Toptanara Çarı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Toptanara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Toptanara çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Toptanara müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Toptanara şikayet hattına erişebilirsiniz. Toptanara müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Toptanara Çağrı Merkezi Numarası

Üreticilerin sizinle buluşmasını sağlayan Toptanara bir toptan satış yeridir. Amacımız üreticiler ile iletişimde olup uygun fiyatların sizinle buluşmasını sağlamaktır. Böylece toptan ürün almak isteyenler için üreticileri bir platformda toplamış olduk. Ürünümüz sadece toptan almak isteyenler içindir. Sitemizde dekorasyon ürünlerinden ev ve mutfak gereçlerine, oyuncaklardan kozmetik ürünlerine kadar birçok ürün satılmaktadır. Satılan ürünlerin hepsini “Tüm Kategoriler” bölümümüzden inceleyebilirsiniz. Kosova, Timex, Gondol, Bager Plastik vb. birçok markayı da sitemizde bulabilirsiniz. Kurumsal olarak kayıt olabilir ve birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Toptanara çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Toptanara Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerimize 0850 255 5225 numarasından ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan Whatsapp hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca destek@toptanara.com e-posta adresinden de bize yazabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden de yazdığını sorulara cevap vermekteyiz. Toptanara merkezimiz ise  İstoç Toptancılar Çarşısı’nın içindedir. Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Bununla beraber müşteri hizmetlerimiz için belli bir çalışma saati vardır. Mesai saatleri dışında mesaj yazabilirsiniz. Bir sonraki mesai saatinde cevap verilmektedir. Mesai saatinde yapılan her arama ya da mesaja hemen cevap verilmektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Toptanara müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Toptanara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sitemiz üzerinden yapacağınız işlemler için istediğiniz her yardımı müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz numaradan direkt müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Whatsapp hattımız ve e-posta adresimizden de size hemen dönüş sağlanmaktadır. Toptanara olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.  Bu yüzden her türlü soru, öneri ve şikayete dönüş yapıyoruz. Bu dönüşlerin en hızlı şekilde sağlanması için çalışıyoruz. Facebook ve instagram üzerinden gelen mesajlara da cevap vermekteyiz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Toptanara müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Toptanara Şikayet Hattı

Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişten memnun mu kalmadınız? Ürününüzle ilgili bir sorun mu var? O zaman Toptanara çağrı merkezi aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Daha önce belirtmiş olduğumuz iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İade için dikkatli olmanız gereken bazı konular bulunmaktadır. Kargo görevlisi yanında kutuyu kontrol etmeniz gerekir. Böylece kargo firmasından kaynaklanan bir sorun olup olmadığını görebilirsiniz. İade edilecek ürünü sitede onaylamayınız. Arızalı ürünler dışından paketi açılmış ürünler iade alınmamaktadır. Müşteri hizmetlerimizden iadeniz hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Toptanara müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Toptanara şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Toptanara Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Toptanara çağrı merkezi numarasına 0850 2555 225 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 5. Ada No:63 Bağcılar / İSTANBUL / TÜRKİYE

E Posta Adresi: destek@toptanara.com

Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 2555 225

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Toptanara iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Toptanara sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Toptanara iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Toptanara iletişim bilgileri, Toptanara telefon no, Toptanara irtibat tel, Toptanara canlı destek, Toptanara müşteri temsilcisi, Toptanara şikayet hattı, Toptanara müşteri hizmetleri numarası, Toptanara çağrı merkezi numarası, Toptanara iletişim numarası, Toptanara çağrı merkezi, Toptanara müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap