Ankamall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankamall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankamall çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ankamall müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1999 tarihinde Migros Alışveriş Merkezi olarak hizmete giriş yapan AVM, ziyaretçilerin oldukça yoğun ilgisiyle karşılaşmaya devam ediyor. Bu yoğun ilgi kısa süre içerisinde AVM’nin büyümesini sağlamıştır. Kendisini geliştiren AVM, 12 Mayıs 2006 tarihinde ANKAmall Alışveriş Merkezi ismiyle kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. ANKAmall, dünya üzerinde seçkin markaların bir araya geldiği 330’u aşkın mağazası ile beraber 120.000 m² kiralanabilir alanları sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Alışveriş merkezi sinema salonları ve çocuklar için oyun alanları ile beraber her gün 10.00 – 22.00 saatleri arasında ziyaretçileriyle bir araya geliyor.

Başlıklar

Ankamall Çağrı Merkezi Numarası

ANKAmall Alışveriş Merkezi’nde en seçkin mağazalar Türkiye pazarına ilk defa ANKAmall’da giriş yapmıştır. Ziyaretçilerine her zaman son derece rahat, keyifli ve kaliteli bir alışveriş sunmayı başaran ANKAmall, uygulamış olduğu aktivitelerle de Ankara üzerinde alışveriş anlayışını değiştirmeye devam etmektedir. Yönetimini ve kiralama işlemlerini Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.’nin üstlenmiş olduğu ANKAmall Alışveriş Merkezi alışverişi keyifli hale getiriyor. Ankamall çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

ANKAmall Alışveriş Merkezi’nin yaklaşık olarak %30’u Migros %70’i ise Yeni Gimat GYO A.Ş. Yatırımıyla yapılmıştır. Alışveriş merkezinin 2. Etabı ise tamamen Yeni Gimat firmasına aittir. İstanbul merkezli olarak bulunan ECE Türkiye Ekim 2000 yılında Alışveriş Merkezi sektörü içerisinde Avrupa lideri olan Alman firması aracılığı ile kurulmuştur. Bir yatırım ve hizmet firması olarak yer alan ECE Türkiye, Alışveriş Merkezlerinin geliştirmesi sayesinde mimari ve konsept planlama uygulamaları, kiralama, bütçeleme hizmetler ve finansal işlemlerin tümünü aynı çatı altında toplamayı başarmıştır.

Ankamall Müşteri Hizmetleri Numarası

ECE Türkiye, Pazar içerisinde yer alan köklü tecrübesi, projeye özel sunmaya devam ettiği yenilikçi hizmetler, konseptler, farklı proje uygulamalarına göre farklı hale gelen marka ve kiracı karması, profesyonelliği ve müşteri odaklı stratejisi sayesinde sektörünün geleceğine yatırım yapmaktadır.

Ankamall çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından Ankamall ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Ankamall hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ankamall Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 (312) 541 1212

Ankamall Mail Adresi
info@ankamall.com.tr

Arama Terimleri: ankamall çağrı merkezi, ankamall iletişim, ankamall müşteri hizmetleri, ankamall müşteri hizmetleri numarası, ankamall telefon numarası, ankamall irtibat tel, ankamall şikayet, ankamall şikayet var, ankamall mail adresi, Ankamall çağrı merkezi numarası

One Response

  1. Duru Sıla Ergen 18 Şubat 2024

Yorum Yap