Adım Adım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adım Adım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adım Adım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Adım Adım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Adım Adım şikayet hattına erişebilirsiniz. Adım Adım müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Adım Adım Çağrı Merkezi Numarası

Çocuğunuzun gelişimine katkı sağlamak istiyor ama ne yapacağınızı ve nasıl davranacağınızı bilmiyorsanız Adım Adım eğitim setleri tam size göre olmaktadır. Her ay çocuğunun gelişim alanlarını göz önünde bulundurarak aylık olarak çıkarılan bu aktivite kutusu çocukların bütün gelişim alanlarını desteklemektedir. Eğlenceli bir eğitim anlayışını desteklemekte ve planlı bir şekilde ilerlemektedir. 0-4 yaş arasını ay ay çıkarmakta uzman pedagog ve uzman psikologlar tarafından geliştirilmektedir. Siz de çocuğunuz için bu aktivite kutularından almak istiyor ve haklarında daha fazla bilgi almak istiyorsanız çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

Adım Adım çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Adım Adım Müşteri Hizmetleri Numarası

İçeriğinde bütün gelişim alanlarını ( bilişsel, motor, sosyal, öz bakım, dil ve duygusal gelişim alanları) destekleyen aktivite kitabı, aktiviteler için tüm malzemeler, aylık gelişim tablosu, çocuk kitapları gibi ürünler bulunmaktadır. İnternet sitesinde ise çocuklara özel yapılmış şarkılar, ebeveynler için çocuk gelişimi hakkında bilgi verecek makaleler, özel tarifler içeren ve her ay bir meyve tanıtımı yapılan makaleler bulunmaktadır. Bütün bu konular hakkında bilgi edinmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Numarası ise 0850 325 51 11 olmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Adım Adım müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Adım Adım Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hem ebeveynler hem de çocuklar için eğlenceli ve öğretici olan Adım Adım eğitim setleri internet sitesinde bulunmaktadır. Kolay sipariş ile alınabilmektedir. Her ay alabileceğiniz aktivite kutuları ile hem sizin için kolaylık olacak hem çocuğunuz ile kaliteli vakit geçirebileceğiniz. Her ay kapıya teslim edilecek olan kutuların kargosu da ücretsiz olmaktadır. Çoklu zeka gelişimine katkı sağlayacak olan ürünler ile çocuğunuzun bütün gelişim alanları desteklenecektir. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak isterseniz de yukarıdaki numarayı arayarak yönergeleri izleyip görüşebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Adım Adım müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Adım Adım Şikayet Hattı

Farklı gelişim alanlarını destekleyen aktivite kutularının içerisinde tüm malzemeler de bulunmaktadır. Bu kutulardan sipariş ettiğiniz zaman aktiviteleri uygulamak için ayrı malzeme almanıza gerek kalmamaktadır. 0-4 yaş arasındaki çocuklar ve ailelerinin kaliteli zaman geçirmeleri için alabilecekleri bir ürün olmaktadır. Uzmanlar tarafından en ince detayına kadar düşünülerek oluşturulmuş setleri alabilirsiniz. Eğer şikayetçi olduğunuz bir durum ile karşılaşırsanız müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek çözüm bulabilirsiniz. Elinden geleni yapacak olan uzman ekip ile her istek ve dileğinizi paylaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Adım Adım müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Adım Adım şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Adım Adım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 325 51 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Adım Adım çağrı merkezi numarasına 0850 325 51 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Rüzgarlıbahçe Mh. Özalp Çıkmazı Sk. Gürbaşlar Plaza No: 6 / 2 34805 Kavacık-Beykoz /İstanbul

Tel. +90 216 220 23 60
Faks. +90 216 573 37 74
E-Posta info@adimadim.com

Arama Terimleri: Adım Adım iletişim bilgileri, Adım Adım telefon no, Adım Adım irtibat tel, Adım Adım canlı destek, Adım Adım müşteri temsilcisi, Adım Adım şikayet hattı, Adım Adım müşteri hizmetleri numarası, Adım Adım çağrı merkezi numarası, Adım Adım iletişim numarası, Adım Adım çağrı merkezi, Adım Adım müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap