akbank-cagri-merkezi-numarasi

Akbank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akbank çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Akbank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Akbank şikayet hattına erişebilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kuruluşundan bu yana müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamış bir banka olan Akbank, bankacılık hizmetlerinde size gereken tüm hizmetleri sağlamaktadır.

Müşterilerinin memnuniyetini her zaman kendine amaç edinmiş bir banka kuruluşu olup tüm yapacağınız banka işlemlerinizde size kaliteli hizmet sunmaktadır.

Akbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Akbank, bir grup iş adamı nezdinde 1948 yılında Adana bölgesindeki pamuk üreticilerine finansman desteği sağlamak hedefiyle kurulmuş özel bir bankadır. Aktif büyüklüğü sayesinde Türkiye’nin en büyük bankalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Brand Finance tarafından 2017 yılında Akbank Dünyanın en değerli 500 banka markası için yapılan araştırmasında üst üste 6 kez Türkiye’nin en değerli markası olma özelliğini taşımaktadır. Akbank’ın İstanbul’da açılan ilk şubesi 1950 yılında Sirkeci’deydi. 1954 yılında Adana’da bulunan Genel Müdürlük Istanbul’a taşınmış ve bankacılık sektöründe yapılan bütün işlemler de otomasyona geçilmiştir. Almanya’nın Frankfurt şehrinde Akbank’ın ilk temsilciliği açılmıştır. Günümüzde Akbank’ın Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Ak Finansal Kiralama A.Ş., Akbank A.G., Ak Portföy Yönetimi A.Ş., Akbank Dubai Limited ve AkÖde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. olmak üzere 5 tane iştiraki bulunmakta ve 14.000 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Akbank çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akbank Türkiye’nin en büyük işlem hacimli özel bankasıdır. Bu durumda yapılacak bütün işlemler için en yüksek düzeyde kadro ve elemanları bünyesinde bulunduran Akbank, çağrı merkezi birimi için de önemli yatırımlar yapmaktadır. Mevcut müşterilerine sunduğu hizmetler ve potansiyel müşterileri için sunacak olduğu hizmetler için alanında uzman bir kadro ile çalışan ve günümüzde müşteri memnuniyetini sağlayan en önemli bankalardan biridir. Herhangi bir sorununuz ya da bilgi almak istediğiniz de çağrı merkezimiz tam kadro ile hizmetinizde olacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Akbank müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Günümüzde zaman çok önemli bir kavram haline gelmiştir. Özellikle günlük koşuşturmada bankaların çağrı merkezlerinde vakit kaybetmemek çok önemlidir. Bunun bilincinde olan Akbank, sesli yanıt sistemini hayata geçirmiştir. 444 2 525 numaralı telefon numarasını aradığınızda Akbank çağrı merkezine direk bağlantı sağlayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlemi bir kaç kelime ile anlattıktan sonra sizi ilgili birime aktaracak ve daha az sürede bilgi almanızı sağlayacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Akbank Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetini yüzde yüz civarında önemseyen Akbank, şikayet hattı oluşturarak gerçekleşen sorunlara çözüm bulmayı amaçlamakta ve bu hatta oluşturulan şikayetler üzerine iyileştirmeler yapmayı planlamaktadır. Siz değerli müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir.

Akbank müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmek için çağrı merkezi birimini kurmuştur.

Akbank Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 25 25 – 0850 222 25 25

Çağrı merkezine ulaşabilmek için 444 lü numarası mevcuttur. Dilerseniz 0850 ile başlayan numarasından da ulaşabilirsiniz. Akbank Çağrı merkezinde müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için 2 – TC Kimlik numaranız – kart bilgisi – 2 – 2 – 0 rakamlarını sırasıyla tuşlayarak bağlanabilirsiniz.

Akbank Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 25 25

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Akbank çağrı merkezi numarasına 0850 222 25 25 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetleri ile sanal ortamda da iletişime geçmeniz mümkün. Kişisel bankacılık işlemlerinizi iletişim formu ile yapamayacağınızı unutmayın. Öneri, istek, şikayet gibi bildirimleriniz için aşağıda vermiş olduğumuz formu doldurabilirsiniz. Yetkililer en kısa sürede iletilerinizi inceleyip tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Arama Terimleri: akbank iletişim bilgileri, akbank telefon no, akbank irtibat tel, akbank canlı destek, akbank müşteri temsilcisi, akbank şikayet hattı, akbank müşteri hizmetleri, akbank müşteri hizmetleri numarası, akbank çağrı merkezi numarası, akbank iletişim numarası, akbank çağrı merkezi, akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

7 Yorum

  1. Tayfun Bozdoğan 30 Ekim 2017
    • Yönetici 30 Ekim 2017
  2. şükriye merze 5 Aralık 2017
    • cagrimerkezimizyazar 5 Aralık 2017
  3. Serkan kuş 11 Aralık 2019
  4. yusuf taştan 18 Nisan 2022
  5. Kübra Buğa 16 Ocak 2023

Yorum Yap