İmece Tasarruf Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İmece Tasarruf Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İmece Tasarruf çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İmece Tasarruf müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İmece Tasarruf şikayet hattına erişebilirsiniz. İmece Tasarruf müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İmece Tasarruf Çağrı Merkezi Numarası

İmece kelimesinin Türk Dil Kurumunda geçen sözlük anlamı, bir grup insanın bir araya gelerek sırayla işlerin yapılması ve bitirilmesidir. İnsanların bazı işlere tek başlarına yetemediğinde imece usulü yardımına yetişmektedir. İmece yöntemi sadece köylerde yapılan işlerde değil, şehir hayatında da bu yöntem kullanılmaktadır. Çeşitli işlerde kullanılan imece, ev alırken, araba alırken veya iş yeri açarken kullanılan bir yöntem olarak önemli bir rol oynamıştır. İmece usulü aslında daha çok kadınlarımızın yaptığı altın gününe benzetilmektedir.  Bu yardımlaşma gruplarının daha fazla kitleye ulaşabilmek ve daha geniş kapsamlı işlev yapabilmek için imece tasarruf finansman A.Ş. kurulmuştur. Bu yöntem gerçek ya da tüzel kişilerden oluşan gruplara kurayla sıra belirleyip, ev, araba veya iş yeri sahibi yapmaktadır. Bu yöntem sayesinde kişiler güncel faiz artışları ve alım gücüne dayalı olumsuzluklara katlanmadan istediklerine alabileceklerdir.

Bu yardımlaşma usulünden faydalanabilmek ve daha fazla detaylı bilgi almak için 444 1 999 numarasından ulaşabilir  ve destek alabilirsiniz. Ayrıca web sitelerinde yer alan iletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapılmasını talep edebilir, bilgi@imecetasarruf.com adresinde de direkt mail atabilirsiniz. Firmanın asıl amacı son 3 yıl içerisinde vakıf kurarak daha fazla kişilere ulaşmaktır. Firma paylaştıkça büyümeyi ve büyüdükçe elde ettiği gücü paylaşmak istemektedir.

İmece Tasarruf çağrı merkezi numarası 444 1 999 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İmece Tasarruf Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma müşterilerinin bütün sorularını yanıtlayabilmek ve hızlı geri dönüş sağlayabilmek için farklı iletişim yöntemleri sunmaktadır. Güncel olarak kullanılan ve birçok duyuruların paylaşıldığı sosyal medya hesaplarından iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca bilgi@imecetasarruf.com mail adresinde direkt yazabilirsiniz. Ayrıca daha fazla detay alabilmek, görüşme talep edebilmek için 444 1 999 numaradan firmaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmanın bu kadar göz önünde olması ve milyonlarca insanın tercih etme sebebi işlerinde başarılı ve doğru planlama ile hareket etmesine bağlıdır. Günümüzde bir artan bir azalan faiz oranından etkilenmeden ev, araba gibi isteklerinizin gerçekleşmesi için yanınızda yer almaktadır.

Firma gelecekteki duyacağınız ihtiyaçlar için erken davranarak plan yapmaya ve tasarruf yapmaya yönlendirmektedir. Firma oluşturduğu bu sistemde ihtiyaçlarınızı ucuza mal ederek avantaj sağlamaktadır.  Uzun vade ödeme seçenekleri ve ödeme gücünüze göre gruplar yer almaktadır.

İmece Tasarruf müşteri hizmetleri numarası 444 1 999 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İmece Tasarruf Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya ait olan müşteri hizmetlerini arayarak hızlı ve direkt bağlanmak mümkündür. Müşteri hizmetlerinde sıra beklemeden sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca alanında uzman olan müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Firma adına çalışan müşteri temsilcileri kibar, anlayışlı ve anlaşılır bir dille ile hizmet sağlamaktadır. Firma müşterilerine önem vermekte ve aksilik yaşamamaları için kendini sürekli yenilemektedir. Firma müşterisinin mutsuz ve kafasında soru işaretleri ile kalmamasını önceliğe alır. Firmanın her ilde şube açmaya yönelik büyüme hedefleri ve ilerlemeleri vardır. Alacağınız hizmet karşılığında yapacağınız ödeme koşulları, kura çekimi gibi önemli konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz iletişim kanalından da faydalanarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

İmece Tasarruf müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 1 999 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İmece Tasarruf Şikayet Hattı

Firma ev, araba almak veya iş yeri açabilmek ve başvurularınızı daha kolay yapabilmek için online olarak da şube açmıştır. Buradan da hızlıca sorularınızı veya şikâyetlerinizi dile getirebilirsiniz. Firma sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Firma sitesinden online şube başvurusu yapabilir hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Her gruba giren yeni üyelerin istenilen şartta olmasına dikkat edilmektedir. Bunun gibi sağladığı birçok hizmeti bulunmaktadır. Son birkaç yıl içerisinde daha fazla kitleye hitap etmek ve milyonlarca insanı hayallerine kavuşturmak için çalışmaktadır.

İmece Tasarruf şikayet hattı 444 1 999 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İmece Tasarruf müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İmece Tasarruf şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İmece Tasarruf Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 1 999

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İmece Tasarruf çağrı merkezi numarasına 444 1 999 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : İmece Tasarruf
Adres : İkitelli OSB Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı No:4/1B  34490  Başakşehir/İstanbul
E-Posta : bilgi@imecetasarruf.com
Telefon : 444 1 999

Arama Terimleri: İmece Tasarruf iletişim bilgileri, İmece Tasarruf telefon no, İmece Tasarruf irtibat tel, İmece Tasarruf canlı destek, İmece Tasarruf müşteri temsilcisi, İmece Tasarruf şikayet hattı, İmece Tasarruf müşteri hizmetleri numarası, İmece Tasarruf çağrı merkezi numarası, İmece Tasarruf iletişim numarası, İmece Tasarruf çağrı merkezi, İmece Tasarruf müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap