Muhiku Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Muhiku Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Muhiku çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Muhiku müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Muhiku şikayet hattına erişebilirsiniz. Muhiku müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Muhiku Çağrı Merkezi Numarası

Hediye almak ya da vermek özel günlerin vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Doğum günlerinde, evlilik yıldönümünde, sevgililer gününde, anneler gününde, öğretmenler gününde ya da işle ilgili tebrik konularında değişik ve özel hediyeler almak istemeniz sizin kişiliğinizi de yansıtacaktır. Hediye seçimi yaparken anneye, babaya, eşe, kız arkadaşa, erkek arkadaşa, sevgiliye ya da patronunuza uygun olan hediyeleri tercih etmeniz gerekir. Bazen seçimde bulunmak kişileri yorar ve zorlar. Ne alacağınızı bilememek ya da saatlerce mağaza gezmek sıkıntısı aklınızı karıştırıyor da olabilir. Bu firmanın internet sitesinde her cinsiyete ve herkese göre özel hediyeler bulunmaktadır. Yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek ve kime hediye alacaksanız ona uygun olacak hediyeli incelemek olacaktır. Firmanın çağrı merkezlerini arayarak ayrıntılı bilgi alabilir, istek ve taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Muhiku çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Muhiku Müşteri Hizmetleri Numarası

Seçim yapacağınız hediyeler bazen kullanım eşyaları olabileceği gibi bazen bir kitap ya da çikolata da olabilir. Özel günlerden hariç sevdiğiniz bir arkadaşınız ev aldığında, yeni işe başladığında ya da bebek sahibi olduğunda onun bu güzel anını hediyeyle kutlamanız gerekecektir. Bu hediye sitesi sayesinde uygun olan hediyeyi seçebilir ve hediye kutusunu kendiniz oluşturabilirsiniz. Bazen çikolata, kahve, fincan, tütsü ve yanına iliştireceğiniz bir not sizin için yeterli olurken bazen de not defteri, kalem ve çiçek buketi güzel bir seçim olabilir. Hediye vereceğiniz kişinin durumuna göre farklı alternatifleri internet sitesinde bulabilmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri ile bağlantı kuracak kişiler Pzt-Cuma: 09.00-18.00 saatleri arasında 0 850 532 78 18 numarayı arayarak kargo takibi ya da siparişlerle ilgili bilgileri alabilmeleri mümkündür.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Muhiku müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Muhiku Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu firma ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler müşteri hizmetlerini arayabilecekleri gibi destek@muhiku.com mail adresi ile hemen iletişime de geçebilirler. İnternet sitesinde “bize yazın” bölümündeki formu doldurarak da istek, dilek ve önerilerinizi gönderebilirsiniz. Sorularınıza cevaplarınız 4 saat içerisinde gelecektir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Muhiku müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Muhiku Şikayet Hattı

Aynı gün teslim hediye seçeneklerinden faydalanmak, ücretsiz kargo avantajını yakalamak için siteyi ziyaret ederek size uygun olan hediyeleri seçebilirsiniz. Kargoda gecikme, ödemede sıkıntı ya da farklı konulardaki şikayetlerinizi müşteri temsilcisine iletebilir mail ile yazılı gönderebilirsiniz. Yapılan şikayetler değerlendirilerek sizlere dönüş sağlanacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Muhiku müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Muhiku şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Muhiku Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 7818

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Muhiku çağrı merkezi numarasına 0850 532 7818 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Merkez Ofis

Adres Bilgisi : Bulgurlu Mah. Libadiye Cad. No:15/10, Üsküdar, İstanbul, Türkiye

Çağrı Merkezi İletişim Tel No : 0850 532 7818

E-Posta İletişim Adresi : destek@muhiku.com

Arama Terimleri: Muhiku iletişim bilgileri, Muhiku telefon no, Muhiku irtibat tel, Muhiku canlı destek, Muhiku müşteri temsilcisi, Muhiku şikayet hattı, Muhiku müşteri hizmetleri numarası, Muhiku çağrı merkezi numarası, Muhiku iletişim numarası, Muhiku çağrı merkezi, Muhiku müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap