İpragaz şikayet hattı, İpragaz müşteri hizmetleri numarası, İpragaz çağrı merkezi numarası, İpragaz iletişim numarası

İpragaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İpragaz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İpragaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1961 yılında Eureka Metal A.Ş. adı ile ilk olarak karşımıza çıkan firma 1966 yılında bugünkü adını almıştır. 1973 yılında ilk büyük tanklı dökme gaz ile karşımıza çıkan ürünü oldukça beğenilmiştir. 1996 yılında Türkiye’nin ilk ruhsatlı otogaz istasyonunu hizmete açan firma adım adım sektöründe ilerlerken oldukça önemli bir yer edinmiştir.

Birçok yeniliğe imza atan firma bu yaklaşımları ile sürekli büyümesine devam ederken yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefi ile sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almıştır. Yenilikçi ürünleri, yeni ve geliştirdiği pazarlar ile alanında sürekli gelişimine devam ederken mevcut sektörü büyütme amacı ile çalışmalar yapmaktadır.

İpragaz Çağrı Merkezi Numarası

En emniyetli ve sürdürülebilir olarak müşteri beklentileri doğrultusunda müşteri enerji ihtiyacını karşılama misyonu ile hareket eden aynı zamanda da teknolojiyi sürekli olarak kullana bir firma olarak hizmetlerine devam etmektedir. Ahlaki ve insani değerlere saygılı davranan firma yenilikçi teknolojiler ve müşteri odaklı çözümlerle kendini sürekli güçlendirme ve yenileme vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İpragaz müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti İpragaz olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İpragaz ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi İpragaz çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

İpragaz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 47 72

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İpragaz çağrı merkezi numarasına 444 47 72 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul Sitesi C2 Blok No:2 A/25 (Kat: 21 -24) 34758 ATAŞEHİR / İSTANBUL
Genel Müdürlük Telefon: 0 (216) 513 51 50
Fax: 0 (216) 593 92 00
E posta adresi: ipranet@ipragaz.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz İpragaz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren İpragaz sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi İpragaz iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: İpragaz iletişim bilgileri, İpragaz telefon no, İpragaz irtibat tel, İpragaz canlı destek, İpragaz müşteri temsilcisi, İpragaz şikayet hattı, İpragaz müşteri hizmetleri numarası, İpragaz çağrı merkezi numarası, İpragaz iletişim numarası

Yorum Yap