Kuzey Marmara Otoyolu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuzey Marmara Otoyolu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuzey Marmara Otoyolu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kuzey Marmara Otoyolu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kuzey Marmara Otoyolu şikayet hattına erişebilirsiniz. Kuzey Marmara Otoyolu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kuzey Marmara Otoyolu Çağrı Merkezi Numarası

Bu otoyol , İstanbul trafiğinin yükünü azaltma oldukça önemli bir role sahip olan bir otoyoldur. Bu yol karşılıklı dörderden toplam sekiz şeride sahip olup kamyon tır gibi ağır araçların sıklıkla tercih ettiği bir yoldur. Otoyol, Anadolu ile Avrupa arasında bir geçiş görevi sağlamaktadır. Böylece iki kıta arasındaki trafiğin büyük bir kısmına sahip olmaktadır. Bu otoyolda Yavuz Sultan Selim Köprüsü sıklıkla kullanılmaktadır. İstanbul trafiğinde önemli bir rol oynayan otoyol işletmesi, araçtan araca göre farklı ücretler talep etmektedir.

Kuzey Marmara Otoyolu çağrı merkezi numarası 0850 259 00 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuzey Marmara Otoyolu Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu otoyol, IC İçtaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş ile S.P.A ortaklığı tarafından işletilmektedir. Bu otoyoldan geçiş ücretleri araçtan araca göre ve süreklilik durumuna göre farklılık göstermektedir. Buna bağlı olarak kişiler, kullandıkları aracın sınıfı ve sürekli kullanım durumuna göre ücret hesaplamasını Bu otoyol  işletmesi ile iletişime geçerek öğrenebilmektedir. Öncelikli olarak herhangi bir kaza ya da yolda karşı karşıya kalınan herhangi olumsuz bir durumda otoyol acil yardım hattı 161 olarak belirtilmektedir. Bunun yanı sıra, Bu otoyolun müşteri hizmetleri iletişim numarası ise 0212 338 74 00 olarak belirtilmektedir.

Kuzey Marmara Otoyolu müşteri hizmetleri numarası 0850 259 00 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuzey Marmara Otoyolu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hemen hemen her şeyin olduğu gibi bu otoyolun da müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Kişiler otoyolun durumu hakkında, olumsuz bir durumda ya da farklı pek çok konudan bilgi almak için müşteri hizmetleri ile diretk olarak iletişime geçmek istemektedir. Fakat pek çok kişi tarafından tercih edilen bu otoyol için ek olarak herhangi bir iletişim numarası bulunmamaktadır. Kişiler olumsuz bir durumda y ada bilgi almak için bu ünlü otoyolun müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelidir.

Kuzey Marmara Otoyolu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 259 00 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuzey Marmara Otoyolu Şikayet Hattı

Kişilerin Kuzey Marmara Otoyolu’nda sıklıkla karşılaştıkları problemlerin başında ödemek zorunda kaldıkları ücret olabilmektedir. Buna bağlı olarak da pek çok kişi bu meşhur otoyolun şikayet hattına başvurmaktadır. Fakat bu otoyol için herhangi bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Kişiler bu yolun müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden şikayetlerini yetkili bir kişiye iletebilmektedirler.

Kuzey Marmara Otoyolu şikayet hattı 0850 259 00 61 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kuzey Marmara Otoyolu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kuzey Marmara Otoyolu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kuzey Marmara Otoyolu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 259 00 61

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kuzey Marmara Otoyolu çağrı merkezi numarasına 0850 259 00 61 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : KUZEY MARMARA OTOYOLU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Adres : Garipçe Mahallesi Rumeli Feneri Caddesi No:280 34450 SARIYER / İSTANBUL
E-Posta : bilgi@kuzeymarmaraotoyolu.com
Telefon Numarası : 0212 338 74 00
Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 259 00 61

Arama Terimleri: Kuzey Marmara Otoyolu iletişim bilgileri, Kuzey Marmara Otoyolu telefon no, Kuzey Marmara Otoyolu irtibat tel, Kuzey Marmara Otoyolu canlı destek, Kuzey Marmara Otoyolu müşteri temsilcisi, Kuzey Marmara Otoyolu şikayet hattı, Kuzey Marmara Otoyolu müşteri hizmetleri numarası, Kuzey Marmara Otoyolu çağrı merkezi numarası, Kuzey Marmara Otoyolu iletişim numarası, Kuzey Marmara Otoyolu çağrı merkezi, Kuzey Marmara Otoyolu müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. EMİNE KABA 14 Aralık 2021
  2. Mustafa kocabaldır 16 Ekim 2023

Yorum Yap