Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Enerjisa, 1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik ihtiyacını karşılamak için kurulmuş bir firmadır. Elektrik piyasında ülkemizde en başta gelen firmalardan birisi Enerjisa’dır.

Enerjisa; elektrik üretimi, dağıtımı, ticareti ve satışını yapan ayrıca doğalgaz alanında da her geçen gün büyeyen bir şirket haline gelmiştir. Enerjisa Türkiye üzerinde toplamda 14 ilde hizmet vermekte, 9 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Yaklaşık 20 milyonu aşkın kullanıcıya enerji hizmeti vermektedir.

Enerjisa’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi, haftaiçi 08.30 ile 17.30 arasında hizmet vermektedir. Enerjisa çağrı merkezini arayarak aldığınız hizmet hakkında tüm bilgileri edinebilir, aboneliğiniz hakkında tüm detaylı bilgiye sahip olabilir, size en yakın müşteri hizmetleri numarası ve adresini kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla online işlemler sayfasına ulaşabilir, aboneliğiniz hakkında işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 43 72

Enerjisa Online İşlemler

Arama Terimleri: enerjisa iletişim bilgileri, enerjisa telefon no, enerjisa irtibat tel, enerjisa canlı destek, enerjisa müşteri temsilcisi, enerjisa şikayet hattı

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla