Sek Süt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sek Süt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sek Süt çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sek Süt müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sek Süt şikayet hattına erişebilirsiniz. Sek Süt müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sek Süt Çağrı Merkezi Numarası

Sağlıklı içecekler listesinin başında gelen süt hayatımızda büyük bir öneme sahiptir. Bizlerin ve ailemizin sağlığı için en güvenilir süt markasını tercih etmeye özen gösteririz. Ama artık düşünmemize gerek kalmıyor. Sizleri Türkiye’de ilk pastörize sütü üreten Sek sütü tanıtmak istiyoruz. Markamız ilk günden bugüne sütün tazeliğini koruduğu ürünleri bizlere ulaştırmaktadır. Türkiye’nin her yerinde tüm market ve sanal marketlerde yerini ilk sırada almaktadır. Markamızla ilgili yaşadığınız en ufak bir sorun da bizlerle kolaylıkla ulaşabilir ve sorununuzu paylaşabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizim velinimetimizdir.

Ürünlerimizin kalitesine ve tüm çeşitlerine güvenebilirsiniz. Günün her saatinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tüm kolaylıklarımız sizler içindir. Çağrı merkezlerimiz sizlerin bize ulaşması için kurulmuş yerlerdir.

Sek Süt çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sek Süt Müşteri Hizmetleri Numarası

Süt ve süt ürünlerinde oldukça fazla ürün çeşitliliğine yer verdiğimiz markamız her gün raflarda yerini almaktadır. Birebir satın alabileceğiniz gibi online olarak da ürünümüzü kapınıza kadar ulaştırmaktayız. Her iki şekilde de yaptığınız her alışverişinizde sorunsuz bir şekilde elinize ulaşmasını ve memnun kalmanızı amaçlamaktayız. Online olarak aldığınız ürünümüzle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 211 89 00 telefon numaramızı arayarak müşteri temsilcimizle aklınızdaki soruları ve sorunları paylaşabilirsiniz. Konuşmalarınız kayıt altında tutulur ve kişisel bilgileriniz koruma altına alınmaktadır. Bütün imkanlarımız sizlerin memnuniyeti içindir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sek Süt müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sek Süt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markamız geçmişten bugüne müşterilerinin sağlıkla ve güvenle yiyeceği ürünleri sofralarınıza taşımayı bir borç bilmiştir.0850 211 89 00 telefon numaramızı arayarak şikayet ve iade taleplerinizi bizlere her dakika iletebilirsiniz. Kaydınız alınır ve telefon numaranızla sizleri arayarak her türlü problemi çözmek için buradayız. Sek süt ailesi olarak sizin her bir şikayet ve öneriniz bizler için çok kıymetlidir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sek Süt müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sek Süt Şikayet Hattı

Sek süt olarak sizlerin her şikayetini dikkate alarak elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz. Bizler sizin her probleminizde yanınızda yer almaktayız. Telefon numaramızı aramanızın yanı sıra site adresine giriş yaparak şikayet ve isteklerinizi bizlere iletebilirsiniz. Müşteri temsilcimizle iletişime geçmek ya da mail yolu ile bize ulaşmanız mümkündür.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sek Süt müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sek Süt şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sek Süt Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sek Süt çağrı merkezi numarasına 0850 211 89 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

GENEL MÜDÜRLÜK
TAT Gıda Sanayi A.Ş.
Adres: Taşdelen Mah. Sırrı Çelik Bulvarı No: 7 34788 Çekmeköy/İstanbul, Türkiye
Telefon: 0216-430 00 00
Faks: 0216-430 80 11

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sek Süt iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Sek Süt sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Sek Süt iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Sek Süt iletişim bilgileri, Sek Süt telefon no, Sek Süt irtibat tel, Sek Süt canlı destek, Sek Süt müşteri temsilcisi, Sek Süt şikayet hattı, Sek Süt müşteri hizmetleri numarası, Sek Süt çağrı merkezi numarası, Sek Süt iletişim numarası, Sek Süt çağrı merkezi, Sek Süt müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Hacer 25 Mayıs 2023
    • Yönetici 25 Mayıs 2023

Yorum Yap