Ankara Halk Ekmek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankara Halk Ekmek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankara Halk Ekmek çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ankara Halk Ekmek müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ankara Halk Ekmek şikayet hattına erişebilirsiniz. Ankara Halk Ekmek müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ankara Halk Ekmek Çağrı Merkezi Numarası

Ankara’da yaşayan kişilerin ekmek ihtiyacını uygun fiyatlar ve taze ürünlerle karşılayan Ankara halk ekmek ilk üretimine 1981 yılında başlamıştır. Modern ve oldukça büyük bir tesise sahip olurken günümüzde 1 milyon adet ekmek üretmektedir. Sadece ekmek üretmeyip daha birçok unlu gıdayı Ankara halkına ulaştırmaktadır. Dar gelirli insanların ekonomik fiyatlarla ekmek alabilmelerini sağlayarak aile ekonomilerine de büyük katkılar bırakmaktadır. Üretim tesisleri de gün geçtikçe artmakta; 50 farklı çeşit unlu mamülü kişilerle buluşturmaktadır. Hijyenik şartlara dikkat edilerek yapılan üretimler sağlıklı ortamlarda satışa sunulmaktadır. Ankara içerisinde birçok yerde ekmek satış şubeleri mevcuttur. Günlük ve taze ürünleri büfelerden temin edebilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayarak da istek, dilek, öneri ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Ankara Halk Ekmek çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ankara Halk Ekmek Müşteri Hizmetleri Numarası

Ankara halk ekmek olarak; hijyen koşullarına göre yasalara uygun sağlıklı üretim, kaliteli hammaddelerden kaliteli üretim, ekmekte fiyat dengesini kurmak için uygun fiyatlar, hijyenik ortamda hijyen koşullarına göre dağıtım ve müşteriye ulaşma hizmet politikasını gütmekteyiz. Ürünlerimiz arasında ekmek grubu, simit- poğaça grubu, börek grubu, tatlı grubu ve atıştırmalık ürünler bulunmaktadır. Görüldüğü üzere tuzlu ve tatlı unlu mamülleri Ankara halkına sunmaktayız. Afiyetle yenilen ürünler Ankara halkının oldukça hoşuna gitmektedir. Üretim potansiyelini gün geçtikçe artırarak şu anda halkın 1/ 3 ünün ekmek ihtiyacını karşılamaktadır. Satış noktaları ve büfelerin adreslerini incelemek, üretilen unlu mamüllerin neler olduğuna bakmak ve hakkımızda detaylı bilgi edinmek için ankarahalkekmek.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Duyurularımızı ve ihalelerimizi de orada görebileceksiniz. 444 2 243 numaralı müşteri hizmetlerimizi de arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Ankara Halk Ekmek müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ankara Halk Ekmek Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ankara halk ekmek müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyenler yukarıdaki numarayı arayabilirler. Ayrıca internet sitemizdeki formu doldurursanız bizler de sizi arayabiliriz. Bizleri facebook, twitter ve instagramdan da takip edip iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ankara Halk Ekmek müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Ankara Halk Ekmek Şikayet Hattı

Ekmekler ve diğer unlu mamüller ile ilgili sıkıntılarınızı, büfelerimiz ya da şubelerimizle ilgili sorunlarınızı dile getirmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca 0 312 397 33 71-74 numaralı sabit hattımız da sizlere hizmet vermektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ankara Halk Ekmek müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ankara Halk Ekmek şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ankara Halk Ekmek Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 2 243

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ankara Halk Ekmek çağrı merkezi numarasına 444 2 243 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İrtibat Hattı : 444 2 243
Faks İletişim : + 90 (312) 397 33 71 74
E Posta Adresi : info@ankarahalkekmek.com.tr
Adres Bilgisi : Anadolu Bulvarı No : 13 Macunköy-Yenimahalle/Ankara

Arama Terimleri: Ankara Halk Ekmek iletişim bilgileri, Ankara Halk Ekmek telefon no, Ankara Halk Ekmek irtibat tel, Ankara Halk Ekmek canlı destek, Ankara Halk Ekmek müşteri temsilcisi, Ankara Halk Ekmek şikayet hattı, Ankara Halk Ekmek müşteri hizmetleri numarası, Ankara Halk Ekmek çağrı merkezi numarası, Ankara Halk Ekmek iletişim numarası, Ankara Halk Ekmek çağrı merkezi, Ankara Halk Ekmek müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap