İSMEK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İSMEK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İSMEK çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İSMEK müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İSMEK şikayet hattına erişebilirsiniz. İSMEK müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İSMEK Çağrı Merkezi Numarası

Şehirlerde birçok eğitim kurumu bulunmaktadır. Bunların bazıları özel olup bazıları ise şehirlerin belediyelerine bağlı kurslardır. Belediyeler halklarına pek çok eğitimi ücret talep etmeden vermektedir. Çeşitli projelere de kapı açan belediye kursları güzel işlere de imza atmaktadır. Enstitü İstanbul İSMEK de bu kurslar arasındadır. Hayat boyu öğrenme merkezi sloganıyla kişilere hizmet vermektedir. Eğitim merkezinde kursiyerlere; Bilişim Teknolojileri, Ahşap tasarımı ve Teknolojileri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Dil Eğitimleri, Güzellik ve Saç Bakımı Hizmetleri, Grafik ve Teknik Tasarım, Hayvan Yetiştiriciliği, Moda Tasarımı ve Tekstil, Kişisel Gelişim ve Eğitim, Örgü ve İşleme Sanatları, Müzik, Muhasebe ve Finans, Sanat ve Tasarım, Sahne ve Gösteri Sanatları, Turizm ve Otelcilik, Süsleme Sanatları ve Yabancı Diller eğitimleri verilmektedir. Kursta eğitim almak isteyen ilgili kişiler çağrı merkezine bağlanarak kayıtla ilgili sorular sorabilir gerekli bilgileri alabilirler.

İSMEK çağrı merkezi numarası 0212 458 55 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İSMEK Müşteri Hizmetleri Numarası

İSMEK bünyesinde bulunan birbirinden farklı gruptaki kurslara kayıt olabilirsiniz. Her döneme ait kayıt zamanları internet sitesinden bildirilmektedir.  Kayıt olma işlemi yine kursun kendi internet sitesinden yapılırken yardım almak için veya akıldaki soru işaretlerini gidermek için müşteri hizmetlerine bağlanılabilir. Yapılan bağlantı sonrası hem hangi kursların açıldığını, hem başvurunun nasıl yapılacağını hem de diğer hususları öğrenebilirsiniz. İBB’ye ait kursun müşteri hizmetleri numarası; 0212 531 01 41 olmaktadır. Üstte yer alan müşteri hizmetleri numarasıyla çağrı merkezine ulaşılabilir. Çağrı merkezleri çeşitli nedenlerle kullanılırken siz de ne için aradığınızı müşteri temsilcisine anlatabilirsiniz. İstanbul Fatih’te bulunan kurs binasına da uğrayabilirsiniz. Historia AVM yanında bulunan kurs binası hafta içi 09.00 – 21.00 saatleri arasında açıktır. Cumartesi günleri yine aynı saatte açık olan kurs Pazar günleri kapalıdır.

İSMEK müşteri hizmetleri numarası 0212 458 55 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İSMEK Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bazı durumlarda kursların internet sitelerinde veya farklı sitelerde kurslara ait her bilgiye ulaşılamamaktadır. Özellikle İBB’ye ait İSMEK gibi kurslar söz konusu olduğunda bazı sorular merak konusu olmaktadır. Örneğin; kurslar ücretli mi? Kayıt ücreti veriyor muyuz? Kurslar ne kadar sürüyor? Dersler hangi günler yapılıyor? Kaç saat sürüyor? gibi sorulardır. Kişiye göre sorulacak sorular değişiklik gösterebilir. Bu soruların cevapları internet sayfalarında da bulunmaktadır fakat bazen cevap alınamayabilir. Kurs ile ilgili bir durum olduğunda müşteri hizmetleri kısmına bağlanarak durumlar çözülmektedir. Sıkça sorulan sorular; kaçta açılıyor? Öğle arası ne zaman? Öğle arası ne zaman bitiyor? Sabah kaçta açılıyor? şeklindedir. Önceki paragrafta yer aldığı gibi böyle soruların bir kısmına internetten cevap bulurken küçük bir kısmına bazen bulunamayabilir. Cevap bulunamadığı zaman direkt bağlanma numarası ile her şeye cevap alabilirsiniz.

İSMEK müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 458 55 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İSMEK Şikayet Hattı

Kursların bazı durumlarda hataları olduğunu düşünen insanlar olabilmektedir. Bu düşüncede olanlar direkt şikayet hattı veya şikayet sitesi gibi aramalar yapmaktadır. Bazen ise dilek ve öneri için de tercih edilmektedir. Şikayet için pazartesi – cumartesi günleri saat 09.00 ile 21.00 arasında kursa gidebilirsiniz. Diğer yol olan şikayet hattına da 0212 458 55 79 numarasından ulaşabilirsiniz. Kurs saatlerinde, kurslarda, eğitim verenlerde vb. noktalarda yanlışlık olduğunu düşünenler ulaşabilir. İSMEK hakkında bilgiler bu şekildedir. Çağrı merkezi, müşteri hizmetleri numarası, direkt bağlanma ve şikayet hattı bu sayfada bulunmaktadır. Çalışma saatleri, açık olduğu günler, müşteri hizmetleri numarası, şikayet hattı kursa dair en önemli bilgilerdir. Kursiyerlere lazım olacak noktalar bunlardır. Farklı herhangi bir şey söz konusu olduğunda yukarıdaki numaralardan ulaşmanız yeterli olacaktır. Şikayetler sonrasında size geri dönüş olacaktır. Tüm şikayetler değerlendirilecektir. Daha fazlası için iletişime geçebilir, yeni eğitimler alabilirsiniz.

İSMEK şikayet hattı 0212 458 55 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İSMEK müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İSMEK şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İSMEK Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 458 55 79

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İSMEK çağrı merkezi numarasına 0212 458 55 79 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon : 0212 458 55 79

Arama Terimleri: İSMEK iletişim bilgileri, İSMEK telefon no, İSMEK irtibat tel, İSMEK canlı destek, İSMEK müşteri temsilcisi

Yorum Yap