evkur-cagri-merkezi-numarasi

Evkur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evkur çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Evkur müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Evkur şikayet hattına erişebilirsiniz. Evkur müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evkur Çağrı Merkezi Numarası

Önceden adı Murat Halı Mağazası olan ve 1994 yılında Evkur olarak isim değişikliğine uğrayan mağaza konsept olarak da değişmiştir. Günümüzde 23 tanesi İstanbul’da olmakla beraber 64 tanesi Türkiye’de çeşitli il ve ilçelerde yani toplamda 87 mağazası bulunmaktadır. Yerli yabancı ürünlerin bulunduğu Evkur her markadan cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim ürünlerini bünyesinde satışa sunmaktadır.

Evkur çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin 42 ilinde aktif olarak faaliyet gösteren firma günümüzde birçok kategoride binlerce ürün ile müşteri kitlesine hitap etmektedir. Her geçen gün büyürken müşterilerine satış ve sonrası desteği ile yüksem memnuniyet odaklı olarak çalışmalarına devam etmektedir. 213 bin metrekare kapalı alanın yanı sıra 3 bin 600 den fazla çalışanı ile ülkemizin en büyük mağaza zincirleri arasında kendine oldukça önemli bir yer edinmiştir.

Çeşitli ödeme olanakları sunan Evkur nakit, kredi kartı ve bir de peşinatsız kredi kartsız sözleşmeli taksit kabul etmektedir. Kolay ödeme seçenekleri ile cazip gelen Evkur’da her türlü ihtiyacınızı karşılamanız için düşünülmüş, tasarlanmış, geliştirilmiş olması büyümelerine kolaylık sağlamış ve günümüzde en büyük mağazalar zinciri olmasına olanak vermiştir. Daha detaylı bilgi alışverişi için Evkur müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Evkur müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Özellikle evlenecek çiftlerin ilgisini çeken ödeme seçenekleri evlerini kurarken ilk aklına gelen yer olmaktadır Evkur. Hala büyümekte ve gelişmekte olan Evkur sizlere hizmetin en iyisini vermek için çağrı merkezi birimi sorularınızı cevaplamaktadır.

Müşteri hizmetlerine direk bağlanarak işlemleriniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizlere sürekli en iyi şekilde hizmet sunmayı hedefleyen firma bu anlamda en hızlı çözümleri sunmaktadır. Kalitesi ile müşteri kitlesine hizmet amacını birleştirmenin yanı sıra en iyi fiyat politikalarıyla da oldukça beğenilmektedir.

Evkur Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Evkur müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Evkur şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Evkur çağrı merkezi numarasına 0212 473 46 46 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Evkur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 473 46 46

İnternet üzerinden ulaşmak isterseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. İletişim formu üzerinden bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz gibi ürün ve hizmetler ile ilgili de danışabilir ve şikayet ya da önerilerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz.
Evkur İletişim Formu

Arama Terimleri: evkur iletişim bilgileri, evkur telefon no, evkur irtibat tel, evkur canlı destek, evkur müşteri temsilcisi, evkur şikayet hattı, evkur müşteri hizmetleri, Evkur çağrı merkezi numarası, Evkur müşteri hizmetleri numarası, Evkur iletişim numarası

76 Yorum

  1. Yeşim Köklemez 3 Mart 2018
  2. OSMANİYE ÖZÇUKUROVA YAPI DENETİM LTD.ŞTİ. 17 Mart 2018
    • Yönetici 22 Mart 2018
  3. Ayse sengelen 19 Mayıs 2018
  4. İsimsiz 30 Mayıs 2018
  5. Neslişah Manas =Şeyda Yaver 3 Ağustos 2018
  6. NİLUFER COBANOĞLU 28 Ağustos 2018
  7. Sibel avşar 29 Nisan 2021
  8. Merve çelen 5 Mayıs 2021

Yorum Yap