Hedef Avm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hedef Avm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hedef Avm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Hedef Avm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hedef Avm şikayet hattına erişebilirsiniz. Hedef Avm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hedef Avm Çağrı Merkezi Numarası

Yeni ev hazırlığında olanların birçok eşyaya ihtiyacı bulunmaktadır. Bütün odalar için ayrı mobilyalar, koltuk takımları, tekstil ürünleri, elektrikli ev aletleri, zücaciye ürünleri her evde olmazsa olmazlar arasındadır. Bir evde yaşam sürerken her türlü kullanım eşyasına gereksinim duyulmaktadır. Bunların kaliteli ve modaya uygun olanlarına sahip olmak da önemlidir. Uygun fiyatlar ve kampanyalı ürünler aile bütçenize de katkı sağlar. Hedef Avm 2000 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Ürünlerine 2 yıl garanti de sunmaktadır. Hatta hayalini kurduğunuz eşyaları firma ile paylaştığınızda size özel tasarım olarak üretim de yapmaktadırlar. Ödemelerinizi kredi kartı, havale, kapıda ödeme avantajı ile yapabilirsiniz. Belli bir nakdi olmayanlar için firma sizin adınıza kredi başvurusu yapmakta ya da senet düzenlemektedir. Bütün avantajları kullanarak evinizi yenileyebilirsiniz. Aklınızdaki sorular için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Hedef Avm çağrı merkezi numarası 0850 811 77 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hedef Avm Müşteri Hizmetleri Numarası

Hedef Avm satış öncesi ve sonrası desteği kişilere sunmaktadır. Ücretsiz teslimat ve montaj haricinde satış sonrasında servis hizmeti de alabiliyorsunuz. İstanbul ve Kocaeli ilimizde birçok mağazaları ile müşterilerine hizmet sunan firmanın ürünlerine sahip olmak isteyenler kendilerine yakın şubeye gidecekleri gibi internet üzerinden online alışveriş de yapabilirler. Oturma odası, yemek odası, yatak odası, çocuk odası için gerekli olan mobilyalar haricinde beyaz eşya ve elektronik eşyalarla da sizlerin yanındadır. Zücaciye için ihtiyaç duyulan bütün ürünler, küçük ev aletleri, halı, tekstil ürünleri içinde olan yorgan, yastık, nevresim takımı, yatak örtüsü, pike ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Düğün paketleri ile de birçok ürünü indirimli ve kampanyalı bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Bisiklet, motorlu araçlar ve spor ürünlerine ihtiyacı olanlar da internet sitesini ziyaret edebilirler. Ürünlerle, size yakın şube ile ilgili bilgi almak isteyenler, istek ve taleplerini iletmek isteyenler müşteri hizmetlerini arayabilirler.

Hedef Avm müşteri hizmetleri numarası 0850 811 77 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hedef Avm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hedef Avm ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler müşteri hizmetlerini arayabilirler. 0850 811 77 88 numaradan iletişime geçebilirsiniz. Mail ile iletişim kuracaklar destek@hedefavm.com adresine yazılı mesaj gönderebilirler. Sosyal medya hesaplarınızdan takip de edebilirsiniz.

Hedef Avm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 811 77 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hedef Avm Şikayet Hattı

Hedef Avm ürünleri, şubeler ya da satış temsilcileriyle ilgili şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine bildirebilir mail gönderebilirsiniz. Aynı zamanda internet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da şikayetlerini dile getirebilirsiniz.

Hedef Avm şikayet hattı 0850 811 77 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Hedef Avm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Hedef Avm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hedef Avm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 811 77 88

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Hedef Avm çağrı merkezi numarasına 0850 811 77 88 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Hedef Alışveriş Merkezleri
Telefon Numarası : 0850 811 77 88
Fax Hattı : 2164652031
Adres Bilgisi : Kavacık mah. F.S.M Cad. Özkan Sok. No:2 K:3 Varışlı Plaza Beykoz/ İstanbul
E Posta Adresi : destek@hedefavm.com

Arama Terimleri: Hedef Avm iletişim bilgileri, Hedef Avm telefon no, Hedef Avm irtibat tel, Hedef Avm canlı destek, Hedef Avm müşteri temsilcisi, Hedef Avm şikayet hattı, Hedef Avm müşteri hizmetleri numarası, Hedef Avm çağrı merkezi numarası, Hedef Avm iletişim numarası, Hedef Avm çağrı merkezi, Hedef Avm müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap