İdaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İdaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İdaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İdaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1965 yılında kurulan firma 1967 ve 1976 yıllarında açılan iki fabrika ile üretimini sürdürmektedir. Milyonlarca kişiye ürün veren ve otellere ya da işletmelere ürünlerini satmış olan firma sektöründe oldukça önemli bir yer edinmiştir. En titiz ve yetenekli zanaatkarlarla çalışarak günümüze kadar gelmiştir. Elli yılı aşkın tecrübeyle yaylı yatak sektöründe oldukça mesafe katetmiştir.

Kaliteyi iyi materyallerle sağlayan ve bu sebeple de güven veren yataklar ile sektöründe tanınan firmadır. Her zaman daha iyi ve daha kaliteli ürünler üreterek bu alanda iyiyi ve kaliteyi ilke olarak kabul eden bakış açısıyla büyük beğeni toplamaktadır.

İdaş Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizde ilkleri başaran firma dünya standartlarında ilk yaylı yatak üretimini yapmıştır. Sürekli olarak zaman ile birlikte değişen müşteri taleplerini karşılayabilmek için çalışmalarına aralıksız devam etmiştir. En gelişmiş yay teknolojilerini kullanırken bunların fonksiyonel olmasını sağlayarak ürünleri geliştirmiştir. Kalitesinden taviz vermeden kendini sürekli güncelleyen ve müşteri odaklı çalışan bir kurumdur.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İdaş müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti İdaş olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İdaş ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi İdaş çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

İdaş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 4 327

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İdaş çağrı merkezi numarasına 444 4 327 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Ferhatpaşa Mahallesi, Ender Sk. No: 1/1, 34540 Çatalca – İSTANBUL

E-posta idas@idas.com.tr

Telefon 444 4 327

FAKS 0212 789 50 80

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz İdaş iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren İdaş sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi İdaş iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: İdaş iletişim bilgileri, İdaş telefon no, İdaş irtibat tel, İdaş canlı destek, İdaş müşteri temsilcisi, İdaş şikayet hattı, İdaş müşteri hizmetleri numarası, İdaş çağrı merkezi numarası, İdaş iletişim numarası

Yorum Yap