findeks-cagri-merkezi-numarasi

Findeks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Findeks çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Findeks müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Findeks şikayet hattına erişebilirsiniz. Findeks müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Findeks, Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. tarafından kurulmuş finansal hizmet platformudur. Findeks’ten bahsetmek olursak, bir bankaya yaptığınız kredi veya kredi kartı başvurusunda finansal olarak hal ve hareketlerinizin bir değerlendirme ile not verilip; ‘Kredi Notu’ ismi ile sisteme kayıt edilmesidir. Yani kısacası; finansal olarak sizin aynanızdır.

Findeks Çağrı Merkezi Numarası

Findeks, Türkiye’nin önde gelen dokuz bankanın önderliği ile kurulmuş olan kredi kayıt bürosu olmaktadır. Bu firma sayesinde finansal durumunuzu kontrol edebilir ve daha iyi yönetebilirsiniz. Ayrıca firma ile birlikte kredi notunuzu, kredi borç ve limitlerinizi de takip edebilirsiniz. Dokuz bankanın ortaklığı ile kurulan firma, oldukça güvenilir olmasıyla bilinmektedir. Bu sayede bankalardaki kişisel verilerinizin korunması konusunda endişe duymanıza gerek kalmamaktadır.

Findeks çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bu firma sayesinde kredi işlemlerinizi kontrol etmeniz artık daha kolay hale gelecek. Kredi işlemlerinizde herhangi bir sorunla karşılaşırsanız çağrı merkezi numarası olan 444 4 552 numaralı telefondan iletişime geçip daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Findeks Müşteri Hizmetleri Numarası

Findeks sayesinde kredileriniz ile ilgili tüm işlemleri tek bir adresten takip edebileceksiniz. Bunun ile birlikte birçok avantaja sahip olabilecek ve her şeyi tek bir noktadan rahatlıkla kontrol edebileceksiniz. Kredi notu hizmeti sayesinde gelecek 12 ay içerisinde borçlarınızı ödeme olasılıklarınızı görebileceksiniz. Firmanın risk raporu hizmeti ile tüm bankalardaki kredi mevduatınızı, kredi limitinizi veya borçlarınızı görebilecek ve ödemelerinizi tek bir adresten yapabileceksiniz. Bunun dışında kredi notunuzu yükseltmek için alanında uzman olan arkadaşlarımızın sizlere sunduğu tavsiyelerden de yararlanabileceksiniz. Tüm bu hizmetlere sahip olabilmeniz için firmaya üye olmanız yeterli olacaktır. Firmanın sizlere sağlamış olduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için müşteri numarası olan 444 4 552 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Findeks müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Findeks Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu firmaya üye olduktan sonra tüm bankalara ait kredi işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Kredi ödemeleriniz, limitleriniz veya kredi notunuzla ilgili bir sorunla karşılaştığınızda 444 4 552 numaralı telefondan direkt bağlanıp arzu ettiğiniz işlemle ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece kredi işlemlerinizle ilgili yaşadığınız sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz.

Findeks müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 4 552 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Findeks müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Findeks aracılığıyla bankalardaki ve diğer alışveriş yapabileceğiniz yerlerde ki kredi limitinizi, kredi notunuzu, ödeme düzeninizi kontrol edebilir; finansal olarak ne durumda olduğunuzun kontrolünü sağlayabilirsiniz. Findeks kredi notu hesaplama, findeks kredi limiti öğrenme gibi işlemlerinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Findeks’ten finansal bilgilerinizi öğrenebilmeniz için belirli bir ücret vermeniz gerekmektedir.

Findeks Şikayet Hattı

Bir kredi kayıt bürosu olarak kredi işlemlerinizle ilgili tüm işlemleri yönetebileceğiniz finans hizmet kurumudur. Firma her kullanıcısının finans durumunu yönetmesine yardımcı olarak müşterilerini her zaman memnun etmeyi amaçlıyor. Firma ile ilgili herhangi bir şikayetiniz, öneriniz, sorunuz veya görüşünüz olduğunda 444 4 552 numaralı telefondan arayarak anında iletişime geçebilirsiniz.

Findeks şikayet hattı 444 45 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Findeks’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kredi notunuzu ve limitinizi öğrenebilir, teknik olarak sorularınızı sorabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 45 52

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Findeks müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Findeks şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Findeks Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 4 552

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Findeks çağrı merkezi numarasına 444 4 552 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirket Ünvan Bilgisi : KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş.

Merkez Adres Bilgisi : Barbaros Mah. Ardıç Sok. Varyap Meridian F Blok Ataşehir / İstanbul

E Posta İletişim Mail Adres : iletisim@findeks.com

Çağrı Merkezi İletişim Telefonu : 444 4 552

Arama Terimleri: Findeks iletişim bilgileri, Findeks telefon no, Findeks irtibat tel, Findeks canlı destek, Findeks müşteri temsilcisi, Findeks şikayet hattı, Findeks müşteri hizmetleri numarası, Findeks çağrı merkezi numarası, Findeks iletişim numarası, Findeks çağrı merkezi, Findeks müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Abdurrahman 2 Kasım 2017
    • Yönetici 2 Kasım 2017
  2. Seren 14 Mart 2018

Yorum Yap