Ankethane Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankethane Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankethane çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ankethane müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ankethane şikayet hattına erişebilirsiniz. Ankethane müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ankethane Çağrı Merkezi Numarası

Pazar araştırması ve tüketici geri bildiriminde uzmanlaşan, 2019’da kurulmuş bir Türk şirketi olan Mona Ajans ve Ankethane Araştırma Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. ürünü Ankethane, üyelerine çevrim içi kamuoyu anketleri doldurarak para kazanma olanağı veren bir çevrim içi tüketici paneli hizmetidir. Çevrim içi anketler sayesinde tüketicinin düşünceleri ve duyguları hakkında bilgi sahibi olunur ve şirketler bu doğrultuda hareket eder. Platforma ve yapmış olduğu anketlere ilişkin sorular için çağrı merkezi numarası türünde hizmet veren 0212 945 07 78 WhatsApp destek hattı üzerinden anında iletişim sağlanabilir.

Ankethane çağrı merkezi numarası 0212 945 07 78 WhatsApp destek hattı nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankethane Müşteri Hizmetleri Numarası

Üyelerine çeşitli zaman aralıklarıyla anketler göndermekte olan platform, bu anketler karşılığında üyelerine belli miktarda ödemeler yapmaktadır. Böylece, anket fiziki hiçbir efor sarf etmeden tamamlanmış ve anket, işlevini yerine getirmiş olur. Üyelik çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmekte olup herhangi bir ücrete tabi değildir. Kayıt olmak yani üyelik başlatmak kadar üyelik sonlandırmak da son derece kolay bir işlemdir. Platformun müşteri hizmetleri numarası bulunmamakta olup info@ankethane.com e-mail adresi üzerinden platforma kolayca ulaşılabilmektedir.

Ankethane müşteri hizmetleri numarası 0212 945 07 78 WhatsApp destek hattı nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankethane Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Günde sadece 15 dakika ayrılarak tamamlanabilen anketler ve görevler sayesinde, ek kazanç elde edilebilir. Anketler ve görevler, bulunulan her ortamda rahatlıkla doldurulabilir ve tamamlanabilirken 15 TL limite ulaşıldığında kazançlar, sistem üzerinden sahip olunan banka hesabına talep edilebilmektedir. Çevrim içi kamuoyu anketleri, tüketicilerin duygu ve düşüncelerini şirketlere ve markalara hedef kitlelerini daha iyi anlamada yardımcı olma konusunda mühim aracılardır. Tüketicilerden gelen cevaplar, ürünlerin geliştirilerek ve gelecekteki trendlerin belirlenerek mal ve hizmetlerin kalitesinin attırılmasına yardımcı olacaktır. Platforma yönelik herhangi bir konuda yukarıdaki iletişim kanallarından direkt bağlanılıp gerekli bilgi rahatlıkla alınabilir.

Ankethane müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 945 07 78 WhatsApp destek hattı nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankethane Şikayet Hattı

Platform, ekstra herhangi bir aktivite gerekmeksizin anket doldurulabilmesine dolayısıyla tüketicilerin fikirlerinin rahatlıkla öğrenilebilmesine olanak tanır. Ücret karşılığı yaptırılan anketler, tüketicinin ek kazanç sağlaması bakımından son derece caziptir ve onların rahatlıkla cevaplaması için tasarlanmıştır. Platforma ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıdaki adreslerden yetkililere iletilebilir.

Ankethane şikayet hattı 0212 945 07 78 WhatsApp destek hattı nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ankethane müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ankethane şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ankethane Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 945 07 78 WhatsApp destek hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ankethane çağrı merkezi numarasına 0212 945 07 78 WhatsApp destek hattı numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Ankethane
E-Posta : info@ankethane.com
WhatsApp destek hattı : 0212 945 07 78

Arama Terimleri: Ankethane iletişim bilgileri, Ankethane telefon no, Ankethane irtibat tel, Ankethane canlı destek, Ankethane müşteri temsilcisi, Ankethane şikayet hattı, Ankethane müşteri hizmetleri numarası, Ankethane çağrı merkezi numarası, Ankethane iletişim numarası, Ankethane çağrı merkezi, Ankethane müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap