İsfanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsfanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İsfanbul Müşteri Hizmetleri numarası var mı? İsfanbul müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, İsfanbul müşteri temsilcisi direk bağlanma, İsfanbul müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak İsfanbul hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İsfanbul Müşteri Hizmetleri Numarası

Gürsoy Grup tarafından kurulan İsfanbul 600.000 metrekarelik bir alanda kurulmuştur. İlk olarak tema parkı, avm ve göteri merkeziyle birleştirme başarısı gösteren İsfanbul açık ve kapalı caddelerinde bulunan geniş marka yelpazesiyle müşterilere hizmet vermektedir. 200 den fazla mağazayı içinde barındıran İsfanbul klasik AVM’lerden farklı olarak içinde nostaljik tramvay bulundurmaktadır.

İsfanbul Avrupa’nın en iyi 10 tema parkı arasında yer almaktadır. Her geçen yıl marka değerini ve iş potansiyelini arttıran İsfanbul Türkiye ve Dünya çapında bir çok ödüle layık görülmüştür. Birçok kategoride yüzlerce markayı bünyesinde barındıran İsfanbul hemen hemen her yaş grubunda bulunan müşteri kitlesine hitap edecek ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Mağazalar dışında oyun salonları ve restaurantları da içinde barındıran İsfanbul müşterilerin AVM’de keyifli bir vakit geçirmesine ve keyifli bir yemek yemesine aracı olmaktadır.

İsfanbul 0850’li müşteri hizmetleri numarası ile müşterilerin istek, şikayet ve önerilerini dinlemekte ve müşterilere daha iyi hizmet verebilmeyi amaçlamaktadır. İsfanbul müşteri hizmetleri numarasını arayarak aklınıza takılan soruları iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

İsfanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 210 85 63

İsfanbul Telefon Numarası
+90 212 600 01 00

İsfanbul Mail Adresi
info@isfanbul.com

Arama Terimleri: isfanbul mail adresi, isfanbul müşteri hizmetleri, isfanbul telefon numarası, isfanbul iletişim, isfanbul şikayet

One Response

  1. orhandemirci 7 Nisan 2019

Yorum Yap