papara çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Papara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Papara çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Papara müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Papara Nedir?

Paypal’ın ülkemizde hizmetini durdurması birçok kullanıcının üzülmesine ve para transfer işlemlerinin aksamasına neden oldu. Diğer taraftan bu açığı kapatabilmek için birçok alternatif üretilmeye çalışıldı. İninal ve Papara bu alternatiflerden en çok dikkat çekenleri durumunda. İninal para çekebilme ve başka kartlara para gönderme noktasında sıkıntı yaşadığı için Papara daha hızlı bir yükseliş sağladı ve Paypal’ın oluşturduğu boşluğu doldurmak için önemli bir avantaj sağladı. Hızla gelişimine devam ederken aynı zamanda da gün geçtikçe kendini yenilemekte ve güçlenmektedir.

Papara Nasıl Kullanılır?

Papara dijital bir cüzdan olarak birçok avantaj ve yeni teknolojilere sahiptir. Papara’dan hesap açabilmek için öncelikle papara.com sitesine giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra hesap açma işlemlerini gerçekleştirerek ilk adımı geçiyoruz. Ardından hesap onaylama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Papara hesabı için kart isteniyorsa banka hesabından ya da ATM’den hesabınıza 10TL aktarmanız gerekmekte. Aktarma işlemini yaptıktan sonra hesabınıza giriş yaparak “Papara Card” bölümünden kart başvuru işlemlerini tamamlamanız gerekmekte. Adres bilgilerini doğru ve eksiksiz girmeniz kartın elinize sağlıklı ulaşmasını sağlamaktadır ondan dolayı adres bilgilerinizi dikkatli doldurmanız gerekmektedir.

Papara’nın Diğer Hesaplardan Avantajları Nelerdir?

Aynı zamanda bir dijital cüzdan da olan Papara para transferi işlemlerinde birçok avantaj sağlamaktadır.

 • Banka hesabı ya da ATM’den kolaylıkla para yükleme işlemini yapabilirsiniz.
 • Diğer kartlara para gönderebileceğiniz gibi cep telefonuna ve E-mail adresine de para gönderebilirsiniz.
 • İninal’dan avantajlı konuma geçmesini sağlayan en önemli özelliği hesabınızdaki parayı banka hesabına yatırabilir ya da ATM’den çekebilirsiniz.
 • Papara ile kredi kartı olmadan rahatlıkla internetten alışveriş yapabilirsiniz.
 • Papara 7/24 aktif hizmet sağlamaktadır. Bu sayede günün her vakti işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Neredeyse Türkiye’deki tüm bankalarla anlaşması bulunmaktadır.
 • Yeni nesil koruma sistemleri sayesinde işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Paypal’ın Türkiye’deki hizmetini durdurmasının ardından bir şok yaşansa da Papara bu açığı hızlı bir şekilde kapatmayı başardı ve her geçen gün emin adımlarla ilerlemektedir.

Papara Çağrı Merkezi Numarası

Papara’nın 850’li müşteri hizmetleri telefon numarası, faks numarası ve adres bilgisi bulunmaktadır.  Parara müşteri hizmetleri iletişim numarası aktif olarak çalışmakta ve müşterilerine hizmet etmektedir. Bu iletişim bilgilerinden Papara ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunları, istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Papara hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Papara Müşteri Hizmetleri Numarası

Papara, 2016 yılı Nisan ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan “Elektronik Para Kuruluşu” olarak faaliyet göstermek üzere aldığı izin ile aynı yılın Ağustos ayında faaliyetine başlayan papara her geçen gün büyümesine ve gelişmesine devam etmektedir. Papara, MasterCard ve Bankalararası Kart Merkezi üyesi olarak Türkiye’de ilk defa banka bağımsız MasterCard logolu bir ön ödemeli kart üreterek müşterilerinin kullanımına sunarak büyük bir adım atmıştır.İlk yılında 50 kişilik bir ekibe ve yüz binlerce kullanıcıya ulaşan Papara’da bugün itibariyle her 7 saniyede bir işlem gerçekleştirerek gelişimine devam etmektedir.

Papara bu kadar çok işlem hacmine sahip ve müşteriye hitap ettiği için haliyle çağrı merkezi numarası üzerinden müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Papara çağrı merkezi numarası olarak 0850 340 03 40 numaralı telefon iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Papara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 340 0 340

Papara Telefon Numarası
0 850 340 0 350

Papara Faks Numarası
0216 545 67 50

Papara Mail Adresi
destek@papara.com

Papara Yazışma Adresi
Üçer sok. No: 8 Küçük Çamlıca 34696 Üsküdar/İstanbul

Arama Terimleri: papara iletişim, papara çağrı merkezi, papara müşteri hizmetleri, papara telefon numarası, papara irtibat tel, papara şikayetvar, papara müşteri hizmetleri tel, papara müşteri hizmetleri numarası, papara çağrı merkezi numarası, papara şikayet

90 Yorum

 1. Mustafa 16 Mart 2019
 2. Ahmet Emir 17 Mart 2019
 3. Tayfun 7 Nisan 2019
 4. Burhan 7 Nisan 2019
 5. Makbule beyenç 9 Nisan 2019
 6. Ruhi Soyubol 18 Nisan 2019
 7. Nazmi 3 Ekim 2019
 8. Murat 20 Kasım 2019
 9. Emin Akıllı 20 Ağustos 2021
 10. Burak gumus 30 Ekim 2021
 11. ugur 5 Nisan 2022

Yorum Yap