İkinciyeni Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İkinciyeni Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İkinciyeni çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İkinciyeni müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2013 yılından itibaren hizmet veren bir firmadır. İkinci el otomobilleri alım satım ile ilgili sektörde farklı bir bakış açısı ile online olarak araç alıp satmanıza olanak veren özel bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sisteme üye olduktan sonra giriş yaparak ister online aracınızı satabilir ya da yeni bir araç beğenerek alabilirsiniz.

Açık arttırma sistemi ile çalışan platform giriş yaptıktan sonra teklif ver seçeneği ile beğendiğiniz araca istediğiniz teklifi verebilir ve bu aracı en yüksek teklif veren kişi olursanız satın alabilirsiniz. Yine aynı sistemde aracınızı kolaylıkla satabilirsiniz.

İkinciyeni Çağrı Merkezi Numarası

Araç satmak için alıcıların güvenliği açısından yapılması gereken birkaç adım vardır. Öncelikle sizlerin ilk olarak yapması gereken ise Carwizz ile görüşmektedir. Buradan fiyat öngörüsü alıp aracınızı  diğer bir adım olan değerleme ve ekspertiz randevusuna götürmeniz gereklidir. Anadolu gruba ait olan bu platform her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İkinciyeni müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İkinciyeni ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi İkinciyeni çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

İkinciyeni Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 850 22 44 222

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İkinciyeni çağrı merkezi numarasına 0 850 22 44 222 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Ticari Unvan: ÇELİK MOTOR TİCARET A.Ş.

İletişim Mail Adresi: iletisim@ikinciyeni.com

KEP Adresi:: celikmotor@hs01kep.tr

Müşteri Hizmetleri: 0 850 22 44 222

Pazartesi – Cumartesi günleri arasında 09:00-18:00 saatleri içinde ulaşabilirsiniz.

Telefon:(0216) 656 26 00

Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:58 Buyaka E Blok Tepeüstü Ümraniye/İstanbul

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz İkinciyeni iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren İkinciyeni sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi İkinciyeni iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: İkinciyeni iletişim bilgileri, İkinciyeni telefon no, İkinciyeni irtibat tel, İkinciyeni canlı destek, İkinciyeni müşteri temsilcisi, İkinciyeni şikayet hattı, İkinciyeni müşteri hizmetleri numarası, İkinciyeni çağrı merkezi numarası, İkinciyeni iletişim numarası

Yorum Yap