İstanbul Halk Ekmek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Halk Ekmek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Halk Ekmek çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İstanbul Halk Ekmek müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İstanbul Halk Ekmek şikayet hattına erişebilirsiniz. İstanbul Halk Ekmek müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İstanbul Halk Ekmek Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul Halk Ekmek, 1971 yılında kurulmuş olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin unlu mamuller üreten şirketidir. Ekmek dışında kurabiye, un ve ekmek cipsi gibi ürünler de belediyenin bu şirketi vasıtasıyla üretilmektedir. Şirketin fabrikaları, Sultangazi, Eyüpsultan, Cebeci, Edirnekapı ve Kartal Cevizli’de yer almaktadır. Bilhassa dar gelirli vatandaşların yadsınamayacak miktarda kazancının cebinde kalmasını sağlayan şirket, bunun yanında ekmek ve diğer unlu gıdaların kalite standartlarının oluşmasında da önemli bir görev üstlenmektedir. Şirkete ve ürünlerine yönelik her türlü soru için çağrı merkezi numarası 0 212 476 00 90 aranabilir.

İstanbul Halk Ekmek çağrı merkezi numarası 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Halk Ekmek Müşteri Hizmetleri Numarası

Üretmiş olduğu mamullerde görüntünün yanı sıra kalite ve temizliğe de oldukça dikkat eden şirket, bütün imkanlarını seferber ederek halkına çok daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, üretim kapasitesini de daima arttırmaktadır. Günlük üretim kapasitesi 1,7 milyonun üzerindedir. Şirket, bilinçli tüketim yapan bir toplum oluşturmanın da gayreti içerisindedir. Yani, şirket ekmek israfının tümüyle önüne geçmeyi önemli bir gaye olarak belirlemiş ve bu doğrultuda yayınlar da çıkarmaktadır. Şirket ve üretmiş olduğu mamullere yönelik bilgi için müşteri hizmetleri numarası 0 212 476 00 90 üzerinden iletişim kurulabilir.

İstanbul Halk Ekmek müşteri hizmetleri numarası 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Halk Ekmek Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İnternet mecrası, günümüzde en önemli haberleşme kaynaklarından biridir. Ülkemizde de internet kullanıcısı her geçen gün artmaktadır. Şirket de interneti, hizmet ettiği kitlelerle iletişim kurmak için önemli bir aracı olarak görmektedir. Şirketin web sitesinde, şirketin hizmet ve faaliyetlerinin yanında ekmek yapımı ve ekmek israfının önlenmesine yönelik videolar da mevcuttur. Daha güzel bir hizmet vermek için interneti de aracı kılan şirkete yönelik herhangi bir konuda bilgi edinmek için yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp bilgilenilebilir.

İstanbul Halk Ekmek müşteri hizmetlerine direk bağlanma 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Halk Ekmek Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışa sahip ve teknolojik yeniliklerden tam manasıyla yararlanan şirket, ürünlerin kaliteli olmasına ve taze bir şekilde tüketicilere ulaşmasına azami hassasiyet göstermektedir. Şirkete ilişkin tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıda yer alan numaradan yetkililere rahatlıkla aktarılabilir.

İstanbul Halk Ekmek şikayet hattı 153 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İstanbul Halk Ekmek müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İstanbul Halk Ekmek şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İstanbul Halk Ekmek Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

153

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Halk Ekmek çağrı merkezi numarasına 153 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük İletişim Bilgileri
Adres İrtibat Bilgisi : Esentepe Mah. Mimar Sinan Bulvarı No: 170/A Sultangazi / İSTANBUL
Telefon Numarası : +90 212 476 00 90 (10 Hat)
Faks İletişim : +90 212 476 00 99
Mail Adres Bilgisi : ihe@ihe.com.tr
Şikayet ve Temennileriniz İçin İrtibat Hattı
Beyaz Masa İletişim Tel No : 153
E Posta Adresi : beyazmasa@ihe.com.tr

Arama Terimleri: İstanbul Halk Ekmek iletişim bilgileri, İstanbul Halk Ekmek telefon no, İstanbul Halk Ekmek irtibat tel, İstanbul Halk Ekmek canlı destek, İstanbul Halk Ekmek müşteri temsilcisi, İstanbul Halk Ekmek şikayet hattı, İstanbul Halk Ekmek müşteri hizmetleri numarası, İstanbul Halk Ekmek çağrı merkezi numarası, İstanbul Halk Ekmek iletişim numarası, İstanbul Halk Ekmek çağrı merkezi, İstanbul Halk Ekmek müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. CUMHUR PORDOĞAN 26 Aralık 2021

Yorum Yap