kurulan CK Enerji Akdeniz Elektrik, tüm bölgenin kurumsal ve bireysel kapsamda elektrik tüketim ihtiyaçlarına yanıt veriyor. CK Enerji Akdeniz Elektrik, Cengiz Holding ve Kolin İnşaat A.Ş. ortaklığında kurulmuş olan “Perakende Elektrik Satış Şirketleri” bünyesinde faaliyet göstermektedir. Son derece geniş bir elektrik dağıtım altyapısına sahip olan CK Enerji Akdeniz Elektrik şirketi, toplamda 1.7 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti veriyor. Özellikle Antalya, Burdur ve Isparta illerini kapsayan bir hizmet alanına sahiptir. Türkiye’ nin 3 büyük bölgesine elektrik dağıtım hizmeti sunan bir şirketler grubu üyesi olan CK Enerji Akdeniz Elektrik müşteri hizmetleri ile de tüketicilere elektrik dağıtım hizmetlerine ilişkin her konuda teknik destek sağlıyor.

CK Enerji Akdeniz Elektrik çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

CK Enerji Akdeniz Elektrik Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik gibi gündelik yaşantının en temel ihtiyaçlarından birisine ilişkin olarak günün hangi saatinde olursa olsun tüketicilerin yaşayacakları kesintiler başta olmak üzere her türlü arıza ve sorun ile ilgili olarak CK Enerji Akdeniz Elektrik müşteri hizmetleri tarafından haftanın her günü 24 saat boyunca müşteri temsilcileriyle hizmet veriyor. Bu şekilde tüketiciler her zaman kolayca direkt olarak bir müşteri temsilcisiyle görüşme gerçekleştirebiliyor.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi CK Enerji Akdeniz Elektrik müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

CK Enerji Akdeniz Elektrik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

CK Enerji Akdeniz Elektrik şirketi bölge dışında bulunan “serbest tüketicilere” yönelik olarak da elektrik satış hizmetleri sağlamaktadır. Akdeniz bölgesi genelinde yapmış olduğu yatırımlar ile her yıl artan değerlerde elektrik satışı gerçekleştiriyor. Akdeniz bölgesinde hem bireysel alanlarda hem de kurumsal alanlarda mevcut olan yüksek elektrik tüketim ihtiyacına dinamik bir şekilde kesintisiz yanıt veren CK Enerji Akdeniz Elektrik şirketi, tüketicilerin yaşayabilecekleri her türlü probleme yönelik olarak ise müşteri hizmetleri ile destek sağlıyor.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için CK Enerji Akdeniz Elektrik müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

CK Enerji Akdeniz Elektrik Şikayet Hattı

Günümüzün en önemli elektrik dağıtım ve satış şirketlerinden birisi konumunda bulunan CK Enerji Akdeniz Elektrik şirketi, özellikle aktif müşteri hizmetleri ile sadece Akdeniz bölgesinde mevcut olan 1.7 milyon abonesine dinamik çözümler sağlıyor. Bu çerçevede de CK Enerji Akdeniz Elektrik şikayet, istek ve öneri gibi konularda şirketin müşteri hizmetlerinden yetkili ve ilgili birimlere doğrudan bağlantı sağlanabiliyor. 1.7 milyon abonenin elektrik tüketiminde karşı karşıya kaldıkları her türlü sorunda ve durumda olduğu gibi abonelik işlemleri, fatura ödeme ve daha pek çok farklı işlemde müşteri hizmetlerine başvuru gerçekleştirilebiliyor.

CK Enerji Akdeniz Elektrik Telefon Numarası

Akdeniz bölgesinde bulunan 3 büyük ile yönelik 1.7 milyon abonesiyle faaliyetlerini sürdüren CK Enerji Akdeniz Elektrik telefon numarası ile çağrı merkezi desteği de sağlıyor. “0850” sistemi çağrı merkezi numarasıyla kolay bir şekilde tüketicilerin müşteri temsilcilerine ulaşabilmesini sağlıyor. Bu kapsamda da tüketiciler sabit hat numaralarından veya mobil hat numaralarından kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecek şekilde 0850 226 07 07 numaralı çağrı merkezi numarası üzerinden müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirebiliyor.

CK Enerji Akdeniz Elektrik telefon numarası seçenekleri arasında şirketin genel müdürlük telefon numarası da paylaşılıyor. Resmi site üzerinden açık şekilde tüketicilerle paylaşılan CK Enerji Akdeniz Elektrik genel müdürlük telefon numarası ise 0242 320 37 00 şeklindedir. CK Enerji Akdeniz Elektrik çağrı merkezi 7/24 hizmet veriyor olsa da genel müdürlük telefon numarası sadece çalışma saatleri içerisinde tüketicilere yanıt veriyor. Bu yüzden de CK Enerji Akdeniz Elektrik genel müdürlüğü ile görüşme gerçekleştirilebilmesi için 09.00 ile 18.00 saatleri arasında görüşme gerçekleştirilebilir. Bu çalışma saatleri içerisinde kolay bir şekilde yetkili kişilerle görüşme gerçekleştirilebiliyor.

CK Enerji Akdeniz Elektrik Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 226 0707

CK Enerji Akdeniz Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 226 0707

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. CK Enerji Akdeniz Elektrik çağrı merkezi numarasına 0850 226 0707 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: CK Enerji Akdeniz Elektrik iletişim bilgileri, CK Enerji Akdeniz Elektrik telefon no, CK Enerji Akdeniz Elektrik irtibat tel, CK Enerji Akdeniz Elektrik canlı destek, CK Enerji Akdeniz Elektrik müşteri temsilcisi, CK Enerji Akdeniz Elektrik şikayet hattı, CK Enerji Akdeniz Elektrik müşteri hizmetleri numarası, CK Enerji Akdeniz Elektrik çağrı merkezi numarası, CK Enerji Akdeniz Elektrik iletişim numarası, CK Enerji Akdeniz Elektrik çağrı merkezi, CK Enerji Akdeniz Elektrik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap