TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TOTAL çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde TOTAL müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TOTAL şikayet hattına erişebilirsiniz. TOTAL müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Global bir şirket olan TOTAL’ın Türkiye piyasasına giriş tarihi 1992’dir. Türkiye’de madeni yağ, doğal gaz ve petrokimya alanında hizmet vermektedir. Türkiye 50 milyar metre küp doğal gaz kullanımıyla bölgede en önemli pazarlardan biridir. Total Türkiye’ye Nijerya üzerinden LNG sağlamaktayken diğer taraftan Hazar Bölgesinden çıkan petrolün Türkiye üzerinden taşınmasıyla Avrupay’ta taşınmasını sağlayan BTC petrol boru hattının %5’ine ortak bulunmaktadır.

TOTAL Çağrı Merkezi Numarası

Yıllık 50.000 ton madeni yağ üretimi bulunan TOTAL, Türkiye’deki madeni yağ pazarının %11’ini elinde bulundurmaktadır. Türkiye’de 10 binden fazla satış noktası bulunan TOTAL en büyük petrokimya şirketlerinden biridir. Kaliteli ürün ve uygun fiyat denklemini başarılı bir şekilde kurmuş olan TOTAL her geçen gün üretim potansiyelini arttırarak daha iyi şekilde hizmet vermek için çabalamaktadır. Akaryakıt istasyonları haricinde bir çok faydalı projelerde de yer almış olan TOTAL önemli yeniliklere imza atmıştır.

TOTAL çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

TOTAL Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de Galatasaray Üniversitesi ile yerel ortaklık anlaşması yapan TOTAL, üniversite öğrencilerine dersler verilmekte, sözlü bilgilendirme toplantıları ve sunumlar yapılmakta, stajyerlik imkanları sunulmakta ve sponsorluk desteği sağlanmaktadır. TOTAL’ın İzmir Menemen’de madeni yağ üretim tesisi bulunmaktadır. 30.000 metre karelik alanda kurulan olan tesiste 8.500 metrekarelik kapalı alanda üretim, dolum ve stoklama işlemleri yapılmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi TOTAL müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

TOTAL Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yıllardır sektöründe adından söz ettiren akaryakıt firması özellikle farklı çeşitlerdeki ürünleri ile müşterilerine kaliteyi ve uygunluğu bir arada sunmaktadır. Geniş dağıtım ağı ve tercih eden kitlesi büyüdükçe kalitesini arttırmaya devam eden firma en kısa sürede çözümler sunarken memnuniyet odaklı çalışmakta.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için TOTAL müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

TOTAL Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen TOTAL müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri TOTAL şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

TOTAL çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası, faks numarası ve iletişim formu bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden TOTAL ile iletişime geçerek; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından TOTAL hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0800 261 91 43

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. TOTAL çağrı merkezi numarasına 0800 261 91 430 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

TOTAL Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0800 261 91 43

TOTAL Mail Adresi
MS.MBX-destek@total.com

TOTAL İletişim Formu
iletişim formu

Arama Terimleri: TOTAL iletişim bilgileri, TOTAL telefon no, TOTAL irtibat tel, TOTAL canlı destek, TOTAL müşteri temsilcisi, TOTAL şikayet hattı, TOTAL müşteri hizmetleri numarası, TOTAL çağrı merkezi numarası, TOTAL iletişim numarası, TOTAL çağrı merkezi, TOTAL müşteri hizmetleri direk bağlanma

7 Yorum

  1. hüseyin onaç 26 Mayıs 2018
  2. ALI 6 Ağustos 2018
  3. Rahmi ŞENTÜRK 24 Nisan 2019
  4. kemal karasalih 30 Nisan 2019
  5. İLHAN 29 Kasım 2021
  6. İLHAN 29 Kasım 2021
  7. Gündüz keskin 19 Aralık 2022

Yorum Yap