Rexona Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rexona Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rexona çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Rexona müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Rexona şikayet hattına erişebilirsiniz. Rexona müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Rexona Çağrı Merkezi Numarası

Rexona, kadın ve erkek deodorant çeşitlerini her sezon yeni simalar ile duyuran en köklü sprey deodorant markalarından biridir. Motionsense ve Black+White serileri ile ter kokusunu önleyerek maksimum koruma sağlamayı hedeflemektedir. “Seni asla yarı yolda bırakmaz” sloganı ile kadın ve erkek sprey deodorant ve roll-on ürünlerini yenilenen kimliğiyle her yıl piyasaya sürmektedir. Satış sonrası destek hizmetler ve anketler yoluyla ürün ve hizmetlerine gösterilen ilgi ve memnuniyet konusunda oldukça hassas bir politika izlemektedir. Yıllardır sevilen ve çok satılan bir marka olmasının esas nedenlerinden birisi de herkesin seveceği ve hoşlanacağı kokular kokusunda oldukça fazla AR-GE çalışması yapmasıdır.

Milyonlarca kişi tarafından ürünleri satın alınan markanın 444 25 19 numaralı çağrı merkezi telefonunu arayarak ürün ve hizmetler konusunda canlı temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz. Pazartesi ve Cuma günleri mesai saatleri içerisinde firmaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmanın sosyal medya hesaplarından da direkt soru sormak mümkün olabilmektedir.

Rexona çağrı merkezi numarası 444 25 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rexona Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma müşterilerden gelen olumlu ya da olumsuz geri bildirimlere oldukça önem vermektedir. Bu bakımdan aldığınız markadan aldığınız ürün hakkında herhangi bir soru sormak isterseniz 444 25 19 numaralı hatta 09-17.00 saatleri arasında hafta için ulaşabilirsiniz. Deodorant ve roll-on gibi ürünler kullanım açısından bilgi alınması gereken ürünlerdir. Çünkü kullandıktan sonra bıraktığı etki, ter kokusunu bastırdığı mı yoksa tamamen önlediği mi konusu kişiden kişiye değişmektedir. Bu nedenle müşteri hizmetleri yetkilileri ürün ve hizmetler ile alakalı soruları cevaplamak için telefonun hemen öteki ucunda beklemektedir.

Markanın ürünlerini takip edenler yıllar içindeki değişimini bilmektedir. Marka 1908 yılında raflarda yerini aldığında yoğun ilgi ve talep görmüştür. 1900’lü yıllardan günümüze görüntüsünü, kimliğini ve aromatik kokularını yenilemiştir. Bu sebeple her piyasaya sürülen ürün konusunda tüketiciler ürünün içeriğinden kalıcılığına kadar birçok soruyu merak etmektedir. Bu tarz soruları ve aklınıza takılan herhangi bir soruyu markanın müşteri hizmetleri yetkililerine her daim bildirebilirsiniz.

Rexona müşteri hizmetleri numarası 444 25 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rexona Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri yetkilileri ürünler hakkında merak ettiğiniz konu ve soruları cevaplamak üzere sabit bir hatta canlı müşteri temsilcileri ile hizmet vermektedir. Ayrıca sosyal medya hesaplarından da direkt mesaj göndererek yeni çıkan ürünler de dahil olmak üzere her türlü soruyu yöneltebilirsiniz. Markanın kendini geliştirme yolunda attığı önemli adımlardan biri de müşterilerden gelen geri bildirimler, öneriler ve görüşlerdir. Böylelikle hedef müşteri kitlesi bilinmekte ve doğru işleyişle yola devam edilmektedir. Bu ürünleri her türlü kozmetik mağazalardan ve farklı satış noktalarından bulabilmek mümkündür.

Rexona müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 25 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rexona Şikayet Hattı

Bir ürün ve hizmet ile alakalı müşterilerin genel kanısını ve algısını bilmek oldukça önemlidir. Bu yolla firma kendini geliştirerek büyüme hacmini artırabilir. Bu bakımdan şirket müşterilerin öneri ve şikayetleri ile yakından ilgilenmektedir. Marka deodorant ve roll- on ürün gruplarında geniş çok çeşide sahip olduğundan tüketiciler her bir ürün hakkında görüşlerini ve fikirlerini firmaya açıkça ifade etmektedir. Firma müşterilerine hassas bir şekilde yaklaşım gösterdiğinden dolayı kendi web sitesinde her konuyla alakalı soru sormak ve bilgi almak için ayrıntılı bilgi formu yer almaktadır.

Firmanın resmi web sitesinde yer alan iletişim bölümünde yer alan kutucuğa iletişim kurma nedeninizi belirttiğinizde detaylı bir şekilde iletişim formuna yönlendirileceksiniz. Ayrıca sitede bulunan Sıkça Sorulan Sorular bölümünden de genel olarak sorulmuş soruları inceleyip aradığınız soruya da yanıt bulabilirsiniz. Markanın müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutan iletişim kanallarından herhangi birine başvurarak şikayet ve önerilerinizi detaylı bir biçimde iletebilirsiniz.

Rexona şikayet hattı 444 25 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Rexona müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Rexona şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Rexona Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 25 19

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Rexona çağrı merkezi numarasına 444 25 19 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.
Telefon : 444 25 19

Arama Terimleri: Rexona iletişim bilgileri, Rexona telefon no, Rexona irtibat tel, Rexona canlı destek, Rexona müşteri temsilcisi

Yorum Yap