Starbucks Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Starbucks Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Starbucks açılış saati kaçta? Starbucks kapanış saati kaçta? Starbucks çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Starbucks Çalışma Saatleri

Kahve tüketiminin en fazla yerlerden birisi olan ülkemizde, son yıllarda kahve çeşit ve türleri arasında farklılıklar giderek görülmektedir. Türkiye’de her geçen gün sayıları artan kahve zincirleri arasında, son 5 yıl içerisinde giderek popüler hale gelen Starbucks, ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde 1971 yılında kurulmuştur. O dönemde tarih öğretmeni olan Jerry Baldwin tarafınca faaliyete geçen Starbucks, 1982 yılında farklı ortaklıklara gitmiş ve 1985 yılı içerisinde kahve dükkânı zincirlerini kurmaya başlamıştır. Ancak Amerika Birleşik Devletleri’nin dışında ilk mağazasını Tokyo’da açan Starbucks, 1996 yılı içerisinde bu işlemlerini gerçekleştirmiştir.

Bahsedilen tarihlerin ardından hizmetlerini giderek geliştirmiş ve kendi markalarını tüm dünyaya tanıtmayı başarabilmiş olan Starbucks, ülkemizde de son zamanlarda fazla mağazaları nedeni ile ulaşılabilir olma avantajlarına yer vermiştir. Günümüzde 65’den fazla ülkedeki mağazaları ile binlerce personel kadrosuna sahip olan Starbucks, toplamda 23 binden fazla şubesi ile en büyük ve en güvenilir kahve zincirleri arasında yerini almayı başarmıştır.

Özellikle genç kesimin sıkça tercih etmiş olduğu Starbucks mağazalarında aynı zamanda yaşlı kesimde istediği şekilde hizmetler alabilmektedir. Ülkemizde sağlamış olduğu kaliteli hizmetler sayesinde kısa süre içerisinde büyük kitleyi yakalamış olan Starbucks, yalnızca ülkemizde değil aynı zamanda Asya ve Avrupa ülkelerinin çoğunda adından sıkça söz ettirmeyi başarmış olan şirketlerin başında yer almıştır. Ülkemizde daha çok İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa gibi büyükşehirlerdeki mağazaları ile hizmet vermekte olan Starbucks, daha çok kişiye ulaşabilmek adına farklı şehir ve semtlerde de şube sayılarını artırma hedefine girmiştir. Alışveriş merkezlerinde şubesi bulunan Starbucks’ın aynı zamanda özel bölgelerde kendine ait mağazaları da bulunmaktadır. Buna göre çalışma ve kapanış saatlerinin alışveriş merkezlerindeki ve diğer alanlardaki mağazalara göre değişebilmiş olduğu Starbucks kahve zinciri için, müşterilerin bu kurallara göre hareket etmesi gerekmektedir. İnsanlar tarafınca genel olarak Starbucks mağazalarının kaçta açıldığı, kapanış saati e resmi tatil günleri merak edilmektedir. Öncelikle alışveriş merkezlerindeki mağazaların sabah açılış saati 10:00’da açıldığı ve akşam 23:00’da kapandığı bilinmektedir. Diğer bölgelerde ise Starbucks açılış saati 07:30 ve kapanış saati ise 23:00’dır. Bunların dışında hafta sonları, milli ve dini bayram günleri de aynı saatler arasında açıktır.

Starbucks Açılış Saati
07:30
10:00 (AVM içindeki mağazalarda)

Starbucks Kapanış Saati
23:00

Starbucks Çalışma Saatleri
07:30-23:00
10:00-23:00 (AVM içindeki mağazalarda)

Starbucks müşteri hizmetleri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Starbucks açılış saati, Starbucks kapanış saati, Starbucks çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap