Torium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Torium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Torium müşteri hizmetleri, Torium çağrı merkezi, Torium şikayet, Torium müşteri hizmetleri numarası gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

Torium Avm Müşteri Hizmetleri

AVM ve konut projesi olarak yer alan Torium, İstanbul‘un büyük bir bölümünün kısa sürede ulaşabildiği; Beylikdüzü ve Esenyurt gibi çevre ilçeleri kapsayan şehrin en kalabalık yerleşim bölgesinde bulunmaktadır. D100 otoyolu üzerinde 2010 yılında faaliyete girmiş olan Torium, çevresinde yer alan bağlantı yolları ve çeşitli toplu taşıma olanakları sayesinde kolay ulaşılabilirlik imkanı sunmaktadır. Torium alışveriş merkezi içerisinde 3.000 araçlık otopark kapasitesi ile beraber bölgedeki en rahat park ve alışveriş imkanını sunmaktadır. Yeni yollar sayesinde Torium alışveriş merkezine İstanbul Anadolu yakasından toplu taşıma sayesinde kolayca gelinmektedir.

Torunlar GYO aracılığı ile İstanbul şehri üzerinde yapılan ilk alışveriş merkezi yatırımı olarak bulunan Torium alışveriş merkezi İstanbul’un en büyük dördüncü alışveriş merkezi olarak yer almaktadır. 256 bin m² toplam alanı bulunan Torium alışveriş merkezi konsepti ile alışveriş merkezi sektörü içerisinde yeni bir akıma da öncülük etmeye devam etmektedir. Bu konsepti kullanarak eğlence ve yeme içme alanları, %25 orana ulaşabilmektedir. Türkiye’nin ilk ve tek kar merkezi olarak bilinen Snowpark 4.500 m² ‘de kendisinden söz ettirmektedir. Her insana göre tasarlanan 3.500 m² kapalı lunapark ve 1sinema salonları ile Torium alışveriş merkezi İstanbul’un sayılı adreslerinden biri olarak yer almaktadır.

Yer aldığı bölgenin genç ve çalışan nüfus avantajını düşünerek tasarlanan Torium alışveriş merkezi güçlü bir mağaza karması olarak yer almaktadır. Alışveriş merkezleri üzerinde ilk defa 11 metre aks aralıkları sayesinde mağazalara geniş cephe kazandırmaktadır

Alışveriş merkezinin en önemli özelliklerinden bir tanesi açık cadde mağazaları formundaki çarşı katıdır. Kafeler, bowling salonu ve açık hava alanları sayesinde Torium alışveriş merkezi ziyaretçilere yeni bir konfor sunmaktadır. Geniş atrium ve galerileri ile beraber gün ışığından maksimum yararlanan aydınlık cephesi Torium alışveriş merkezinin daha da popüler hale gelmesini sağlamaktadır.

Torium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(0212) 699 90 50

Torium Mail Adresi
info@torium.com.tr

Arama Terimleri: torium çağrı merkezi, torium iletişim, torium müşteri hizmetleri, torium müşteri hizmetleri numarası, torium telefon numarası, torium irtibat tel, torium şikayet, torium şikayet var, torium mail adresi

Yorum Yap