Emaar Square Mall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Emaar Square Mall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emaar Square Mall çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Emaar Square Mall müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

28 Nisan 2017 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul’da açılarak birçok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. 138 bin 423 metrekare alanda 491 ayrı markayı da barındıran bir yaşam merkezi haline gelmiştir. Dünyanın birçok yerinden çeşitli markalara ev sahipliği yapan alışveriş merkezi hem geleneksel hem popüler evrensel bir konsept ile karşımıza çıkmaktadır.

Her bütçeye uygun markaların hizmetlerini verdiği alışveriş merkezinde yüksek müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. Yeme içme olarak hem Türk mutfağını hemde dünya mutfağını sunmaktadır. 2400 kişilik kapasitesiyle Anadolu Yakasının ilk 4DX çok katlı sinemasını da bünyesinde bulundurmaktadır. Bunun dışında Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi ile birlikte 3 farklı sosyal konsepti sunmaktadır.

Emaar Square Mall Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunan AVM açık ve kapalı alanlarında bulunan mağazalarında müşterilere görsel güzellik katarken farklı ortamlarda alışveriş imkanı da sunmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Emaar Square Mall müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Emaar Square Mall ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Emaar Square Mall çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Emaar Square Mall Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 290 80 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Emaar Square Mall çağrı merkezi numarasına 0850 290 80 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

info@emaarsquaremall.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Emaar Square Mall sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Emaar Square Mall iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Emaar Square Mall iletişim bilgileri, Emaar Square Mall telefon no, Emaar Square Mall irtibat tel, Emaar Square Mall canlı destek, Emaar Square Mall müşteri temsilcisi, Emaar Square Mall şikayet hattı, Emaar Square Mall müşteri hizmetleri numarası, Emaar Square Mall çağrı merkezi numarası, Emaar Square Mall iletişim numarası

Yorum Yap