enerjisa-ihbar-telefon-numarasi

Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enerjisa çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Enerjisa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Enerjisa şikayet hattına erişebilirsiniz. Enerjisa müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Enerjisa, 1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik ihtiyacını karşılamak için kurulmuş bir firmadır. Elektrik piyasında ülkemizde en başta gelen firmalardan birisi Enerjisa’dır.

Enerjisa; elektrik üretimi, dağıtımı, ticareti ve satışını yapan ayrıca doğalgaz alanında da her geçen gün büyeyen bir şirket haline gelmiştir. Enerjisa Türkiye üzerinde toplamda 14 ilde hizmet vermekte, 9 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Yaklaşık 20 milyonu aşkın kullanıcıya enerji hizmeti vermektedir.

Enerjisa Çağrı Merkezi

Enerjisa Enerji A.Ş satış şirketleri artık günümüzde hemen hemen herkese hizmet vermekte olup artık herkesin bildiği ve güvendiği bir şirket olan piyasanın önde gelen isimlerinden birisi olmayı başarmıştır. Sunduğu tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalışarak, gün geçtikte büyüyen şirketinde müşterilerinin kendisine daha kolay ulaşıp, işlemlerini daha hızlı halledebilmeleri açısından tüm iletişi platformlarını geliştirmiştir. Kendilerini sürekli olarak geliştirmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak için durmadan çalışarak tüm hizmetlerini piyasaya sunarlar. Bazı kurumsal firmalar ile anlaşmaları olan bu şirket Başkent, Ayedaş ve Toroslar bölgelerinde olmak üzere 14 ilde 20 milyon kullanıcı ve 9 milyon müşterisine hizmet sağlamakta olup daha geniş bir kitleyi hedeflemektedir.

Bu firmanın müşterisi olduğunuzda herhangi bir ek ücret ödemeden elektrik faturası ödemelerinizi bu firmanın işlem merkezlerinden, online merkezinden, anlaşmalı tüm bankalar ve PTT merkezlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemlerinizi online yapabileceğiniz gibi çağrı merkezi üzerinden veya sosyal medya platformlarındaki hesaplarından sosyal medya uzmanlarına ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Enerjisa Çağrı Merkezi Numarası

Bu enerji şirketi, müşterilerinin yapmak istedikleri işlemleri, işlem merkezine gitmeden de kolay bir şekilde halledebilmeleri için verdikleri tüm hizmetleri telefon ve internet üzerinde de taşımıştır. Bu konuda çağrı merkezini ve sosyal medya platformlarındaki hesaplarını geliştirerek hizmet vermeye başlamışlardır. Yapmak istediğiniz herhangi bir işlemi veya bu firmanın verdiği hizmetleri öğrenmek, bilgi almak için Twitter, Facebook, Youtube, İnstagram ve Linkedin sosyal medya platformları üzerindeki hesapları ile iletişim kurarak bu firmaya bağlı sosyal medya uzmanları ile birlikte kolayca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı işlemlerinizi müşteri temsilcisi ile bağlantı kurarak gerçekleştirmek istiyorsanız tuşlamanız gereken numaralar:

Enerjisa Satış Çağrı Merkezi ve Bireysel Satış: 444 4 372

Enerjisa Dağıtım Çağrı Merkezi ve Arıza: 186

Enerjisa Çağrı Merkezi Direkt Bağlanma

Enerjisa müşteri temsilcisi ile direkt bağlantı kurmak istiyorsanız web sitesine giderek en alt kısımda bulunan ‘iletişim’ linkinden iletişim formu bırakabilir ve en kısa zamanda ilk müsait olacak müşteri temsilcisinin sizinle bağlantı kurmasını bekleyebilirsiniz. Veya yukarıda verdiğimiz çağrı merkezleri numaralarından size uygun olan hattı arayarak, duyacağınız sesli yanıt sistemine işleminize uygun tuşlamaları yaparak doğru müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden il ve ilçe seçimi ile size en yakın müşteri temsilcisini bulabilirsiniz.

Enerjisa Şikayet Hattı

Yaşanan yoğunluk sebebiyle Enerjisa firmasının size sunduğu hizmette yaşadığınız bir sıkıntıyı şikayet talebi olarak yukarıda belirttiğimiz çağrı merkezi numaralarından birisini arayarak veya size en yakın müşteri temsilcisini bularak iletebilirsiniz.

Enerjisa’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi, haftaiçi 08.30 ile 17.30 arasında hizmet vermektedir. Enerjisa çağrı merkezini arayarak aldığınız hizmet hakkında tüm bilgileri edinebilir, aboneliğiniz hakkında tüm detaylı bilgiye sahip olabilir, size en yakın müşteri hizmetleri numarası ve adresini kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla online işlemler sayfasına ulaşabilir, aboneliğiniz hakkında işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 43 72

Enerjisa Online İşlemler

Arama Terimleri: enerjisa iletişim bilgileri, enerjisa telefon no, enerjisa irtibat tel, enerjisa canlı destek, enerjisa müşteri temsilcisi, enerjisa şikayet hattı, enerjisa müşteri hizmetleri numarası, enerjisa çağrı merkezi numarası, enerjisa iletişim numarası, enerjisa çağrı merkezi, enerjisa müşteri hizmetleri direk bağlanma

5 Yorum

  1. ökkeş yılmaz 19 Aralık 2017
  2. ibrahim halil polat 6 Mart 2018
  3. Rasim namdar 24 Nisan 2018
  4. Seda 16 Kasım 2021
    • Yönetici 16 Kasım 2021

Yorum Yap