Aura Cleanmax Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aura Cleanmax Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aura Cleanmax çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aura Cleanmax müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aura Cleanmax şikayet hattına erişebilirsiniz. Aura Cleanmax müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aura Cleanmax Çağrı Merkezi Numarası

Aura Cleanmax, elektrikli süpürge ürünleriyle kullanıcıların yaşam alanlarında taze bir his elde etmelerine yardımcı oluyor. Firma, Türkiye genelinde bayileri tarafından işletilen 760 nokta (110 mağazası, 150 reklam ofisi, 330 satış ofisi, 170 sertifikalı servis) ile ülkenin en güçlü pazarlama ve satış organizasyonlarından biridir. Yaşam kalitesini artırmak için geliştirilen ürünleri çeşitli dağıtım kanalları aracılığıyla Türkiye’nin her köşesine ulaştırmayı hedefleyen marka, güvenle alışveriş yapabilmeniz için her bütçeye uygun alışveriş yöntemleri ve uygun fiyatlar sunan, köklerine sadık, lider bir pazarlama şirketidir.

Firmaya şikayet, öneri ve isteklerinizi iletmek için 444 49 49 numaralı telefon hattını arayarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Ayrıca detaylı olarak sorununuzu paylaşmak için callcenter@ihlaspazarlama.com.tr mail adresine e-posta yazabilirsiniz. Ürünle alakalı yaşadığınız sorunlarla çok kısa bir sürede ilgilenen marka, müşterilerinin mutluluğunu göz önünde bulundurup hızlıca çözüm odağı olmaktadır. Telefon hattını aradığınızda birebir ilgi gösteren müşteri temsilcisiyle irtibata geçebilirsiniz.

Aura Cleanmax çağrı merkezi numarası 444 49 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aura Cleanmax Müşteri Hizmetleri Numarası

1970 yılında Türkiye Gazetesi’nin kişiye özel dağıtımında “Türpa” markasıyla başlayan pazarlama hizmeti, 1994 yılından bu yana her gün binlerce müşteriye evde ve iş yerinde kişiye özel ürün tanıtımları yaparak bu alanda bir ilke imza atmıştır. Temizlik robotu, su arıtma cihazı, arıtmalı su sebili, ozon hava sterilizasyon, dezenfektan, şofben, ısıtıcılar, iklimlendirme, küçük ev aletleri gibi birçok ürünüyle piyasada hızla büyümeye devam eden firma kaliteli ürün uygun fiyat prensibiyle ilerlemektedir. Bünyesinde demo ürünler de bulunduran firma, Türkiye’nin 81 ilinde olduğu gibi, ABD, Kanada ve AB ülkeleri başta olmak üzere dünyanın 48 ülkesine deneme ürünlerini göndererek müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Ürünle alakalı yaşadığınız problemleri iletmek için 444 49 49 telefon numarasını arayarak çağrı bırakabilirsiniz. Firmanın gelişimine destek olmak için istek ve önerilerinizi callcenter@ihlaspazarlama.com.tr mail adresine e-posta göndererek markanın hızla büyümesine pay olabilirsiniz. Firma, özellikle temizlik robotu ve su arıtma cihazıyla insan yaşamının en önemli kriterleri olan temizlik ve sağlık konusunda yardımcı olmaktadır. Demo ürünlerini ise satın almadan önce test etme özelliğini sunmaktadır.

Aura Cleanmax müşteri hizmetleri numarası 444 49 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aura Cleanmax Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma, ürün kategorilerinde lider ürünleriyle yüksek müşteri memnuniyetini karşılayarak beklentilerin çok üstünde performans sunmaktadır. Ürünlerin ilk aşamasında müşterilerine sunum yaparak onların fikirleri de göz önünde bulundurarak geri dönüşler ve Ar-GE çalışmaları ile sürekli olarak gelişimi sağlamaktadır. Gazete bayileri için özel olarak hazırladıkları ürün broşürleri ile birbirinden kaliteli ürünlerini ve hizmetlerini okur kitlesine ulaştırmaktadır. Bu iletişim kanalı sayesinde okurlar beğendikleri ürünü seçerek ve sonrasında isteğini firmaya ileterek hızlıca ürünü evlerinin kapılarından alabilmektedir. Gazete bayileri hakkında bilgi almak için firma web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aura Cleanmax müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 49 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aura Cleanmax Şikayet Hattı

Markaya ait olan yetkili servisler, mutfakta ve evin diğer alanlarında insanın hayatını kolaylaştıran elektrikli ev aletlerine yönelik satın alım öncesi ve sonrası keşif, montaj, bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin her yerinde ve KKTC’de toplam 160 adet yetkili servis noktası, 800’den fazla uzman teknisyen, 150 müşteri temsilcisi ile 25 yıldan fazla süredir müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak tüm müşterilerinin adreslerine yetkili servis hizmeti vermektedir. Servis iletişim bilgileri hakkında bilgi almak için firma web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firma, önce insan ilkesiyle ilerlemeye devam etmektedir. Bu süreçte müşterileriyle sürekli iletişim içinde olurken onların fikirleri ve sorunlarıyla yakından ilerleyerek çözüm odağı olmaktadır. Aynı zamanda müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Aura Cleanmax şikayet hattı 444 49 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aura Cleanmax müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Aura Cleanmax şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aura Cleanmax Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 49 49

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aura Cleanmax çağrı merkezi numarasına 444 49 49 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi İhlas Plaza No:11 B/11 Yenibosna Bahçelievler, İstanbul / Türkiye
E-Posta : info@ihlaspazarlama.com.tr
Telefon : 444 49 49

Arama Terimleri: Aura Cleanmax iletişim bilgileri, Aura Cleanmax telefon no, Aura Cleanmax irtibat tel, Aura Cleanmax canlı destek, Aura Cleanmax müşteri temsilcisi

Yorum Yap