İmece Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İmece Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İmece Yatırım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İmece Yatırım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İmece Yatırım şikayet hattına erişebilirsiniz. İmece Yatırım müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İmece Yatırım Çağrı Merkezi Numarası

Ev ya da araba almak isteyenler bunu nasıl yapacaklarını bilememektedir. Neticede bunların fiyatı oldukça yüksektir. Belli bir oranda birikim yapmış olan kişiler biraz daha şanslı olabilir. Peki, birikimi olmayanlar nasıl gayrimenkul sahibi olacaklar? İşte buna çözümü İmece Yatırım getirmiştir. Dar gelirli olup da taksitle taşınmaz almak isteyenler firmanın avantajlarını kullanarak mal ve mülklere sahip olabilirler. Kiradan kurtulmak isteyenler ya da evini yenilemek isteyenler firmaya başvurabilirler. Arabada da aynı durum söz konusudur. Ayrıca ofis, dükkan ya da iş yeri almak ve kendi işini kurmak isteyenler de avantajlı seçeneklere sahiptir. Firmanın çağrı merkezleri numarası bulunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgiyi ve sormak istediklerinizi arayarak öğrenebilirsiniz.

İmece Yatırım çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İmece Yatırım Müşteri Hizmetleri Numarası

İmece Yatırımdan farklı seçeneklerle ev ya da araba alabilirsiniz. Ödeme durumunuza göre kendiniz şartlarınızı belirleyebilirsiniz. Ödenecek taksit miktarı, taksitin sayısı ve teslim tarihini baştan belirleyerek faizsiz olarak ödemelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Kuralı ya da kurasız sistemden istediğinizi seçebilirsiniz. Kurallar ve şartlar belli olduğu için kişiler istediği yoldan gayrimenkul sahibi olabilirler. Size yakın bir şubeye giderek bilgi alacağınız gibi müşteri hizmetlerini aramanız da mümkündür. 444 1 999 numaralı müşteri hizmetleri müşterilerinin her sorununda yanındadır. Ayrıca imeceyatirim.com internet sitesinde bulunan formu doldurarak sizi aramalarını da isteyebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi İmece Yatırım müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

İmece Yatırım Direkt Bağlanma

İmece Yatırım ile direkt bağlantı kurmak isteyenler müşteri hizmetlerini arayabilecekleri gibi sosyal medya hesapları üzerinden bağlantı da kurabilirler. Firma engelli olan kişilerden %20 organizasyon ücretinde indirim yapmaktadır. Ayrıca Türk Eğitim Sene ait de %10 organizasyon indirimi bulunmaktadır. Organizasyon ücreti bir defaya mahsus tahsis edilen bir nevi hizmet bedelidir diyebiliriz. Hızlı, faizsiz ve kefilsiz olarak ev ya da araba almak isteyenler firmanın avantajlarından faydalanabilirler.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İmece Yatırım müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

İmece Yatırım Şikayet Hattı

İmece Yatırım ile ilgili sıkıntılarınızı ya da şikayetlerinizi çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz. BDDK’nın lisans intibak sürecine kabul edilen 6 şirketten birinin bu firma olduğunu da sizlere hatırlatmak isteriz. Sistemle, işleyiş şekliyle, ödemelerle ya da karşılaştığınız sıkıntılarla ilgili şikayet oluşturabilir ve giderilmesini talep edebilirsiniz. En kısa sürede şikayetiniz giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İmece Yatırım müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İmece Yatırım şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İmece Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 1 999

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İmece Yatırım çağrı merkezi numarasına 444 1 999 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : İmece Yatırım
Adres : Süleyman Demirel Bulvarı. No:4/1B ( Mall of İstanbul AVM karşısı) 34490  Başakşehir/İstanbul
E-Posta : bilgi@imeceyatirim.com
Telefon : 444 1 999

Arama Terimleri: İmece Yatırım iletişim bilgileri, İmece Yatırım telefon no, İmece Yatırım irtibat tel, İmece Yatırım canlı destek, İmece Yatırım müşteri temsilcisi, İmece Yatırım şikayet hattı, İmece Yatırım müşteri hizmetleri numarası, İmece Yatırım çağrı merkezi numarası, İmece Yatırım iletişim numarası, İmece Yatırım çağrı merkezi, İmece Yatırım müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap