Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Index Bilgisayar yani İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1989 yılında kurulmuş bilgisayar ürünleri ve bileşenlerini tedarik ve dağıtımını yapan bir firma olarak kurulmuş, faaliyetlerini sektörünün lideri konumunda sürdürmektedir. Index Bilgisayar dünya üzerinde bulunan 200’den fazla markanın ürünlerini ülkemize getirip dağıtımını ve satışını üstlenmektedir.

Index Bilgisayar’ın ve grup şirketlerinin tamamının ürün kategorileri şu şekildedir; Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Sunucular, Yazıcılar, Çevre Birimleri, Oem Ürünleri, Yazılım Orta Boy Sistemleri, İletişim Ürünleri, Bilgisayar/Tablet Ürünleri, Telefon/Tablet Aksesuarları, Sarf Malzemeleri, Taşınabilir Veri Depolama Medyası, Aksesuarlar, Kağıtlar, Kurumsal Ağ Sistemleri, Ağ Ekipmanları, Yapısal Kablolama Ürünleri, Kurumsal Santral Hizmetleri, Ağ Güvenliği Çözümleri, ADSL ve KOBİ, İletişim Çözümleri, Elektrikli Ev Aletleri, Oracle Çözümleri, Kurumsal Baskı Çözümleri, Servis Yedek Parça Çözümleri, OTVT Çözümleri, Lojistik Taşımacılık.

Index Bilgisayar’ın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Index Bilgisayar ve grup şirketlerince tedarik edilen ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, tüm sorularınızı sorabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 331 21 21

Arama Terimleri: index bilgisayar iletişim bilgileri, index bilgisayar telefon no, index bilgisayar irtibat tel, index bilgisayar canlı destek, index bilgisayar müşteri temsilcisi, index bilgisayar şikayet hattı

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla