iphone verileri geri yükleme

İphone’dan Silinen Veriler Nasıl Geri Getirilir?

Bazen telefonla yaptığımız işlemler sırasında dalgınlıkla önemli verilerin silinmesine şahit olabiliriz. Özellikle telefonlardan asla silmek istemeyeceğimiz verilerin silinmesi uzun zaman boyunca can sıkan bir durum olarak karşımıza çıkabilir. Neyse ki İphone’ dan silinen verileri geri getirme sandığımız kadar zor değildir. Böyle bir işlemi yapmak için öncelikle ücretli ve ücretsiz olarak bazı alternatiflere sahip olduğunuzu belirtmemiz gerekir. Kendinize uygun olan bir yol seçerek bu şekilde verileri geri getirme işlemine başlayabilirsiniz.

Program Kullanarak Verileri Geri Getirme

Bu konuyu tam da istediğiniz gibi sonuçlandırmak için yapmanız gereken şey, işleme özel olarak yapılan bir programdan yararlanmaktır. Bu konuda karşımıza pek çok seçeneğin çıktığını söylemeliyiz. Bunlardan ilki İmyfone İphone Data Recovery adlı programdır. Ücretsiz deneme sürümüyle birlikte kullanabileceğiniz bu program, Apple ürünlerindeki tüm verileri geri getirmenizi sağlıyor. Öte yandan sık bir şekilde karşınıza çıkan İOS problemlerinide herhangi bir kayba uğramanıza gerek kalmadan ortadan kaldırıyor. Eğer konu hakkında pek bilgiye sahip değilseniz, bu durumuda dert etmenize gerek yoktur. Çünkü programda bulunan smart recovery seçeneği deneyimsiz kişilerinde işlemleri çok hızlı bir şekilde yapmasını sağlıyor.

Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Sildiğiniz fotoğrafları geri getirmek istiyorsanız, bunun için yapmanız gereken şey recover data from itunes backup modunu seçip start butonuna basmaktır. Karşınıza gelecek olan sonuçların hemen ardından Photos seçeneğini seçerseniz, cihazınızdan silinmiş olan eski fotoğrafları görebilirsiniz. Bunları inceleyerek hangilerini geri döndürmek istediğinize karar verebilirsiniz.

İOS Sorunlarına Çözüm Bulma

Yukarıdaki yolları kullanarak veri türüne göre istediğiniz dosyaları geri getirebilirsiniz. Bunun yanında cihaz sorunlarını çözebilmek içinde bu programdan yararlanarak cihazla ilgili can sıkan durumları tamamen bitirebilirsiniz. Bu yöntemle birlikte cihazdaki takılma ve yavaşlık sorunlarından kurtulmuş olursunuz. Üstelik bunları veri kaybı yaşamadan tamamlamış olursunuz. Tamamen güvenli olan bu sistemin kullanımı son derece kolay olduğu için, asla başında uzun zaman harcamak durumunda kalmazsınız. Dünya üzerinde 2 milyondan fazla Apple kullanıcısının tercihi olan bu program sayesinde, bütün işlemleri işte bu şekilde kolay bir şekilde tamamlamış olursunuz.

Yorum Yap