iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde iphone müşteri hizmetleri, iphone çağrı merkezi, iphone şikayet, iphone müşteri hizmetleri numarası gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

iPhone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Iphone, yaklaşık 11 yıl önce 9 Ocak 2007 tarihinde Steve Jobs tarafından piyasaya sürülerek o dönemde teknoloji olarak büyük bir sükse yakaladı. Iphone aynı başarısını devam eden yıllarda da sağlayarak her geçen gün kendini bir adım daha ileriye götürdü. Mobilde bir çok yeniliği başarıp telefon teknolojisini hep üst seviyelere taşıyan iphone ios işletim sistemini kullanarak rakiplerinden farklı bir avantaj elde etmeyi başarıyor. Yıllarca ios mu android mi tartışmalarına takılmadan yoluna devam eden Iphone yüksek satış hacimlerini yakalayarak global ticaret piyasasına ve marka değerinde üst sıralarda kendine yer buluyor. Tüm bu başarılarla birlikte iphone telefonlarda bazı temel sorunlarla karşılaşılabilmektedir.

iPhone Wifi Sorunu Bağlantı Hatası ve Çözümü

Iphone telefondan hücresel ağa ya da wifiye bağlanırken bazen sorun yaşanabilmektedir. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında ilk olarak 30 saniye uçak modunu açıp açıp ardından kapatarak tekrar bağlanmayı deneyiniz. Sorun düzelmezse ikinci adım olarak bağlanmaya çalıştığınız wifi ağını unut seçeneğini tıklayarak wifi ağını unutma işlemini gerçekleştirin. Ardından wifi ağına tekrar bağlanmaya çalışın. Bu işlem sonucunda da sorun düzelmezse Ayaralar -> Genel -> Sıfırla adımlarını takip ederek Ağ Ayarlarını Sıfırlayın seçeneğini seçerek ağ ayarlarınızı sıfırlayın.  Tüm bu aşamalardan sonra sorunun düzelmesi gerekmektedir. Halen sorunun devam etmesi durumunda donanımsal sorun ya da bağlanmak istediğiniz modem cihazında bir sorun olabilir.

iPhone Aşırı Pil Tüketimi Sorunu ve Çözümü

Iphone de sık karşılaşılan durumlardan bir diğeri de aşırı pil tüketimi sorunudur. Bu sorun genelde cihazı fazla yoran uygulamaların cihaza yüklenmesi sonrasında ortaya çıkmaktadır. Çözüm olarak hangi uygulamanın cihazınızı yorduğunu bularak arka planda çalışmasını engellemelisiniz. Bu işlem için Ayarlar -> Pil bölümüne giriş yaparak hangi uygulamanın cihazınızı ne kadar yorduğunu inceleyiniz. Sık kullanmadığınız uygulamaların telefon şarjını çokça tükettiğini fark edebilirsiniz. Cihazınızı yoran uygulamaları belirledikten sonra Ayarlar -> Genel -> Arka plan uygulama yenileme adımlarını takip ederek belirlediğiniz uygulamaların arka planda çalışmasını engelleyiniz.

Unutmadan belirtelim ki iphone sorunlarını en aza indirgemek için güncellemeleri sürekli takip ediniz. Ek olarak güncellemeden önce telefonunuzun yedeğini almayı sakın unutmayınız.

iPhone Müşteri Hizmetleri Numarası

iPhone Müşteri Hizmetlerini ücretsiz olarak sabit hattan arayabilirsiniz. Eğer sabit hattınız mevcut değilse iPhone Müşteri Hizmetlerine cep telefonunuzdan yerel ücretler karşılığında belirtilen numaradan ulaşabilirsiniz.

iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
00800 448 829 878 (sabit hat-ücretsiz)
0 (216) 282 15 11 (cep telefonu iletişim-yerel ücretler)

Arama Terimleri: iphone müşteri hizmetleri, iphone çağrı merkezi, iphone telefon numarası, iphone şikayet, iphone teknik servis numarası, iphone iletişim, iphone müşteri hizmetleri numarası, iphone şikayet hattı

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla