IQ Money Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

IQ Money Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

IQ Money çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde IQ Money müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden IQ Money şikayet hattına erişebilirsiniz. IQ Money müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

IQ Money Çağrı Merkezi Numarası

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ödeme yöntemleri konusunda kullanılmakta olan geleneksel bankacılık enstrümanlarının yerine daha yenilikçi ve daha hızlı bir hizmet getiren IQ Money günden güne adını duyuruyor. Güvenli ve güçlü bir alt yapıya sahip olması nedeniyle dijital finans konusunda birçok yenilikçi çözüm sunuyor. Gelişen dünyanın yeniliklerini herkese ulaştırmak amacıyla ‘paranın akıllı hali’ sloganı ile ortaya çıkmıştır.

Firma her gün daha fazla yenilik ekleyerek finansal ödeme sistemlerinde çığır açıyor. Güçlü alt yapısı ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde güvenilir bir firma haline gelmiş bulunmaktadır. Firmanın adresi İstanbul Ataşehir olmaktadır. Çağrı merkezi ile iletişim kurmak oldukça kolaydır. Yardımsever personelleri ile müşterilerine hizmet etmekten gurur duyan firmaya 0216 208 11 90 telefon numarası üzerinden çok hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün hale geliyor.

IQ Money çağrı merkezi numarası 0216 208 11 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

IQ Money Müşteri Hizmetleri Numarası

Avrupa ve Amerika kıtasında yer alan bütün ülkelere hızlı bir şekilde para göndermek artık çok kolay. Bu ülkelerden para transferi almak da oldukça ekonomik ve hızlı bir şekilde gerçekleştiği için artık birçok kişi geleneksel yöntemler yerine firmayı tercih ediyor. Dolar ve Euro para birimleri üzerinden para transferi gerçekleştirmek mümkün. Üstelik para transferi yaparken herhangi bir bankada hesabınız bulunmasına gerek yok.

Siz de eğer hızlı para göndermek ve almanın tadına varmak istiyorsanız firmayı tercih edebilirsiniz. Geleneksel para gönderme işlemlerine kıyaslandığında %40 daha hesaplı bir gönderim gerçekleştirebiliyorsunuz. Uygulama üzerinden saniyeler içerisinde para göndermek ya da almak mümkün. Firma para transferi konusu olduğunda müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Bu dijital cüzdanı dünyanın neresinde olursanız olun kullanmak çok kolay.

IQ Money müşteri hizmetleri numarası 0216 208 11 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

IQ Money Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Güvenli ve hızlı bir cüzdan arayışı içerisinde olanlar doğru adreste olduklarından emin olabilirler. Kişisel bilgilerinizi kullanarak siz de güvenli bir dijital cüzdanı saniyeler içerisinde oluşturabilirsiniz. Geleneksel para transfer yöntemlerinde olduğu gibi mesai saatlerini beklemenize gerek kalmıyor. 7/24 boyunca para gönderebilir ya da para alabilirsiniz. Faturalarınızı da ödemeniz firma sayesinde mümkün hale geliyor. Artık online ödeme almak isteyenler yüksek komisyon kesen platformlara ihtiyaç duymayacaklar. Sadece bir tek entegrasyon ile uygulama üzerinden ödeme alabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz ile bir cüzdan oluşturup panel üzerinden sınırsız sayıda link oluşturabiliyorsunuz. Bu linkleri tüm sosyal medya platformlarından paylaşarak ödemelerinizi güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Bu sanal pos hizmeti de çoğu kişi tarafından yoğun ilgi görüyor. Siz de firmanın birbirinden güzel avantajlarından yararlanmak için hesap açabilir, herhangi bir soru, dilek, bildirim ya da şikayet gibi durumlar için  canlı desteği kullanabilirsiniz.

IQ Money müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 208 11 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

IQ Money Şikayet Hattı

Şikayet hattı firma tarafından müşterilerine hizmetle ilgili şikayetlerini hızlı bir şekilde bildirebilmeleri için sağlamış oldukları telefon numarasıdır. Tüm müşteriler herhangi bir sorun yaşamaları durumunda bu hattı arayarak şikayetlerini doğrudan şirket yetkililerine iletebilir ve çözüm talebinde bulunabilirler. Herhangi bir banka hesabınız olmadan site üzerinden para gönderebilir ve para alabilirsiniz. İşlemlerde sadece parayı gönderen ve alan kişinin bileceği bir transfer kod numarası kullanıldığı için herhangi bir problemin çıkması pek olası olmamaktadır.

Hem Android yazılıma sahip olan telefonlar için hem de IOS işletim sistemine sahip olan akıllı cep telefonları için mobil uygulamalar mevcut. Bilgisayardan siteyi de kullanmak mümkün. Herhangi bir şikayet durumunda info@iqmoney.com.tr elektronik posta adresine probleminizi net bir dille ifade ederek çözüm talep edebilirsiniz. Firma sorununuzu en kısa süre içerisinde çözecektir ve sizi memnun edecektir.

IQ Money şikayet hattı 0216 208 11 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen IQ Money müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri IQ Money şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

IQ Money Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 208 11 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. IQ Money çağrı merkezi numarasına 0216 208 11 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : IQ Money Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş
Adres : Küçükbakkalköy, Kayışdağı Cd. No:1, Allianz Tower No: 13 34752 Ataşehir/İstanbul
E-Posta : info@iqmoney.com.tr
Telefon : 0216 208 11 90

Arama Terimleri: IQ Money iletişim bilgileri, IQ Money telefon no, IQ Money irtibat tel, IQ Money canlı destek, IQ Money müşteri temsilcisi

Yorum Yap