Emin Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Emin Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emin Otomotiv çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Emin Otomotiv müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1991 yılında kurulmuştur. El Birliği adını verdiği kendine özgü sistemi ile ön plana çıkmaktadır. İnsanları faizsiz, vade farksız, uzun vade taksitlerle kolay yoldan otomobil sahibi yapma hedefi ile kurulan sistem oldukça talep görmektedir.

1991 yılından günümüze kadar 93.000’in üzerinde aile bu sistem üzerinden araç sahibi olmuştur. 24 ile 60 kişi arası otomobil grupları ile sırayla otomobil alabilme şansını tanıyan sistem aslında gün sistemi gibi çalışmaktadır. Taksitli, nakit, ikinci el araç satışları ile de sistem üzerinde araç takası ya da alımı gibi olanakları bulunmaktadır.

Taksit ve vadeler müşterilerin bütçesine göre planlanıp ilgili kişinin tercihi doğrultusunda mevcut galerilerden de araç alımı yapılabilmektedir. Türkiye’de faizsiz taksitli araç satışı yapan ilk özel kurum olarak en iyi hizmeti en kısa yoldan ve güvenilir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Emin Otomotiv Çağrı Merkezi Numarası

Emin Grup üyesi olan bu sistemde amaç müşterilere en uygun şekilde vadelendirilerek araç sahibi yapmaktadır. Bunu yaparken yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Aynı zamanda da elinizdeki mevcut aracınızı peşinat olarak saydırıp daha kısa vade ile yeni araç sahibi olabilme olanağı tanıyan sisteme giren birçok kişi mevcuttur.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Emin Otomotiv müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Emin Otomotiv ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Emin Otomotiv çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Emin Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 36 46

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Emin Otomotiv çağrı merkezi numarasına 444 36 46 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Kısıklı Cad. Numara: 36 Altunizade
Üsküdar / İstanbul TÜRKİYE

E-posta: bilgi@eminevim.com.tr

Telefon:
444 36 46
0216 651 55 00

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Emin Otomotiv sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Emin Otomotiv iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Emin Otomotiv iletişim bilgileri, Emin Otomotiv telefon no, Emin Otomotiv irtibat tel, Emin Otomotiv canlı destek, Emin Otomotiv müşteri temsilcisi, Emin Otomotiv şikayet hattı, Emin Otomotiv müşteri hizmetleri numarası, Emin Otomotiv çağrı merkezi numarası, Emin Otomotiv iletişim numarası

Yorum Yap