Engince Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Engince Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Engince çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Engince müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1980 yılında İstanbul’da Engince Mobilya olarak çalışmasına başlamıştır. İlerleyen zamanlarda ortaklık kurularak yeni bir serüvene başlamıştır. 2000’li yıllarda marka kurularak hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde 15 mağazası bulunan firmanın her geçen gün büyümesi devam etmektedir.

Mobilya ve dekorasyon sektöründe önemli yatırımlar ile gelişen ve sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip eden firma her geçen gün müşteri kitlesini arttırmaktadır. Her zaman ön planda tuttuğum kalite ve güven esaslı çalışmaları ile kendini sürekli olarak güncelleyen firma oldukça talep görmektedir.

Engince Çağrı Merkezi Numarası

Tüm ürünlerinde kaliteyi modern anlayış ile birleştirmektedir. Ayrıca fonksiyonel kullanım ve modayı bir araya getirerek müşterilerine sunan firma bu konularda hassa davranmaktadır. Türkiye’nin seksen bir iline ve Avrupa’nın birçok ülkesine ürün gönderen firma yüksek müşteri memnuniyetini benimsemektedir. Her zaman yenilikçi bir düşünce ile sektöre yön verme hedefi ile hareket etmektedir. Bunun yanında müşterilerinin istek ve hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi amaçlayan firma her geçen gün daha fazla talep görmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Engince müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Engince ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Engince çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Engince Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 28 98

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Engince çağrı merkezi numarasına 444 28 98
numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Bağlarbaşı Mah. Ergenekon Sok. No: 2
Telefon: 444 28 98
Fax: 0(216) 370 6282
info@engince.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Engince sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Engince iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Engince iletişim bilgileri, Engince telefon no, Engince irtibat tel, Engince canlı destek, Engince müşteri temsilcisi, Engince şikayet hattı, Engince müşteri hizmetleri numarası, Engince çağrı merkezi numarası, Engince iletişim numarası

Yorum Yap