Segment Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Segment Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Segment Bilgisayar çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Segment Bilgisayar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Segment Bilgisayar şikayet hattına erişebilirsiniz. Segment Bilgisayar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Segment Bilgisayar Çağrı Merkezi Numarası

2003 yılında İstanbul Mecidiyeköy’de kurulan Segment Bilgisayar, kasalar, ses sitemleri, network ürünleri speaker çeşitleri, kablo ve multimedya alanında ki çeşitli ürünleri barındıran ürün portföyünü kendi markalarıyla ithal etmektedir ve kendi özgün markalarını kullanmaktadır. Şirketi kendi bünyesinde bulundurduğu firmalar ise, Rampage, Everest, Microlab, CM Storm, Cooler Master, Snopy, S-Link, Asonic, Eyfel, Evercool, FSP, Hytech, Silver Crest, Zalman ve Xigmatek ‘tir. Türkiye’nin önde gelen firmaları ile sürekli iletişim halinde olan şirket ürün dağıtımı çoğunlukla bu firmalar üzerinden yapmakta ve bu firmalar ile birlikte her türlü lojistik desteğini sağlamaktadır. Şirkete ya da ürünlere ilişkin herhangi bir konuda sorularınızı yöneltmek veya bilgi almak 444 78 99 numaralı çağrı merkezi hattını arayabilir, info@segment.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya şirkete ait web sitesindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Segment Bilgisayar çağrı merkezi numarası 444 78 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Segment Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket firmalar arası rekabetin yalnızca fiyat üzerinde değil kalite ve hizmet konularında da olması gerektiğine inanmaktadır. Sektörel büyümeyi amaçlayan şirket sektörü yeni ürünlerle tanıştırmak için çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır. Şirket, aynı sektördeki çözüm ortakları ve rakipleri ile birlikte sürekli iş birliği ve iletişim halinde hareket ederek sektörel gelişime de katkı sağlamayı hedeflemektedir. Şirket tarafından müşterilere sunulan ürünler veya hizmetler ile ilgili bilgi almak, sorularınızı yöneltmek için 444 78 99 numaralı telefonu arayabilir info@segment.com.tr e-posta adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir destek talebinde bulunmak isterseniz web sitesindeki destek talebi sekmesini kullanabilirsiniz.

Segment Bilgisayar müşteri hizmetleri numarası 444 78 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Segment Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket, tüm süreçlerde müşterilerinin yanında olmak ve ulaşılabilir olmak adına çağrı merkezi hizmetleri vermektedir. 444 78 99 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak direkt olarak müşteri temsilcilerine bağlanabilir ve birebir görüşme sağlayabilirsiniz.

Segment Bilgisayar müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 78 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Segment Bilgisayar Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetini önemseyen ve karşılaşılan herhangi bir sorunda çözüm odaklı önerilerle müşteriye destek veren şirket müşterilerinin şikayetlerini ve görüşlerini de dikkate almaktadır. Şirket, ürünler ve ya sunulan hizmetler ile ilgili herhangi bir şikayetinizin olması durumunda yukarıda belirtilen iletişim bilgileri üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Segment Bilgisayar şikayet hattı 444 78 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Segment Bilgisayar müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Segment Bilgisayar şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Segment Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 78 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Segment Bilgisayar çağrı merkezi numarasına 0444 78 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

ADRES: Kuştepe Mh. Şehit Er Cihan Namlı Cd. No:79/B Mecidiyeköy/Şişli / İstanbul P.K :34381

TELEFON : 444 78 99

TEKNİK SERVİS & DEPO

ADRES: Osmangazi Mah. 2647.Sok No:23 Kıraç – Esenyurt / İstanbul

TELEFON : 444 78 99

SEGMENT DEPO

ADRES : Deliklikaya Mah. Fersah Cad. No:136 Arnavutköy/İSTANBUL

TELEFON : 444 7 899

Arama Terimleri: Segment Bilgisayar iletişim bilgileri, Segment Bilgisayar telefon no, Segment Bilgisayar irtibat tel, Segment Bilgisayar canlı destek, Segment Bilgisayar müşteri temsilcisi, Segment Bilgisayar şikayet hattı, Segment Bilgisayar müşteri hizmetleri numarası, Segment Bilgisayar çağrı merkezi numarası, Segment Bilgisayar iletişim numarası, Segment Bilgisayar çağrı merkezi, Segment Bilgisayar müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap